آیا آل این وان استوک برای کسب وکارها بهتر است؟

آیا آل این وان استوک برای کسب وکارها بهتر است؟ امروزه خرید آل این وان برای کسب وکارها بیشتر شده است. مش

توسط مدیر سایت در 10 اردیبهشت 1402

آیا آل این وان استوک برای کسب وکارها بهتر است؟

امروزه خرید آل این وان برای کسب وکارها بیشتر شده است. مشاغل سعی می‌کنند به خاطر اینکه آل این وان ها فضای کمی را در روی میز کار می‌گیرند، آنها را انتخاب کنند. خیلی از افراد سعی می کنند بجای اینکه مینی کیس استوک را بخرند، به سمت خرید آل این وان استوک ( به دلیل زیبایی خاص شیک آن) بروند.

 

اما برخی از تجارت‌ها هنوز نمی‌دانند که بین خرید کامپیوتر و آل این وان کدام گزینه را انتخاب کنند؟

اگر به طور مثال آنها بدانند که آل این وان چه مزیت‌هایی بیشتر از کامپیوترهای سنتی دارند، احتمال بسیار زیاد سعی می‌کنند تا به سمت خرید یک آل وان بروند.

خرید آل این وان استوک و دست دوم گزینه بهتری برای انتخاب نهایی خواهد بود. اگر گزینه‌هایی را برای خرید آل این وان انتاب کرده‌اید و در خرید آنها شک دارید، حتماً این مطلب را تا آخر بخوانید تا کوچکترین شکی برای انتخاب آل این وان استوک نداشته باشید.

  1. زیرساخت IT ساده شده:

راه‌اندازی آل این وان هزینه کمتری نسبت به خرید چندین قطعه سخت افزار یا نرم افزار IT به طور جداگانه دارد. علاوه بر این، این دستگاه تمامی اجزای مورد نیاز را در یک بسته ارائه می‌کند و نیازی به خرید و مدیریت مجموعه‌ای از قطعات شبکه را بی نیاز می‌کند.

 

  1. درخواست‌های پشتیبانی ساده:

کارهایی مانند به‌روزرسانی درایور، ارتقای نرم‌افزار، تعمیر سخت‌افزار و مدیریت وصله‌ها با فناوری All-in-One بسیار آسان‌تر است، زیرا یک تجربه کاربری یکپارچه با ساختار پشتیبانی مستند ارائه می‌کند.

 

  1. مصرف کم انرژی:

با ترکیب قطعات مختلف تجهیزات در یک دستگاه، مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و تعداد ماشین آلات مورد نیاز در فضای اداری را بسیار کاهش می‌دهد. این امر می‌تواند در قبض‌های برق صرفه جویی کند اما همچنین به کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای در طول تولید و مصرف کمک می‌کند.

 

  1. یکپارچه سازی فضای ذخیره سازی:

با یک ماشین واحد که نیازهای ذخیره سازی برنامه‌های مختلف را مدیریت می‌کند، دیگر نیازی به داشتن سرورهای جداگانه و شبکه‌های ذخیره سازی خارجی در عملیات تجاری نیست. این امر پروتکل‌های پشتیبان را ساده می‌کند و در عین حال هزینه‌های سخت‌افزاری مورد نیاز برای ذخیره مقادیر زیادی از داده‌ها را بر روی هارد دیسک یا سایر دستگاه‌های رسانه فیزیکی کاهش می‌دهد.

 

  1. سهولت دسترسی کاربر به سخت افزار:

به دلیل سهولت نصب و استفاده از دستگاه‌های All-in-One، دسترسی کاربر به برنامه‌های کاربردی سازمانی تجاری بسیار ساده‌تر از قبل از عرضه چنین سیستم‌هایی در بازار است زیرا کاربران نیازی به آن ندارند. هر گونه آموزش خاص برای اینکه بتوانند در محیط خود به درستی عمل کنند.

 

جمع بندی

شرکت‌های زیادی تولیدکننده آل این وان هستند. این بدان معنی هست که آنها می‌دانند بازار فروش آل این وان تا چقدر وسیع است. اگر شما هم در محیط کاری خودتان به فضای موردنیاز برای قرار دادن کامپیوتر حساس هستید، حتماً آل این وان را برای خودتان انتخاب کنید. یکی از معتبر تریم واردکنندگان و فروشندگان آل این وان استوک سایت دل اچ پی می باشد که می توانید با خیال آسوده از کیفیت و اصالت + زمان برای تست دستگاه و تضمین کالا از این شرکت خریداری نمایید.