نویسنده tearfund سهام او نظرات خود را در مورد این ایده از آیین هندو

همه دل تنگی و عذاب برای عروسی هند سناریو. Pixabay توسط SIDDHI جین وقتی که می آید به هند, مراسم ازدواج, زیادی

توسط ABDOOSNEWS در 1 خرداد 1399
Wedding
همه دل تنگی و عذاب برای عروسی هند سناریو. Pixabay

توسط SIDDHI جین وقتی که می آید به هند, مراسم ازدواج, زیادی وجود دارد, می توان گفت در مورد اتلاف بیش از حد بالا هزینه و ظالمانه grand نمایشگاه که مردم در افراط. با عروسی guestlists پوش در 50 نفر سالن و سالن های ضیافت در مستند و بحران مالی برای اکثریت جمعیت – عروسی هند هیچ گزینه ای جز کوچک که ممکن است یک چیز بد است.

در حالی که مراسم عروسی ممکن است کوچکتر عظمت عروسی هند را به دور از رنگ پریده. افزایش صمیمی میکرو-مراسم عروسی (هر چند هیچ کدام کمتر اسراف) در صنعت عروسی باور, 'کون بزرگ, چاق, هندی, عروسی' ممکن است یک انتظار طولانی قبل از آن باعث می شود ظاهر.

فن آوری است که اجازه می دهد زوج به ازدواج و خانواده و دوستان خود را با حضور خود مراسم بیش از زوم تماس. بیش از 500 نفر می تواند در یک جشن در این شیوه حتی اگر آنها مایل دور. بسیاری از زوج ها را در آغوش مفهوم صمیمی مراسم پس از شیوع ناگهانی COVID-19.

با توجه به گره بررسی در سراسر جهان حدود 80 درصد از زوج ها که در برنامه ریزی برای ازدواج بین آوریل تا اوت سال 2020 را انتخاب کرده اند برای به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را برای نیمه دوم سال بیش لغو شد.

چه چیزی را تغییر دهید ؟

"با در نظر گرفتن ایمنی را در نظر بین المللی قبل از عروسی شاخه ها و مراسم عروسی مقصد ممکن است یک عقب-صندلی بسته به اینکه چگونه جهانی سناریو تغییرات در ماه های آینده. در حال حاضر زوج های در حال بحث در مورد مراسم عروسی در خانه خود را در شهرستان. برخی از آنها نیز در حال برنامه ریزی در ساخت جاده و سفر به مکان های نزدیک خانه خود در شهر" Ankur Sarawagi هند کشور سر گره در سراسر جهان گفت: IANSlife.

Indian weddings
عظمت عروسی هندی خواهد بود رنگ پریده پست مستند. Pixabay

"75 درصد از زوج انجام طرح بر کاهش خود را در لیست مهمان. آنها را طراحی و جداسازی مهمان خود را لیست به صورت جداگانه جشن عروسی. توجه به جزئیات نیز نقش عمده ای در بودجه ازدواج. در صورت وجود یک شیب در تعدادی از مهمانان انتظار می رود که بیشتر متناسب با تجربه مانند سفارشی عروسی صندلی ایده های عروسی و سوغات," او اضافه شده است.

با توجه به Weddingz. در نظر سنجی اکثریت گفت که در 2-3 ماه آینده آنها ترجیح می دهند صمیمی مراسم ازدواج با کوچکتر لیست مهمان.

پست-COVID عصر را به زور خانواده ها و عروس و داماد به ارزیابی مجدد برنامه های خود را و اولویت های. شخصی و بیشتر معنی دار مهمان تجارب اولویت را. شخصی منوها تغییر در سنتی آرایش صندلی و دکور تمام خواهد شد بخشی از جمعی مهمان تجربه در هر پست-همه گیر عروسی. با توجه به ما مشتری های اخیر بررسی های بسیاری از پاسخ دهندگان گفته است که آنها ترجیح می دهند در خانه غذا برای اطمینان از کیفیت بالا و استاندارد در تهیه و آماده سازی مواد غذایی, یادداشت های Sandeep Lodha, مدیر عامل, OYO را Weddingz. در.

"مقصدهای داخلی برای عروسی هنجار خواهد بود با دسترسی محدود و یا محدودیت برای مسافرت های بین المللی در آینده قابل پیش بینی. مقصد که می توان با جاده ترجیح داده خواهد شد برای تضمین ایمنی و اجتماعی فاصله در یک پست-همه گیر عصر. Unarguably صرف در مراسم عروسی مقصد محدود خواهد شد با توجه به محدود گزینه های بین المللی."

"مراسم عروسی را ببینید قطعی شیفت به دنیای مجازی. زوج ها و خانواده ها را برای عکاسان و فیلمبرداران که مجهز به زندگی می کنند جریان حوادث برای دوستان و خانواده خود را از سراسر جهان است. خانواده ها خواهد بود مایل به پرداخت حق بیمه برای خدمات خوب و فن آوری در اینجا" Lodha گفت IANSlife.

Weddings
بسیاری از زوج ها را در آغوش مفهوم صمیمی مراسم پس از شیوع ناگهانی COVID-19. Pixabay

همه دل تنگی و عذاب

این COVID-19 "لزوما به این معنی نیست که همه کسب و کارهای مرتبط با مراسم عروسی در حال رفتن به رنج می برند" و برخی از کسب و کار ممکن است رونق. با کاهش تعداد مهمانان هزینه در سالن های ضیافت فانتزی decors در مقیاس بزرگ غذا غذا گسترده ماه عسل سفر خواهد رفت اما جواهرات ممکن است همه که بد ضربه روهان Sharma مدیر عامل RK جواهرات جنوبی فرمت-2 گفت IANSlife.

"جواهرات و اشیای قیمتی است که یک دارایی است که یکی ایجاد شده در عروسی خود را و خانواده خود را در حال حاضر احتمالا صرف بیشتر در جواهرات و اشیای قیمتی از هر چیز دیگری. در این مستند ما را تجربه کرده اند افزایش در سوالات طلا جواهرات و اشیای قیمتی. مردم دیده اند که در زمان نیاز و طلا تنها پایدار دارایی" شارما گفت.

همچنین بخوانید: دریافت از طریق تابستان با این راهنمایی برای بیماران قلبی مسائل

به عنوان و هنگامی که همه چیز بازگشت به حالت عادی و مراسم عروسی را به آرامی اما مطمئنا تبدیل ناب استادانه درست شده جمع آوری و مثل همیشه برنامه ریزان خاصی هستند. زوج را به تمرکز بر روی برگزاری مایع مکرر ضد عفونی شایع امکانات و بهداشت در حالی که در خدمت مهمانان و ترجیح می دهند باز, سالن بزرگتر برای اطمینان اجتماعی فاصله. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب