آسم را آغاز کند Covid-19 شدت: دانشمندان

یکsthma به نظر نمی رسد به افزایش خطر برای یک فرد پیمانکاری Covid-19 یا بر شدت آن با توجه به تحقیقات جدید.این ت

توسط ABDOOSNEWS در 16 تیر 1399

یکsthma به نظر نمی رسد به افزایش خطر برای یک فرد پیمانکاری Covid-19 یا بر شدت آن با توجه به تحقیقات جدید.

این تیم از دانشگاه راتگرز در آمریکا دریافتند که افراد مبتلا به آسم – حتی کسانی که با کاهش عملکرد ریه که در حال درمان برای مدیریت آسم التهاب – به نظر می رسد هیچ بدتر متاثر SARS-CoV-2 از یک غیر مبتلا به آسم در فرد است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

"سن و شرایط مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا بیماری انسدادی مزمن ریوی و دیابت و چاقی هستند گزارش عوامل خطر برای توسعه و پیشرفت COVID-19" گفت: Reynold A. Panettieri Jr, یک ریوی و مراقبت های ویژه پزشک و مدیر راتگرز موسسه ترجمه پزشکی و علم است.

Scientists rule out asthma as trigger for Covid-19 severity
استروئیدها ممکن است باعث کاهش پاسخ ایمنی بدن است و بدتر از پاسخ التهابی. (بازنمودی تصویر). Pixabay

اما آسم هنوز اثبات شده به عنوان یک عامل خطر.

"وجود دارد محدود داده که چرا این مورد است — اگر آن را فیزیولوژیکی و یا یک نتیجه از درمان به مدیریت التهاب گفت:" Panettieri Jr در یک مقاله منتشر شده در مجله آلرژی و ایمونولوژی بالینی.

استنشاق کورتیکواستروئیدها که معمولا استفاده می شود برای محافظت در برابر حملات آسم نیز ممکن است باعث کاهش این ویروس توانایی برای ایجاد یک عفونت است.

مطالعات نشان داده اند که استروئیدها ممکن است باعث کاهش پاسخ ایمنی بدن است و بدتر از پاسخ التهابی.

کودکان و نوجوانان مبتلا به آسم رنج می برند به طور عمده از التهاب آلرژیک در حالی که افراد مسن که تجربه همان نوع از التهاب راه های هوایی نیز می تواند از رنج می برند ائوزينوفيليک آسم — فرم بیشتر شدید.

در این موارد مردم تجربه سطح غیر طبیعی بالا از یک نوع از سلول های سفید خون است که کمک می کند تا بدن در مبارزه با عفونت است که می تواند باعث التهاب راه های هوایی و سینوس معابر بینی و مجاری تنفسی تحتانی به طور بالقوه آنها را بیشتر در معرض خطر جدی مورد COVID-19.

Scientists rule out asthma as trigger for Covid-19 severity
افراد مسن مبتلا به آسم که همچنین فشار خون بالا و دیابت و یا بیماری های قلبی ممکن است نمونه های مشابه از Covid-19 به غیر مبتلا به آسم با این شرایط. Pixabay

علاوه بر این آنزیم متصل به غشای سلولی در ریه ها و عروق, قلب و کلیه و روده ها است که نشان داده شده است به یک نقطه ورود برای SARS-CoV-2 به سلول ها افزایش یافته است در پاسخ به این ویروس.

همچنین بخوانید: کودکان مطرح با سگ حیوان خانگی را بهتر اجتماعی-مهارت های عاطفی

"این آنزیم نیز به فکر مفید در پاکسازی دیگر ویروس های تنفسی به خصوص در کودکان است. چگونه این آنزیم تاثیر می گذارد توانایی SARS-CoV-2 برای آلوده کردن افراد مبتلا به آسم هنوز نامشخص است" گفت: مطالعه است.

اما افراد مبتلا به آسم نیز فشار خون بالا و دیابت و یا بیماری های قلبی ممکن است نمونه های مشابه از Covid-19 به غیر مبتلا به آسم با این شرایط محققان تاکید کرد.

مطالعات آینده باید آدرس که آیا استروئید استنشاقی در بیماران مبتلا به آسم و یا آلرژی افزایش یا کاهش خطرات ناشی از SARS-CoV-2 عفونت و اینکه آیا این اثرات مختلف بسته به نوع استروئید. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن