فروشگاه های مواد غذایی آسیایی به طور کامل مواجه نگردند آماده به خدمت و بدون خط. چرا نمی خواهید ؟

با خبری که کارکنان در تمام غذاهای معامله گر جو و او-B برای آزمایش مثبت برای Covid-19 بسیاری از Houston-منطقه ب

توسط ABDOOSNEWS در 25 فروردین 1399

با خبری که کارکنان در تمام غذاهای معامله گر جو و او-B برای آزمایش مثبت برای Covid-19 بسیاری از Houston-منطقه بقال و در حال حاضر به کارگیری اقدامات سختگیرانه تر برای اطمینان از ایمنی خود را به مشتریان و کارکنان. پلاستیکی صفحه نمایش قرار داده تا در صندوقدار غرفه برای حفاظت کارکنان از سهوا در معرض سرفه و عطسه قطرات است. از دیگر اقدامات در حال اجرا شامل ارائه دستکش و ماسک خود را به کارگران و سازماندهی اجتماعی فاصله اقدامات در فروشگاه با علائم روی زمین را به اطمینان حاصل شود که مشتریان نمی ایستاده بیش از حد نزدیک به یک دیگر و سازماندهی ظرفیت کنترل به طوری که فروشگاه ها نمی تواند بیش از حد شلوغ است.

در فروشگاه های محبوب مانند بازار مرکزی و او-B, خطوط خارج از فروشگاه در حال حاضر هنجار به عنوان مردم منتظر پذیرش. کنتراست که مراجعه به یک فروشگاه مواد غذایی مانند H Mart, انزال 99 ویتنام Hoa, Jusgo یا هنگ کنگ بازار مواد غذایی.

در این آسیایی, فروشنده, ظرفیت کنترل نشده است اجرا شود به دلیل ترافیک پا به شدت کاهش یافته است پس از اخبار Covid-19 اول ظاهر در اواخر ژانویه و اوایل فوریه. که بدان معنی است که وجود دارد هیچ خط تشکیل و شما می توانید در یک نسبتا به راحتی با مقدار زیادی از اتاق را برای نگه داشتن شش پا فاصله از مشتریان دیگر. اما آن را نیز بدان معنی است که این فروشگاه و مشتریان خود است و باید این ویروس به طور جدی برای سال در حال حاضر.

در ویتنام هوآ در کمربندی 8 هر چند آنها نداشته دستمال مرطوب ضد عفونی کننده برای چرخ دستی های برای برخی از زمان بیشترین دریافتی مشتریان و همه از صندوقداران شده اند با پوشیدن ماسک برای هفته ها. هر صندوقدار تا به حال یک بطری بزرگ از ضد عفونی کننده دست آماده در ایستگاه خود را به طوری که آنها می تواند پاک کردن دست های خود را پس از هر تعامل است. نیز وجود دارد یک دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه فقط در داخل خروج به طوری که شما می توانید تمیز کردن دست های خود را قبل از خروج از فروشگاه و همه این را نیز به خوبی قبل از CDC تغییر ساخته شده خود را به پوشیدن ماسک توصیه شده در مارس 3, 2020.

در مرتع پرورش احشام 99 بازار شکر در زمین به تازگی فروشگاه شد و به همین ترتیب از دست دستمال مرطوب برای چرخ دستی های مواد غذایی. اما دوباره مشتریان که خرید وجود دارد — تا حد زیادی آسیا — همه آمدند ورزشی خود ماسک و دستکش. در مرتع پرورش احشام 99 نیز نصب شده چلپ چلوپ پاسداران در صندوقدار مبارزه برای حفاظت از کارکنان خود را و همه تحویلدار بودند با پوشیدن ماسک.

این همان در هنگ کنگ بازار مواد غذایی در قلب Asiatown که در آن یک نماینده به تایید هوستون مطبوعات که آنها را نصب سپر در ثبت نام ارائه ضد عفونی کننده دست و دستکش و ماسک را به تمام کارکنان خود را, و نشانگر روی زمین برای اجرای شش پا اجتماعی فاصله در خط پرداخت.

Prepared ban chan aisle at H Mart Katy Asiatown.گسترش

آماده ممنوعیت چان راهرو در ثانیه مارت کتی Asiatown.

مای Pham

و در H Mart, مسلما تمیزترین ترین و سازمان یافته از, آسیایی, فروشنده, مدیر عامل شرکت افزایش یافته است و روزانه بهداشت و تمیز کردن برنامه از هر یک از فروشگاه ها در حالی که ارتکاب به پرداخت خود را در خط مقدم کارکنان اضافی 2 $در هر ساعت به صورت مداوم در خدمت جامعه است.

بنابراین قبل از اینکه شما در خط و صبر کنید 30 دقیقه تا یک ساعت برای رسیدن به مورد علاقه خود را در فروشگاه مواد غذایی در نظر دادن کسب و کار به آسیایی فروشنده. نه تنها شما پیدا کردن مقدار زیادی از برنج و تخم مرغ و آب و غذاهای دریایی و گوشت تازه تولید — و بله! کاغذ توالت! — اگر شما بر این اساس برنامه ریزی شما می شود و در همان مقدار از زمان است که آن را به شما می خواهید برای دریافت در درب در جای دیگر.

و اگر شما نگران هستید چرا که آنها لازم نیست که کسانی که مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای چرخ دستی خود را? آیا نمی شود. زیرا این عمل مشترک در میان آسیایی جوامع به پوشیدن ماسک و دستکش, شده است وجود دارد افزایش آگاهی در مورد بهداشت پس قبل از کشور/شهرستان صورت گرفت اقدامات مشابه است. و از آنجا که مشتریان و کارکنان به طور یکسان فرسوده ماسک به عنوان یک ماده البته این بدان معنی است که کمتر از یک شانس ویروس-حمل قطرات در حال گسترش به طور کلی. اکثر خریداران نیز جلوگیری از شما به عنوان بسیاری به عنوان شما اجتناب از آنها اطمینان حاصل کرد که هر کس نگه داشتن امن اجتماعی فاصله.

فقط آماده کنند و با خود دنده (ضد عفونی کننده دست و ماسک) به عنوان دیگر مشتریان انجام دهد و شما فقط ممکن است پیدا کردن یک تجربه خرید است که بیش از انتظارات خود را در قیمت و کیفیت و بهره وری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب