به عنوان آتش سوزی نابود تکدی, خانه, خطرناک, آتش, شرایط وجود داشته باشد در اطراف فلوریدا

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:38 AM EDT مه 7 سال 2020به عنوان آتش سوزی در فلوریدا تکدی تخر

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399

به عنوان آتش سوزی در فلوریدا تکدی تخریب خانه های پیش بینی هشدار در شرایط امروز در سراسر کشور باقی می ماند خطرناک برای گسترش آتش سوزی.

ترکیبی از کاهش رطوبت و وزش باد همراه با شرایط خشک بسیار فلوریدا یا تحت یک پرچم قرمز هشدار و یا افزایش خطر آتش سوزی خطر ابتلا به امروز.

در سانتا رزا شهرستان بیش از یک دوجین خانه تخریب شد و چندین نفر دیگر آسیب دیده که از شنبه شب از پنج مایل باتلاق آتش. پوشش بیش از 2000 هکتار بود 20 درصد موجود در 9 p. m.

پنج مایل باتلاق آتش آغاز شد دوشنبه پس از کنترل سوختگی در مالکیت خصوصی تعیین شده توسط پیمانکار خصوصی رو خارج از کنترل است.

پنج مایل باتلاق آتش: بیش از یک دوجین خانه ویران از 2000 هکتار آتش سوزی 20% موجود

در جنوب والتون آتش به نام Mussett بایو آتش جنگل خدمات را پوشش می دهد حدود 575 هکتار آسیب دیده بود 18 سازه ها به عنوان ساکنان رهبری به پناهگاه است.

جنوبی والتون آتش سوزی: آتش رود از طریق سوزاندن شب بیشتر تخلیه ممکن است

یکی دیگر از آتش پوشش 1,560 هکتار واقع شده است و غرب از میامی.

وجود دارد در حال حاضر 52 فعال آتش سوزی در سراسر کشور پوشش 7,123 هکتار با توجه به فلوریدا خدمات جنگل.

سلامت: همه فعال آتش سوزی در دولت است.

یک پرچم قرمز اخطار صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا. هشدار به معنی بحرانی آتش سوزی, شرایط آب و هوا یا اتفاق می افتد در حال حاضر و یا در مدت کوتاهی. هر گونه آتش سوزی است که توسعه به احتمال زیاد خواهد شد به سرعت در حال گسترش. هوای سوختن توصیه نمی شود.

باران در راه است

شرایط انتظار می رود برای بهبود بیش از آخر هفته را با باران هوا را در سراسر بسیاری از دولت است. جنوب فلوریدا به خصوص می تواند قابل توجه باران با توجه به فلوریدا عمومی رادیو شبکه اورژانس.

دوش و چند رعد و برق هستند به احتمال زیاد به شکل در امتداد جبهه سرد در فلوریدا تکدی جمعه شب و پس از آن در شمال فلوریدا شنبه.

جبهه را از وسط خم شدن به مرکزی فلوریدا شنبه شب پس از آن غرفه در سراسر جنوب فلوریدا یکشنبه. کننده هوا-جمعی از خلیج مکزیک خواهد ارتباط برقرار کردن با انرژی از سیستم و تولید دور از متوسط به سیل بارش منطقه چهار شنبه به دوشنبه.

دو تا سه اینچ از باران انتظار می رود که در بخش هایی از Collier Hendry, Broward و میامی-Dade شهرستان بیش از دو روز است که باید کمک به کاهش خشکی است که توسعه یافته است. پس از دور اولیه از بارندگی اشباع زمین اضافی طوفان می تواند پایمال کردن خاک و آبراه و منجر به جاری شدن سیل.

این سیستم باید در نهایت فشار را از فلوریدای جنوبی روز سه شنبه به عنوان بالا ایجاد فشار به شمال. اگر چه دوش پراکنده باقی خواهد ماند و ممکن است در هفته آینده, سنگین ترین باران را ترک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب