اپل رد Facebook Gaming App در فروشگاه App های iOS

اپل بار دیگر با رد Facebook Gaming app در فروشگاه App های iOS آن را به عنوان یک تهدید مستقیم به زندگی می کنند

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

اپل بار دیگر با رد Facebook Gaming app در فروشگاه App های iOS آن را به عنوان یک تهدید مستقیم به زندگی می کنند جریان, خدمات بازی اپل بازی.

به گفته نیویورک تایمز این پنجمین بار اپل تصمیم گرفته است برای رد Facebook بازی برنامه.

ما را دنبال کنید توییتر برای بیشتر این قبیل اخبار به روز رسانی!

Facebook تیم است که توسط شرکت اپل تصمیم به عنوان آنها در تلاش بوده اند به راه اندازی Facebook Gaming app در فروشگاه App ناموفق از فوریه.

"بازی به مراتب پر سود ترین دسته از برنامه های تلفن همراه در سراسر جهان است. فروشگاه برنامه اپل تنها رسما تایید محل برای آی فون و آی پد به کاربران برای پیدا کردن بازی های جدید و برنامه های دیگر تولید شده حدود 15 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته گفت:" گزارش.

اپل ادعا می کند که فروشگاه App قوانین اجازه نمی دهد که برنامه های شخص ثالث برای توزیع بازی به عنوان یک پلت فرم جداگانه.

Facebook Gaming
Facebook تیم است که توسط شرکت اپل تصمیم به عنوان آنها در تلاش بوده اند به راه اندازی Facebook Gaming app در فروشگاه App ناموفق از فوریه. Pixabay

غول فن آوری ظاهرا نمی خواهند خود را در فروشگاه App و اپل بازی های آنلاین کسب و کار تحت تاثیر قرار می Facebook بازی در فروشگاه برنامه خود را.

فروشگاه App در حال حاضر در 175 کشورها و مناطق در حال بازدید بیش از نیم میلیارد نفر در هر هفته.

همچنین به عنوان خوانده شده استفاده از زبان در سیاست

اپل بازی های آنلاین است که ارائه به کاربران دسترسی نامحدود به کل فروشگاه بیش از 100 منحصر به فرد بازی های قابل پخش در iPhone, iPad, iPod touch, Mac و Apple TV.

"بازی های آنلاین اپل در حال اضافه کردن بازی های جدید و گسترش هر ماه از برخی از جهان رویایی ترین توسعه دهندگان بازی گفت:" اپل. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن