موسیقی اپل در حال حاضر در دسترس به مرورگر وب کاربران

با جمعیت حدود 1.33 میلیارد نفر بزرگترین دموکراسی جهان است که به دنبال در توده تست یک عامل عمده در مبارزه با کر

توسط ABDOOSNEWS در 1 اردیبهشت 1399
COVID-19 mass testing
با جمعیت حدود 1.33 میلیارد نفر بزرگترین دموکراسی جهان است که به دنبال در توده تست یک عامل عمده در مبارزه با کروناویروس بحران است. Pixabay

با این کشور مشغول مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس توده تست شده است صحبت از شهر در حالی که برای در حال حاضر. این است که آخرین اخبار فناوری.

با جمعیت حدود 1.33 میلیارد نفر بزرگترین دموکراسی جهان است که به دنبال در توده تست یک عامل عمده در مبارزه با کروناویروس بحران است.

"در چند ماه ما را از فن آوری های که تولید نتایج سریعتر. اما توده تست باید انجام عاقلانه" AIIMS مدیر Randeep Guleria گفت: سرپرستان.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

Safdarjung پزشکی بیمارستان سرپرست Balwinder Arora گفت که توده غربالگری بسیار مفید در کاهش گسترش آن را به عنوان کمک خواهد کرد که شناسایی موارد مثبت و از این رو همان را می توان از هم جدا شوند.

COVID-19 mass testing
جدید الگوریتم های یادگیری ماشین می توان توسعه یافته است که می تواند کمک در سریع تست در سطح توده از طریق پردازش تصویر. Pixabay

در حالی که آنتی بادی کیت های آزمایش که دیده می شود به عنوان یک ابزار برای انجام غربالگری توده, tech کارشناسان در حال کار به سمت استفاده از فن آوری های جدید مانند هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین به جرم غربالگری ممکن است.

صحبت در همان Bikas Jha, کشور, سر, RealNetworks Pvt Ltd گفت: "هوش مصنوعی می تواند پشتیبانی در راه های متعدد در ردیابی افراد آلوده مانند نصب AI فعال تشخیص چهره تکنولوژی همراه با دمای بدن اندازه گیری دوربین در مکان کلید می تواند شناسایی افراد با تب در زمان واقعی برای تحقیقات بیشتر است."

"با استفاده از الگوریتم های مختلف و یادگیری ماشین مدل گسترش عفونت و الگوها را می توان پیش بینی کرد برای مقامات به طوری که آنها می تواند فعال, اقدامات پیشگیرانه," او اضافه شده است.

COVID-19 mass testing
در چند ماه خواهد بود وجود دارد فن آوری است که تولید نتایج سریعتر. اما توده تست باید انجام عاقلانه است. فلیکر

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

وقتی پرسید که آیا هوش مصنوعی می تواند در توده تست Jha گفت که به اندازه کافی تست داده ها در دسترس است و الگوریتم های یادگیری ماشین می توان توسعه یافته است که می تواند کمک در سریع تست در سطح توده از طریق پردازش تصویر.

همچنین به عنوان خوانده شده - اقامت مناسب در دوران بارداری برای سلامت فرزندان: مطالعه

پرتاب نور در این موضوع Gaurav دس از Webdesk Technologies Pvt Ltd گفت: "هوش مصنوعی کمک ممکن است در پیش بینی آینده همه گیر توسط تجزیه و تحلیل داده ها از چندین بشر مسافرتی و هواپیمایی مسیر حرکت که به نوبه خود به مقامات محلی به زمان بیشتری برای آماده شدن برای برنامه عمل. آن را نه تنها می تواند پیش بینی کند اما همچنین کمک در شناسایی و توسعه فرایند درمان و کاهش فرایند برای توسعه واکسن است."

"ما می توانیم با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی همراه با دوربین های حرارتی در دفاتر متعدد و مراکز خرید تئاتر و بازار مکان های که در آن وجود دارد مقدار زیادی از انسان بلند و ارزیابی تمام تماسهای ورودی و خروجی افراد با تماس اولیه متوسط غربالگری" Das گفت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن