اپل به ویژه آیفون به محققان امنیتی به نقطه اشکالات

یکpple است دادن دور ویژه اپل با ممتاز دسترسی به محققان امنیتی به نقطه آسیب پذیری و گزارش آن به شرکت اما این را

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

یکpple است دادن دور ویژه اپل با ممتاز دسترسی به محققان امنیتی به نقطه آسیب پذیری و گزارش آن به شرکت اما این را نمی خواهد کمک به تیم گوگل که مشغول پیدا کردن اشکالات در دستگاه های اپل.

بخشی از جدید اپل امنیتی برنامه امنیتی تحقیقات دستگاه (SRD) در نظر گرفته شده است برای استفاده در کنترل و تنظیم تحقیقات امنیت و "ارائه شده در 12 ماه تجدید پذیر اساس و باقی می ماند دارایی اپل".

در حال حاضر محققان امنیتی به دنبال پیدا کردن آسیب پذیری بر روی آی فون را به فرار از زندان دستگاه های اما می آید که با چند محدودیت مانند دستگاه های قدیمی تر.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

اپل روز چهارشنبه اعلام کرد که برنامه های جدید را آسان تر برای محققان امنیتی به شروع به پیدا کردن آسیب پذیری های خاص آیفون, سخت افزار.

Apple giving special iPhones to spot bugs, Google 'disappointed'
برنامه های جدید را آسان تر برای محققان امنیتی به شروع به پیدا کردن آسیب پذیری های خاص آیفون, سخت افزار. Pixabay

"آنها هستند که برای استفاده شخصی و یا روزانه حمل و باید در محل باقی می ماند از شرکت کنندگان در برنامه در همه زمان ها. دسترسی به و استفاده از SRDs باید محدود به افراد مجاز توسط اپل" گفت: این شرکت است.

حرکت می کند اما نمی خواهد کمک گوگل پروژه صفر تیم است که اشکالات در دستگاه های اپل در گذشته است.

"به نظر می رسد مانند ما نمی خواهد بود قادر به استفاده از اپل 'تحقیقات امنیت دستگاه با توجه به آسیب پذیری افشای محدودیت که به نظر می رسد به طور خاص طراحی شده برای حذف پروژه صفر و محققان دیگر که با استفاده از 90 روز سیاست" توییتی "نا امید" پروژه صفر تیم منجر بن هکس.

"من فکر می کنم ما برای اولین بار می خواست اپل برای تحقیقات امنیت تست دستگاه در سال 2014 یا اوایل سال 2015. و پس از آن ما گزارش شده بیش از 350 آسیب پذیری های امنیتی برای اپل".

هکس اما گفت که آنها همچنان به تحقیقات اپل سیستم عامل و ارائه اپل با تمام یافته های خود را.

اپل گفت که دسترسی به پوسته های موجود برای محققان امنیتی خواهد شد و آنها قادر به اجرای هر گونه ابزار را انتخاب کنید و استحقاق.

"اگر شما با استفاده از SRD برای پیدا کردن, آزمون, اعتبار, تایید و یا تایید یک آسیب پذیری شما باید بی درنگ گزارش آن را به اپل و اگر اشکال است در شخص ثالث, کد مناسب به شخص ثالث. اگر شما استفاده نمی کند SRD برای هر جنبه از کار خود را با یک آسیب پذیری اپل به شدت تشویق می کند (و پاداش از طریق اپل امنیت فضل) که شما گزارش آسیب پذیری, اما شما لازم نیست برای انجام این کار".

Apple giving special iPhones to spot bugs, Google 'disappointed'
حرکت می کند اما نمی خواهد کمک گوگل پروژه صفر تیم است که اشکالات در دستگاه های اپل در گذشته است. Pixabay

اگر شما گزارش یک آسیب پذیری مؤثر اپل, محصولات اپل شما را با ارائه یک تاریخ انتشار (معمولا تاریخ که در آن اپل نسخه به روز رسانی برای حل مسئله).

همچنین بخوانید: در اینجا داستان راجستان سلطنتی Encouter

همه محققان امنیتی واجد شرایط هستند و مشارکت در تحقیقات امنیت دستگاه برنامه است که به موضوع نقد و بررسی گفت: اپل.

"دستگاه در دسترس بودن محدود است. دستگاه های در دسترس خواهد بود برای همه متقاضیان واجد شرایط در برنامه های اولیه دوره است. متقاضیان واجد شرایط که نمی دریافت یک دستگاه در طول این دوره به طور خودکار در نظر گرفته شود در طول دوره نرم افزار در سال 2021 گفت:" اپل.

باید واجد شرایط یکی باید عضویت دارنده حساب در اپل برنامه دارای یک پیشینه ثابت از موفقیت در پیدا کردن مسائل امنیتی در اپل سیستم عامل و یا دیگر سیستم عامل های مدرن و سیستم عامل. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن