اپل توسعه دهندگان همه را به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت نسل بعدی برنامه های

تیوی جامعه جهانی از بیش از 23 میلیون اپل توسعه دهندگان است که همه را به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت نسل بعدی

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

تیوی جامعه جهانی از بیش از 23 میلیون اپل توسعه دهندگان است که همه را به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت نسل بعدی برنامه های در تمام دیجیتال در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی 2020 (WWDC 2020) است که برگزار خواهد شد از ماه ژوئن 22-ژوئن 26 در میان بیماری همه گیر کوروناویروس طبق روزانه اخبار تکنولوژی.

اپل WWDC سال 2020 خواهد شد از ویژگی های یک سخنرانی بیش از 100 مهندسی جلسات جدید توسعه دهندگان فروم و 1-در-1 آزمایشگاه شامل بیش از 1000 مهندسان اپل.

"در حال حاضر در آن 31 سال WWDC20 خواهد بود که بزرگترین WWDC تا به امروز با گرد هم آوردن جهانی اپل توسعه دهنده جامعه بیش از 23 میلیون نفر در یک اقدام بی سابقه مجازی راه از 22 ژوئن 26," این شرکت در بیانیه ای گفت.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

یک سیستم عامل امور خارجه اتحادیه' طراحی شده است برای ارائه به توسعه دهندگان با یک نگاه عمیق تر به جدیدترین به روز رسانی برای iOS, iPadOS macOS tvOS و watchOS برگزار خواهد شد در ژوئن 22, اطلاع شرکت.

 Apple developers are all set to learn
آپدیت جدید برای watchOS برگزار خواهد شد در ژوئن 22, مطلع اپل. Pixabay

توسعه دهندگان خواهد شد که توانایی به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت نسل بعدی برنامه های با بیش از 100 ویژگی های و طراحی متمرکز جلسات گروگان توسط مهندسان اپل.

همچنین بخوانید: جدید گوگل از ویژگی های برای کمک به سرخپوستان پیدا Covid-19 مرکز آزمون

جدید اپل مرجع تخصصی در ژوئن 18 متصل خواهد شد توسعه جامعه با بیش از 1000 مهندسان اپل که قادر خواهد بود برای پاسخ به سوالات و شرکت در ویژگی های بحث.

در ژوئن 16, اپل, را جشن می گیرند دانشجویی توسعه دهندگان از سراسر جهان با اعلام نهایی سویفت, دانشجو, چالش, فرصت برای دانش آموزان در همه سنین به نمایش گذاشتن عشق خود را از برنامه نویسی ایجاد شده توسط خود را سریع زمین بازی. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب