آنتونی ویور ملاقات با رسانه ها در مورد هیجان زده 2020 تگزاسی دفاع

جاده به تبدیل شدن به یک NFL دفاعی هماهنگ شده است آهسته عمدی ساخت برای آنتونی ویور و همیشه از او به عنوان یک با

توسط ABDOOSNEWS در 25 اردیبهشت 1399

جاده به تبدیل شدن به یک NFL دفاعی هماهنگ شده است آهسته عمدی ساخت برای آنتونی ویور و همیشه از او به عنوان یک بازیکن بعد از فصل 2008. از برش زدن دندان های خود را در کالج صفوف شهری مایر فلوریدا کارکنان به کار برای مربیان like Mike Pettine رکس رایان و رومئو Crennel در NFL ویور شده است یک ستاره در حال افزایش در مربیگری کسب و کار برای برخی از زمان.

که زمان وارد شدند و پس از یک سال 2019 فصل که در آن تگزاسی به پایان رسید 10-6 با وجود دفاع به پایان رسید که 27 در فوتبال خارجی' DVOA آمار. ویور بود و در واقع ترویج از خط دفاعی مربی دفاعی هماهنگ کننده و در حال حاضر آن کار خود را برای احیای یک دفاع است که در حال حاضر چند سال از حذف پیشرو لیگ در بدترین متری مجاز در هر بازی. که در سال 2016. آن روزها از بین رفته و ویور یک نبرد دشوار.

که گفت:, اگر زوم کنفرانس مطبوعاتی با رسانه ها در بعد از ظهر چهارشنبه هر گونه نشانه ویور است تا برای جنگ. در اینجا چهار سریع takeaways از ویور اولین جلسه با هوستون رسانه ها به عنوان دفاعی هماهنگ کننده برای Houston Texans.

همه چیز در حال رفتن به کار کمی متفاوت تر از آنها تحت رومئو Crennel
انتظار این است که در حالی که ویور صرف چند سال گذشته کار برای Crennel او خواهد بود ترکیب بیشتر از آنچه او آموخته تحت رکس رایان. به عبارت دیگر انتظار می رود برخی از خلاق تر و تهاجمی و طرح. در واقع ویور خود را با استفاده از کلمه "عجیب و غریب" در چهار شنبه به توصیف چشم انداز خود را:

"من فکر می کنم در سوم پایین بدیهی است که ما باید بازیکنان. ما باید برخی از بازیکنان واقعا خوب است که می تواند تحت تاثیر قرار کارفرمایی ما پوشش ، ما باید تمام قطعات به موفق تر, سوم پایین. من فکر می کنم شماتیک ما احتمالا یک کمی عجیب و غریب تر که به طور بالقوه اجازه خواهد داد که بچه ها ما را به موفقیت بیشتری داشته باشد به طوری که جرم نمی تواند با دقت اشاره کردن دقیقا همان جایی که بازیکنان در حال رفتن به. بنابراین ما فقط دوباره از طریق طرح فقط در تلاش برای ایجاد فرصت های بیشتر برای بچه های ما."

برای طرفداران که رشد خسته از Crennel را gamelans این است که هیجان انگیز و جذاب, اگر هیچ چیز دیگری.

ویور به وضوح متوجه می شود چگونه یک موضوع عبور راش
ویور خواسته شده بود کاملا چند سوال در مورد تولید یک پاس عجله و قابل درک است. هنگامی که J. J. وات رفت و در هفته 8 با پاره شده عضله سینه ای بزرگ قرار تگزاسی فقط به سادگی نمی تواند تولید گرما در مخالفت با عابران. شاید بیشتر مربوط به این واقعیت است که آنها تا حد زیادی در حال اجرا پشت همان گروه از تصویب rushers که در این زمینه در سال 2019 (به علاوه دور سوم LCC Jonathan Greenard که من مسلما هیجان زده در مورد). فشار را بر ویور و کارکنان خود را به منظور توسعه بازیکنانی مثل یعقوب مارتین و دوک Ejiofor. ویور اما گفت: موضوع اصلی این بود پاس عجله هنگامی که از او خواسته شد در مورد ثانویه و مشکلات خود را در اواخر فصل گذشته:

"این cornerback موقعیت ویژه برای rookies های یک مشکل است. به در آمده و موفقیت اولیه در گوشه ای آسان نیست. آن بچه ها, آنها در خارج وجود دارد در آن جزیره همه آنها توسط خود و گاهی اوقات آنها فقط در حال قرار دادن در بهترین موقعیت. ما باید به آنها کمک کند. من نهایت ایمان ما DB اتاق. آنها رقابتی آنها با استعداد هستید و می توانید آنها را بازی می کند اما ما باید به آنها کمک کند تا جلو. ما رو تحت تاثیر قرار کارفرمایی به نحوی برخی از راه برای گرفتن این توپ را سریعتر و نه فقط ترک آن بچه ها در جزایر."

Lonnie Johnson خواهد بود در حال حرکت به ایمنی
صحبت از استعداد های جوان در cornerback ویور خواسته شد تا در مورد امکان حرکت دوم سال گوشه Lonnie Johnson به ایمنی. به نظر می رسد که نمی اتفاق می افتد:

"از نظر Lonnie حرکت به ایمنی و من فکر می کنم Lonnie یک گوشه. من فکر می کنم Lonnie یک گوشه. من فکر می کنم او به مطبوعات توانایی او در طول او به سرعت. ما به اون اعتماد به نفس خود را راست و من فکر نمی کنم او فاقد آن منطقه یا. اما من می خواهم گفت که rookie سال برای یک گوشه ای دشوار است. من فکر می کنم او را به رفتن به در آمده و در حال حاضر با دانش بیشتر و نه تنها فقط در سیستم اما فقط از DB بازی در کل و من انتظار دارم او را به پرش در اینجا در دو سال."

J. J. وات هنوز هم مجاز به J. J. وات
من به یاد داشته باشید یک زمان صحبت کردن به بافنده پس از یک تمرین در غرب ویرجینیا و گفتن او چقدر خوب خود را از نگاه آن روز. نظر خود را در پشت به من بود و بسیار خنده دار و بسیار گفتن "آره من خیلی بهتر از مربی که 99 است در خارج وجود دارد." ویور می داند و همچنین به عنوان کسی که زمانی که شما یک سالم J. J. وات شما باید اجازه دهید او را به غذا خوردن. وقتی پرسیده شد که در مورد تعادل پایبندی به طرح اجازه می دهد مستقل در اینجا چیزی است که بافنده دیروز گفت:

"سوال اول با J. J. آن دسته از بچه ها – به خصوص با بچه ها مثل J. J. وات و ویتنی Mercilus آنها درک این طرح است. آنها بسیار هوشمند به طوری که آنها هرگز در تلاش برای انجام هر کاری عمدی و یا مخرب برای صدمه زدن به دفاع. آنها می دانند که آنچه آنها رو به انجام است. که می شود گفت در حالی که ما می خواهیم دفاع ما به طور منظم, ما می خواهیم همه را به انجام آنچه آنها قرار است به انجام, من نمی آنچه آنها را به روبات. وجود دارد برخی از بازیکنان که شما رو به کمی حرفه ای ابتکار و اجازه دهید آنها را بازی می کند. من نمی خواهم به دستبند آنها را. من فکر می کنم همه آنها به اندازه کافی هوشمند به انجام این کار است."

حرفه ای ابتکار! من اینجا هستم تا برای برخی از J. J. وات حرفه ای ابتکار!

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب