یک سیب در روز برای نگه داشتن موج گرما دور

تابستان-راهنمایی دوستانه برای بیماران قلبی مسائل. Pixabay طاقت فرسا برای بسیاری از گرمای شدید و رطوبت منجر به

توسط ABDOOSNEWS در 3 خرداد 1399
Cardiac
تابستان-راهنمایی دوستانه برای بیماران قلبی مسائل. Pixabay

طاقت فرسا برای بسیاری از گرمای شدید و رطوبت منجر به کم آبی بدن و نمک از دست دادن (سدیم و پتاسیم) و باعث یک سری از نگرانی های بهداشتی. افراد با زمینه ای قلبی مسائل نیز به صورت یک میزبان از مشکلات بهداشتی در طول این فصل است. فراتر از تشدید حرارت سطح برخی از دیگر عوامل که ممکن است تاثیر سلامت قلب شامل نداشتن نمک-رژیم غذایی محدود افزایش مصرف الکل گردش خون ضعیف و مصرف برخی از داروها مانند آرام بخش ها و یا دیورتیک ها در ترکیب با داروهای فشار خون, اشاره,,,, Dr Vivek Mahajan مشاور مداخله ای قلب و عروق Fortis بیمارستان Kalyan & Mulund.

برای بیماران مبتلا به فشار خون بالا زمانی که دما و رطوبت شدید در طول تابستان باعث اضافه شدن جریان خون به پوست; قلب است و سپس نیاز به ضرب و شتم در یک سرعت سریع تر. این ممکن است باعث شود خون به گردش دو بار در هر دقیقه Dr Mahajan اطلاع.

"گرمای شدید و مداوم عرق کردن باعث کاهش محتوای مایع در بدن و در نتیجه کم آبی بدن باعث فشار بر روی قلب. این همراه با داروهای فشار خون ممکن است منجر به سقوط شدید در فشار خون. پایین بودن فشار خون و سرعت ضربان قلب در حال بزرگ عوامل خطر برای کسانی که مستعد هستند و یا دارای سابقه قلبی مسائل است."

Cardiac issues
قلبی مسائل را می توان در خلیج با برخی از راهنمایی ساده است. Pixabay

بیماران با خطر قلبی-شکست باید مصرف تا 1.25 لیتر آب در هر روز و محدود کردن مصرف نمک است. آب و نمک از دست دادن ناشی از عرق کردن و مصرف داروها ممکن است منجر به سطح خطرناکی پایین سدیم و پتاسیم او نشان می دهد

کم سدیم در خون و در نتیجه تهوع, استفراغ, سردرد, گیجی خواب آلودگی و خستگی و بی قراری و تحریک پذیری ضعف عضلانی, گرفتگی و تشنج و کما در موارد شدید. کم سطح پتاسیم با توجه به آب کمتر مصرف ممکن است منجر به درد عضلانی و گرفتگی تپش قلب و اختلال در ریتم قلبی منجر به مرگ شود. بنابراین نوشیدن مقدار مطلوب از آب بسیار مهم است در تابستان.

بیماران مسن کمتر محتوای آب در بدن است بنابراین تاثیر آب و نمک از دست دادن همه برجسته تر در سالمندان مبتلا به فشار خون بالا و نارسایی قلبی است. خطرات ناشی از حملات قلبی را افزایش دهد در این افراد در طول تابستان هستند و از این رو آسیب پذیر ترین گروه نیاز به مراقبت.

Dr Mahajan سهام برخی تابستان-راهنمایی دوستانه برای بیماران قلبی مسائل:

جلوگیری از شدید فعالیت بدنی در حرارت بالا (حتی در بالکن & تراس) – ورزش در داخل خانه

اجتناب از مصرف کافئین و الکل

فصل نور رنگ و سبک لباس (ترجیحا پنبه)

ماندن در یک محیط خنک با تهویه مطبوع و طرفداران

heart
قلبی مسائل رسیدگی می شود با سهولت از طریق برخی نکات ساده به دنبال این تابستان. Pixabay

نظارت بر فشار خون خود را به طور منظم

دکتر خود مشورت کنید اگر شما فشار خون بالا و یا پایین

بسته به علائم سدیم و پتاسیم در خون باید به طور منظم چک

دارو دوز ممکن است نیاز به کاهش در افراد مسن و بیماران با سابقه ابتلا به نارسایی قلب و فشار خون

همچنین بخوانید: می دانم چه پست COVID جهان نگه می دارد برای صنایع

بیماران با سابقه نارسایی قلبی مصرف بسیار کم آب و نمک ممکن است با افزایش مصرف آب (250-500ml/روز) و مصرف نمک باید بهینه سازی شود و بعد به دنبال خود پزشکان مشاوره (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن