آمازون الکسا برای پاسخ به پرسش های اساسی مرتبط با رمان Coronavirus

این طراحی شده است برای تشویق جوانان هند برای شرکت در دیجیتال remodelling از سیستم آموزش و پرورش مطابق آموزان ب

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399
Lenovo
این طراحی شده است برای تشویق جوانان هند برای شرکت در دیجیتال remodelling از سیستم آموزش و پرورش مطابق آموزان با مربیان داوطلب در یک در یک آموزش آنلاین جلسه است. Wikimedia Commons

جهانی بازار PC رهبر Lenovo روز دوشنبه راه اندازی شد 'SmarterEd' آموزش آنلاین رایگان پلت فرم همکاری با eVidyaloka, یک سازمان غیر انتفاعی (NGO) که اجازه می دهد تا دانش آموزان از کلاس پنجم تا دوازدهم به انتخاب معلمان خود را انتخاب کنید و موضوع آنها می خواهم برای یادگیری و گرفتن زمان برای یادگیری به عنوان در هر راحتی خود را.

این طراحی شده است برای تشویق جوانان هند برای شرکت در دیجیتال remodelling از سیستم آموزش و پرورش مطابق آموزان با مربیان داوطلب در یک در یک آموزش آنلاین جلسه است.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

"SmarterEd امن است بسیار در دسترس غنی سازی است و مربوط متوسط از آموزش و پرورش مناسب برای حال و روز سناریو که در آن مدارس سراسر کشور مجبور شده اند به حالت تعلیق در کلاس. با این پلت فرم ما می خواهیم به توانمندسازی همه اقشار جامعه با کیفیت آموزش و پرورش" گفت: Rahul Agarwal, مدیر عامل شرکت و مدیر عامل خیر هند است.

این SmarterEd لینک به NCERT و دولت درسی کتابها برای زبان آموزان و نیز ارائه می دهد یک موتور چت برای بدون درز دانشجو-معلم در ارتباط است.

Lenovo
جهانی بازار PC رهبر Lenovo روز دوشنبه راه اندازی شد 'SmarterEd' آموزش آنلاین رایگان پلت فرم همکاری با eVidyaloka, یک سازمان غیر انتفاعی (NGO). Wikimedia Commons

این پلت فرم پشتیبانی از چندین زبان از جمله انگلیسی, Hindi Malayalam Tamil کانادا و تلوگو. انگلیسی و هندی زندگی می کنند در حال حاضر در حالی که زبان های دیگر در دسترس خواهد بود پس از آن.

با استفاده از فن آوری دقیق معلمان و دانش آموزان همسان هستند با استفاده از یک الگوریتم است که طول می کشد را به حساب مربوطه در آموزش و یادگیری سبک های این شرکت اعلام کرد.

همچنین بخوانید: COVID-19 بحران منجر به درگیری بین هندوها و مسلمانان

"ما خوشحالیم که با همکاری خیر هند برای ایجاد این داوطلبانه دانش-به اشتراک گذاری پلت فرم – SmarterEd و که می تواند کمک به تسهیل بدون درز آموزش آنلاین تجربه" گفت: Brinda Poornapragna مدیر عامل - eVidyaloka. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن