استشهاد نشان می دهد جزئیات بیشتر در مشتریان تجربه با برونو کل خانه اتهام تقلب در

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 10, 2020جزئیات بیشتر در مورد اته

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

جزئیات بیشتر در مورد اتهام تقلب در کسب و کار شیوه های سابق Bruno کل خانه عملکرد دقیق هستند در سال های اخیر تحقیقات استشهاد.

سند توصیف رسیدگی به برونو بود که انجام شده توسط کیپ کرال اداره پلیس کارآگاه جان Howes. Howes دریافت اظهارات از برونو کل خانه کارکنان و چندین اتهام قربانیان.

مالک سابق لوئیس برونو و چند تن از کارمندان سابق دستگیر شدند در هفته گذشته در چندین اتهام تقلب. برخی از دارایی های برونو سابق بونیتا اسپرینگز شرکت Bruno مجموع عملکرد خانه فروخته شد به تهویه مطبوع, شرکت خدمات هوایی مثبت در سال 2019 در میان شرکت های مربوط به پرونده های حقوقی و مداوم دولت شد. هوا جوانب آن را به تصویر آمد پس از برونو مشکلات تبدیل شد به خوبی شناخته نشده است متهم از هر گونه خطا.

برونو و نه از کارمندان سابق روبرو هستند اتهامات از جمله یک تعداد از مکر و فریب دادن, 16 فقره کلاهبرداری با استفاده از اطلاعات شناسایی شخصی, 15 فقره ارتباطات تقلب در چهار فقره از پرونده جعلی مقالات در دادگاه محروم کردن کسی از ملک و چهار فقره کلاهبرداری با استفاده از یک دفتر اسناد رسمی.

کامل حرکت شبیه چمچه زنی: مالک سابق از برونو کل خانه در بونیتا اسپرینگز دستگیر همراه با کارمندان سابق در چندین اتهام تقلب

گذشته پوشش: پنج چیز به دانستن در مورد دولت تحقیق و تفحص به برونو مجموع عملکرد خانه

استشهاد جزئیات اتهام جعل و تقلب

بسیاری از شکایات تسلیم در برابر این شرکت شامل Bruno امضای مشتریان برای یک برنامه به نام ملک ارزیابی انرژی پاک یا سرعت گفته بدون اجازه یا دانش است. با توجه به Howes' استشهاد سرعت یک برنامه است که کمک به مالکان در تامین انرژی پاک در خانه ارتقا با پرداخت اعتباری یا وابستگی. سرعت وام اعمال می شود و داده ها با استفاده از انتخاب فروشندگان و سرعت می پردازد پیمانکار در صف مقابل کار انجام می دهند. وجوه قرض گرفته شده سپس اضافه شده به صاحب خانه را قبض مالیات و صاحب خانه دارای گزینه ای برای پرداخت وام در طی 20 سال آینده.

با توجه به نرخ بهره 7 درصد به 9 درصد مشتریان اغلب می توانید پیدا کردن خود را برای پرداخت دو برابر کل هزینه یک بهبود در طول دوره وام.

هنگامی که یک مشتری تایید شده برای سرعت برنامه استشهاد اعلام کرد که برونو را اغلب خیاط قیمت گذاری به طوری که او می تواند تمام سهام خارج از خانه مشتری است. این دست آورد با توجه به استشهاد توسط "به طور چشمگیری" افزایش هزینه محصول با اضافه آسیا ضمانت. استشهاد ذکر شده یکی از برونو کارمندان سابق بیان کرد که برونو دستور خود فروشندگان به "به دست آوردن حداکثر سرعت بودجه برای هر مشتری اموال و دستور آنها را به استفاده از بسته های قیمت گذاری برای حداکثر کردن آنها را."

لذا استشهاد اظهار داشت: اگر یک مشتری به تصویب رسید برای $40,000, فروشندگان آموزش داده شد به فروش هر بسته "اشباع آنها."

"نیازهای مشتری نمی شد یک عامل در معادله (برونو) هدف اصلی بود برای به دست آوردن پول به همان اندازه از هر مشتری که ممکن است" استشهاد بخوانید.

استشهاد اعلام کرد که برونو "هدف اصلی" در هنگام فروش یک محصول به مشتری به تامین مالی از آنجا که آن را دشوار است برای پنهان کردن هزینه های پروژه از یک خریدار نقدی که هرگز پرداخت برونو "با قیمت های ظالمانه."

برای انجام این کار برونو خواهد قطار خود فروشندگان به استفاده از مهاجم تاکتیک های فروش و وعده پرداخت ماهانه مقرون به صرفه برای متقاعد کردن مشتریان به سرمایه گذاری استشهاد اعلام کرد. این اجازه برونو با توجه به استشهاد به پنهان "اغراق آمیز" و هزینه های خود را برای بهبود حاشیه سود.

مشتریان اغلب خود محروم سه روز حق فسخ در طول این فرایند استشهاد به عنوان خوانده شده.

"اگر مشتری به سوال هزینه های پروژه و یا سعی کنید برای صرفنظر کردن از برونو خواهد ارعاب مشتری با تهدید به مسدود کردن اموال خود را" استشهاد بخوانید.

استشهاد آمده است که فروشندگان می توانید مشتریان به ثبت نام خود بر روی تلفن و یا قرص خود را که مشتریان به این باور منجر شد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید برآورد.

بررسی اما نشان داد که امضا شد مورد استفاده قرار گیرد به "قفل" مشتریان به موافقت نامه های مالی. فروشندگان نیز با استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان برای تامین مالی بدون دانش خود را و یا مجوز با توجه به استشهاد.

مقامات حمله برونو ادارات در ماه ژانویه 2019. پس از حمله برونو شرکت با صدور بیانیه ای اعلام کرد که "اجرای قانون فعالیت به عنوان یک شوک آمد" و آن "اختصاص داده شده به کیفیت ساخت و صادقانه شیوه های کسب و کار."

برونو در ادامه به دفاع از خود و شرکت خود را حتی به عنوان تعداد شکایات به دولت متورم با این استدلال که آن را به حال شده است ناعادلانه هدفمند با رقبای خود را که می خواستم به سرقت کسب و کار خود را دور و او را شکست.

گذشته پوشش: صاحبخانه شکایت لوئیس Bruno دیگران بیش از عدم پرداخت اجاره در سابق ستاد برونو کل خانه

اما دولت این تحقیقات نشان داد که بیش از نیمی از برونو قربانیان سالمندان 60 ساله یا مسن تر از جمله فقیر ساکنان زندگی در ثابت درآمد.

در یک بخش از استشهاد بیانیه ای از سابق Bruno کارمند تایلر مور بود دقیق. مور توضیح داده شده که آموزش دیده برای کپی کردن مشتریان' امضا از فروش برآورد و پس و آنها را بر روی فاکتور. او همچنین روت برای تغییر جزء به جزء شرح کار در تخمین همزمان با سرعت-پروژه های تصویب شده و Ygrene تامین مالی دستورالعمل با توجه به این بیانیه است. Ygrene یک شرکت مالی است که منابع مالی پروژه های بهبود برای سرعت.

مور نیز توضیح داده شده کپی کردن یک امضا مشتری از برآورد به یک قرارداد است.

"جعلی/فاکتور جعلی سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از سرمایه گذاری توافق و به جمع آوری کمک مالی برای پروژه" استشهاد بخوانید.

مور همکاری با این تحقیقات.

پوشش مرتبط: Louis Bruno به فروش می رساند Bruno کل خانه با دولت کاوشگر هنوز باز

قربانی ادعا می گوید شرکت در زمان استفاده از یک بیوه عزادار'

استشهاد نیز دقیق قسم اظهارات چند Bruno مشتریان که ادعا می کنند که آنها قربانیان سایه شیوه های کسب و کار از جمله جعل امضا خود را به منظور حرکت به جلو در پروژه ها و تاکتیک ترساندن.

یکی از مقتولین از برونو تقلب کیپ کرال ساکن Killeen, لیر, که, شوهر, درگذشت یک ماه قبل از او به نام Bruno مجموع عملکرد خانه برای تعمیر و نگهداری خانه.

لیر مدعی است که او را وادار به حرکت رو به جلو در یک پروژه با برونو پس از تهدید او را از ترس او می خواهم از دست دادن خانه خود را.

"شما با استفاده از یک بیوه عزادار,'" لیر گفت: در مصاحبه با اخبار مطبوعات. "که بدترین تا کنون. من تا به حال فقط بدست مراسم تشییع جنازه. من در راه بد بود. من عزادار و پس از آن کاملا بهره گرفته."

لیر اولین تماس برونو شرکت در سپتامبر. 30, 2018 به دلیل معیوب, تهویه مطبوع, سیستم, استشهاد اعلام کرد. یک تکنسین وارد خانه او بعد از آن روز او اطلاع داد که سیستم تهویه مطبوع بود پیری و پر از قالب ساخته شده و یک توصیه که آن جا شود.

او اظهار داشت: به تکنسین که شوهرش به تازگی درگذشت ماه قبل و نصب و راه اندازی یک سیستم کاملا جدید مطرح خواهد بیش از حد مالی نگرانی و استرس با توجه به استشهاد. تکنسین اما اطلاع او از سرعت برنامه و این که او نمی خواهد که به پرداخت در این برنامه تا سال 2021 که منجر لیر به او ارائه اطلاعات و امضای الکترونیکی در تکنسین های تلفن همراه برای شروع وارزيابي روند استشهاد اعلام کرد.

لیر شد و سپس به سرعت اطلاع داده است که او تا به حال شده است prequalified توسط Ygrene برای $40,000 با توجه به استشهاد. قبل از تکنسین ترک خانه لیر خواسته است که او ارائه یک نقل قول برای این پروژه که به او ارائه شفاهی "33," استشهاد اعلام کرد.

این چراغ لیر به باور این پروژه با هزینه حدود $3,000, و او نمی شد با ارائه یک مقام رسمی برآورد و یا هر گونه اسناد که گذاشته پیشنهادی هزینه و یا یک شرح پروژه استشهاد اعلام کرد.

یک فاکتور با کار انجام شده در سپتامبر. 30 واقع در برونو مجموع صفحه اصلی پرونده در جریان تحقیقات اما لیر را تکذیب کرد همیشه با دیدن فاکتور و اعلام کرد که امضای او در هر گونه فاکتور جعلی است.

صبح روز بعد از مکالمه او با تکنسین لیر رفت و به کار و بررسی ایمیل, پیدا کردن Ygrene اسناد وام که اظهار داشت که برونو شارژ خود را $33,000 با توجه به استشهاد.

Ygrene نیز اضافه شده $7,163.98 برای تامین مالی هزینه آوردن مجموع به $40,163.98 استشهاد اعلام کرد.

لیر و سپس در زمان بخشی در سه راه تماس با Ygrene نماینده سابق Bruno مدیر کل Tammy Schreier به دولت است که او نمی خواهید به حرکت به جلو با وام و که او می خواست این پروژه را متوقف بلافاصله با توجه به استشهاد.

با وجود Ygrene نماینده موافقت خود را برای توقف وام و پس از قطع تماس لیر ادامه داد: صحبت کردن با Schreier که اظهار داشت که این پروژه در حال حاضر آغاز شده و نمی تواند متوقف شود با توجه به استشهاد.

در تلاش برای جلوگیری از نصب و راه اندازی لیر صحبت با برونو و به او گفت که درباره شوهرش به تازگی در حال مرگ است و او نمی تواند استطاعت $33,000 تهویه مطبوع, سیستم, استشهاد اعلام کرد. برونو شد "بی حرکت" توسط او وضعیت با توجه به لیر و حاضر اجازه می دهد تا این پروژه متوقف شود.

با توجه به این واقعیت است که خدمه اش تا به حال آغاز شده و به مجرای جایگزینی او به توافق به لغو بخشی از کار است اما در سمت چپ لیر با یک تعادل $18,050 برای بقیه ناخواسته خدمات استشهاد اعلام کرد.

بیش از چند روز آینده لیر دریافت تماس و پیام های متنی را از برونو که در آن او بارها و بارها از او خواست به ثبت نام در اسناد و مدارک است که اجازه می دهد او را برای دریافت پرداخت ها از Ygrene با توجه به استشهاد. لیر اما حاضر به انجام این کار و اقدام به استفاده از او سه روز حق به انصراف از این پروژه بود که افتخار توسط برونو با توجه به استشهاد.

در اکتبر. 8, 2018, اطلاع از شروع ثبت شد توسط Lee County Clerk از دادگاه در مورد کاری که انجام شده در لیر اموال استشهاد اعلام کرد. اطلاع مته سوراخ او امضا, اما لیر را تکذیب کرد تا کنون خواسته امضای این سند است.

روز بعد برونو توافق برای حذف دلار از 3000 قرارداد نگهداری از قرارداد کاهش قیمت به $15,050 اگر لیر توافق برای رفتن به جلو با پرداخت مجوز استشهاد اعلام کرد. اگر او خودداری کرد اما برونو بود و تهدید به محل حق رهن در خانه او و حرکت به سوی سلب حق اقامه دعوی با توجه به استشهاد. با توجه به ترس است که او می خواهم او را از دست بدهند اقامت لیر احساس او تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به امضای قرارداد تامین مالی, او گفت:.

برآورد با لیر امضا مورخ سپتامبر. 30 نیز فرستاده شده به Ygrene در حمایت از تامین مالی برنامه استشهاد اعلام کرد. لیر تایید کرد که امضای ظاهر به او را تکذیب کرد اما تا کنون ثبت و یا مشاهده آن است.

در حالی که لیر است که هنوز برای شروع پرداخت در سال 2021 او امیدوار است که عدالت را می توان در خدمت طی مراحل قانونی.

"امیدوارم چیزی را واقعا انجام می شود," او گفت:. "برای آنچه که او انجام داده به چگونه بسیاری از مردم ... او نیاز به زمان و جبران ... او می دانست آنچه که او انجام شده بود. این وحشتناک بود."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب