بازیگر-خواننده مایلی سایرس اشاره به همه گیر تجربه بر خلاف دیگران

COVID-19 علل سکته مغزی در افراد سیگاری به بیماران دیابتی و پزشکان نشان می دهد. Pixabay رمان COVID-19 شده است ک

توسط ABDOOSNEWS در 21 اردیبهشت 1399
Stroke
COVID-19 علل سکته مغزی در افراد سیگاری به بیماران دیابتی و پزشکان نشان می دهد. Pixabay

رمان COVID-19 شده است که به سرعت در حال جهش به نظر می رسد به علت ناگهانی سکته مغزی در افرادی که سیگاری های سنگین دیابتی و مبتلا به فشار خون پزشکان پیشنهاد کرد در روز شنبه.

به گفته آنها در حال رشد است شواهد نشان می دهد که Covid-19 عفونت می تواند به لخته خون در راه های غیر معمول و به عنوان نتیجه سکته مغزی می تواند یک نتیجه.

Nishith چاندرا مدیر مداخله ای قلب و عروق در Fortis موسسه قلب اسکورت گفت: بسیاری از افراد جوان که تا به حال علائم Covid-19 عفونت در حال تسلیم شدن به سکته مغزی در ایالات متحده و انگلستان است. "با توجه به Covid-19 لخته شدن خون را افزایش می دهد در بسیاری از نقاط بدن – قلب و ریه ها و کبد و مغز و کلیه و اندام تحتانی.

"هر الگوی ما رو از ایتالیا بالینی مشخصات تقریبا یکسان است. روند نشان می دهد ترومبوز در بیماران است. این امکان وجود دارد که سکته مغزی است که به احتمال زیاد به ظهور در بیماری الگوی" گفت: چاندرا.دکتر اصرار داشت افراد سیگاری و دیابتی افراد بیشتر در معرض خطر سکته مغزی و مهم است که به ورزش سخت کنترل قند خون. "H1N1had هیچ ترومبوز اما Covid-19 است" او اضافه شده است.

با توجه به مطالعات انجام شده از هلند و فرانسه این نشان می دهد که لخته به نظر می رسد در 20 تا 30 درصد از بدحال COVID-19 بيمار.

Covid-19
Covid-19 به severly تاثیر افراد سیگاری به بیماران دیابتی و فشار خون بالا باعث سکته مغزی. Pixabay

Sujeet Jha, اصلی مدیر در غدد دیابت حداکثر مراقبت های بهداشتی گفت که پزشکان باید بررسی همه غیر معمول سکته مغزی و یا حتی حملات قلبی با لینک ممکن است از Covid - 19 عفونت است. خون تمایل به ضخیم تر با عفونت های شدید که منجر به کوچک و یا بزرگتر شدن است که ممکن است باعث انسداد ناگهانی جریان خون به بخشی از مغز و آنها می تواند منجر به ضعف یا فلج بدن.

"Covid-19 عفونت ارائه با حوادث عروقي مغز (سکته مغزی) تا به 5 تا 6 درصد از مطالعات مختلف. این دیده می شود که معمولا دارای عفونت شدید و همراه همبود شرایط که شبیه به سندرم ریه مانند سن دیابت فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر و هر چند برخی از افراد جوان نیز ارائه شده برای اولین بار با سکته مغزی بر اساس ما مطالعات", Jha اضافه شده است. او اصرار داشت که دیابت شناخته شده است به افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی یا بیماری های قلبی عروقی (CVD) 2-3 بار و اولیه ترین مرگ و میر در بیماری دیابت به علت CVD.

بنا به گزارش محققان از کوه سینا دانشکده پزشکی در شهر نیویورک گزارش Covid-19 بيمار در تهویه مکانیکی که دریافت رقیق کننده های خون, کاهش مرگ و میر نسبت به کسانی که نبودند درمان با آنها.

همچنین بخوانید: متوسط سن افراد به احتمال زیاد بیشتر تاکید کرد در حال حاضر از در 1990s: مطالعه

Manisha Chakrabarti ارشد مشاور مادرزادی و اطفال بیماری های قلبی در ایندرپرستها بیمارستان آپولو گفت: افراد سیگاری سنگین, بیماران دیابتی, مردم داشتن فشار خون بالا و از قبل موجود بیماری های قلبی در معرض خطر سکته مغزی با توجه به Covid-19. "ترومبوآمبولی رویدادهای مرتبط Covid-19. در ایالات متحده در کودکان التهاب عروق کرونر دیده می شد و این امکان وجود دارد که از تشکیل لخته در عروق...coronavirus است و باعث آسیب به اندام", اضافه شده Chakrabarti. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب