ابوت هشدار تگزاس COVID-19 گسترش "غیر قابل قبول" به عنوان ترنر پنجه نرم می کند برای احتیاط

هفته گذشته در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به دنبال اطمینان تگزاسی که اخیر ایالت های در کلید coronavirus

توسط ABDOOSNEWS در 3 تیر 1399

هفته گذشته در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به دنبال اطمینان تگزاسی که اخیر ایالت های در کلید coronavirus معیارهای نباید باعث زنگ.

شش روز و بیش از 1300 بیمار افزایش در دولت COVID-19 بستری شدن در بیمارستان بعد فرماندار تن بود به طرز محسوسی کمتر اعتماد به نفس.

"به حالت آشکار COVID-19 در حال حاضر گسترش در یک میزان غیر قابل قبول در تگزاس و باید آن را محصور," ابوت هشدار داد در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

ابوت ذکر پایدار نگران افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان مثبت COVID-19 مورد شمارش و مثبت نرخ COVID-19 آزمون در سراسر کشور از اواخر مارس به عنوان علت برای تازه کشف شده خود را حس فوریت.

با توجه به وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی آمار اشاره شده توسط فرماندار نورد هفت روز به طور متوسط از COVID-19 مورد در تگزاس افزایش یافته است و از حدود 1500 مورد در نیمه مارس به 3500 موارد بیش از پنج روز از ماه ژوئن است. مثبت نرخ COVID-19 آزمون در سراسر کشور نیز افزایش یافته است به 9 درصد از 4.5 درصد در اواخر ماه مه در حالی که هفت روز به طور متوسط بستری نرخ مشخصی از اطراف 1600 در یک روز به بیش از 3200 و بعد همان مدت زمان ،

با وجود این روند ابوت را انتخاب کرد نه به صورت یک ایالت سفارش تگزاسی به پوشیدن محافظ ماسک صورت ، او به جای ادامه داد: برای تشویق تگزاسی به همین ماسک صورت داوطلبانه و البته قدرتمند تر از او در گذشته است.

ابوت همچنین بر نیاز به "انعطاف پذیری" در ایالت دستورالعمل با توجه به سطوح مختلف که در آن ویروس در حال گسترش در مناطق مختلف کشور است. "چه چیزی ممکن است درست در Austin تگزاس در Austin شهرستان گفت:" ابوت.

اما در حال حاضر آشنا platitudes در مورد چگونه تگزاسی "لازم نیست که به انتخاب" بین سلامت عمومی و در ادامه به بازگشایی دولت در اقتصاد در یک سرعت سریع ابوت نشان داد که اگر تگزاسی آیا به دنبال بهترین شیوه های مانند پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله و اگر coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به موشک وار رفتن, "اقدامات بیشتری" ممکن است نیاز به انجام شود و از جمله خاموش کردن بخش هایی از اقتصاد دولتی دوباره.

"بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه" گفت ابوت. با این وجود این واقعیت است که او حتی ذکر چنین شدید عقب نشینی به عنوان یک احتمال صحبت می کند به قدر از بحران در تگزاس است. فرماندار گفت که COVID-19 تست مثبت نرخ مثبت مورد شمارش و بستری شدن در بیمارستان خواهد بود که معیارهای است که دیکته خود را مدیریت نمایید.

بوده است وجود دارد تقریبا دو برابر شدن اعداد در این سه دسته. "اگر ما به تجربه دیگر دو برابر شدن تعداد کسانی که در طول ماه آینده این بدان معنی است که ما در یک وضعیت اضطراری که در آن سخت تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود" ابوت گفت.

ابوت متحد و دولت و مجلس دنیس Bonnen chimed در موضوع ماسک پس از ابوت در کنفرانس مطبوعاتی با آتشین توبیخ کسانی که تگزاسی که مخالف پوشیدن محافظ پوشش صورت.

"اگر این به اصطلاح وطن پرستان باقی بماند در نمایاندن زینت خود را بی توجهی به دیگران" Bonnen گفت: در تهیه بیانیه "ما در خیلی تیره تابستان با یک کشنده آرایه ای از پزشکی و عواقب اقتصادی — و نه به دلیل محدودیت های دولت, اما به دلیل این آشوبگران را موجب عدم اطمینان و ترس در ظرف مناسب و معقول و مسئول افراد که درک خطرات بهداشتی و پیامدهای ما منابع پزشکی در حال تیره و تار فراتر از ظرفیت است."

مقامات محلی و کارشناسان در منطقه هوستون شده اند به طور فزاینده ای غم انگیز هنگامی که بحث در مورد تیز به نوبه خود برای بدتر از همه گیر شده در منطقه بیش از گذشته چند هفته. Baylor College of Medicine, بیماری های عفونی متخصص دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد هشدار داد در توییتر این آخر هفته که اگر گسترش ویروس همچنان در آن زمان مسیر هوستون در واقع می تواند "تبدیل به بدترین آسیب دیده شهر در ایالات متحده آمریکا"

Houston Mayor Sylvester Turner addressed the public about the spread of COVID-19 in Houston during a Monday press conference.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر خطاب عمومی در مورد گسترش COVID-19 در هوستون در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

تصویر

هوستون شهردار ترنر تکرار که زنگ در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی پس از رژیم صهیونیستی است. ابوت اظهارات. هوستون در بخش بهداشت و درمان گزارش اضافی 1,789 جدید COVID-19 موارد بین یکشنبه و دوشنبه که مطرح هوستون مجموع تجمعی مورد تعداد به 14,322 و شرح داده شد توسط ترنر به عنوان "یکی دیگر از گریم یادآوری است که این ویروس بسیار زنده در جامعه ما و است که شماره های ما در حال حرکت در جهت اشتباه است."

Statistics from the SouthEast Texas Regional Advisory Council on Harris County hospitalization rates for both general and ICU beds were shared by Dr. David Persse during Monday's press conference.

آمار از جنوب شرق تگزاس منطقه ای شورای مشورتی در شهرستان هریس بستری نرخ برای هر دو کلی و تخت ICU به اشتراک گذاشته شد توسط دکتر دیوید Persse در طول روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

تصویر

دکتر دیوید Persse از هوستون وزارت بهداشت پیوست ترنر به روز رسانی در منطقه هوستون بیمارستان ظرفیت. Persse اشاره, شهرستان هریس, بستری آمار از جنوب شرق تگزاس منطقه ای شورای مشورتی است که نشان می دهد قابل توجه upticks در هر دو کلی و تخت مراقبت ويژه و استفاده از coronavirus بیماران در هفته های اخیر و همچنین به عنوان شگفت انگیز را افزایش می دهد در COVID-19 بخش مراقبت ويژه اشغال از تگزاس مرکز پزشکی عضو بیمارستان در سراسر نه شهرستان در منطقه هوستون بیشتر.

Dr. David Persse also shared startling COVID-19 ICU hospitalization trends from hospitals within the Texas Medical Center's facilities across the nine counties of the greater Houston area.

دکتر دیوید Persse نیز به اشتراک گذاشته تکان دهنده COVID-19 ICU بستری روند از بیمارستان در مرکز پزشکی تگزاس امکانات در سراسر نه شهرستانهای منطقه هوستون بیشتر.

تصویر

ترنر ادعا وجود دارد که ارتباط بین افزایش سریع در هوستون COVID-19 معیارهای از اواسط ماه آوریل به شرکت و این واقعیت است که آن را در اطراف آن زمان که رژیم صهیونیستی. ابوت ایالت بازگشایی دستورالعمل کاهش می یابد مقامات محلی برای پیاده سازی سخت عمومی دستورالعمل های بهداشتی در شهر و شهرستان سطح.

"ما در پایان کم و مردم در سراسر کشور, در سراسر این کشور شد صحبت کردن در مورد ما اعداد و پس از آن قدرت ما در سطح محلی محروم شد و ما شروع به باز شدن" گفت: ترنر.

"من گفت: دو ماه پیش من فکر کردم که ما به سرعت در حال حرکت با سرعتی بیش از حد" او ادامه داد. "و در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید که در آن ما هستند."

در حالی که راهب بزرگ دستورالعمل مجاز شهرستان قاضی لینا هیدلگو به پیاده سازی یک به دقت طراحی شده ماسک دستور قرار داده است که تعهد در شهرستان کسب و کار به نیاز مشتریان خود و کارکنان به پوشیدن ماسک صورت ترنر گزینه ها برای پاسخ به بحران آوردن شهر خود محدود هستند.

دولت بازگشایی قوانین به طور خاص منع افراد از بودن جریمه برای عدم پوشیدن ماسک بنابراین دیگر از تصویب به طور مشابه ساخته شده کسب و کار متمرکز ماسک جهت هوستون شرکت خواهد بود که از کار برکنار شده و به هیدلگو را ترنر گفت: تنها گزینه واقعی در حال حاضر به ادامه تشویق Houstonians به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی با تمرین های اجتماعی فاصله مناسب ورزش بهداشت و با استفاده از ماسک صورت قبل از آن خیلی دیر است.

"من امیدوار هستم و دعا که مردم در شهر ما خواهد شد ورزش مسئولیت فردی" ترنر گفت.

علاوه بر پلت فرم رسانه های او برخوردار کسانی که امید و نماز ممکن است آخرین ابزار ترنر را ترک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن