یک بازمانده داستان: Lynyrd Skynyrd هواپیما سقوط می شود فیلم درمان

گاهی صدا از عذاب قریب الوقوع آرام است. و گاهی آن را با صدای بلند است. کمتر از آن است که هر دو. این که چگونه Ly

توسط ABDOOSNEWS در 20 خرداد 1399

گاهی صدا از عذاب قریب الوقوع آرام است. و گاهی آن را با صدای بلند است. کمتر از آن است که هر دو. این که چگونه Lynyrd Skynyrd درامر Artimus پیل به یاد می آورد که چه چیزی او و 25 سایر اعضای گروه خدمه همکاران و خلبانان شنیده داخل خود Convair CV-240 هواپیما بیش از مرداب در نزدیکی Gillsburg می سی سی پی در اکتبر 20, 1977.

"این سکوت مرده همه بود و نگه داشتن نفس خود را. هنگامی که ما برای اولین بار رفت و به درخت آن فقط در مسواک زدن, صدا, نرم, نقاط تاپ. اما زمانی که ما شروع به کاهش بیشتر که زمانی که آن را صدا مانند یک هزار خفاش بیس بال ضرب و شتم بدنه. این وحشتناک بود" او به یاد می آورد. "و سپس هواپیما شروع به شکستن. آن زمان ما در یک مدت زمان طولانی به سقوط و توقف. من صدمه دیده بود من خونریزی من قطع شد و همه غضروف را از گلو به من breastplate پاره پاره شد. و من قطع پاهای من تا خارج شدن از هواپیما به دنبال کمک کند."

پیل داستان و که یکی از سنگ بزرگترین تراژدی است گفت: در فیلم جدید خیابان بازماندگان: داستان واقعی از Lynyrd Skynyrd سقوط هواپیما. و در حالی که COVD-19 خنثی کرده است برنامه های خود را برای اکران آن در دسترس خواهد بود برای خرید و VOD سیستم عامل آغاز ژوئن 30.

بازه زمانی است که عمدتا در رابطه با روز قبل از روز و روز پس از سقوط هواپیما در نتیجه ترکیبی از موتور مکانیکی مسائل و خطای خلبان در miscalculating سطح سوخت. در واقع این هواپیما موتورهای قبلا آتشین مشکل قبلی پرواز دادن همه روی آنها به عنوان deplaned در Greenville, کارولینای جنوبی, که در آن گروه خواهد بازی نهایی خود را نشان می دهد. یک مکانیک راه اندازی شد برای دیدار با این هواپیما پس از آن را فرود در مقصد بعدی خود از Baton Rouge, لوئیزیانا.

وجود دارد و در مجموع 26 نفر در هواپیما. کشته شد Skynyrd خواننده رونی Van Zant, گیتاریست, Steve گاینس خواهر خود/پشتیبان گیری خواننده Cassie گاینس دستیار جاده manager دین Kilpatrick, خلبان, Walter McCreary و خلبان ویلیام خاکستری است. دیگران صدمات پایدار است که سال را برای بهبود یافتن از.

و در حالی که آن را یک گروه با استعداد از بازیگران بازی زندگی واقعی شرکت کنندگان پیل خود روایت بخشهایی از فیلم می سازد و گاه به گاه اما نه تخريبي بر روی صفحه نمایش ظاهر.

"شده اند وجود دارد بسیاری از تغییرات و حساب و تناقضات از این داستان. اما من وجود دارد," او می گوید: در این فیلم است. "این چیزی است که باید اتفاق افتاده است اما آن را انجام داد." پیل و کوس پسران نیز نوشت و انجام سه آهنگ جدید از جمله خیابان "بازمانده" – که شنیده می شود.

تولید شده در بودجه از $1.5 میلیون خیابان بازماندگان به نظر می رسد خیلی بیشتر گران است. هاردکور, Skynyrd طرفداران خواهد ضربه محکم و ناگهانی به توجه در این دوره-جزئیات صحیح را به اعضای گروه های مورد علاقه تی شرت و بافت کلاه گیس و موهای صورت (هر چند پیل می گوید که آنها انجام داده اند می تواند حتی بهتر با بودجه بیشتر و دخالت خود را – که بعدا بیشتر). ایان Shultis ستاره به عنوان پیل و به یک مؤثر بر عملکرد.

The movie recreates Lynyrd Skynyrd's ill-fated plane journey. Taylor Clift (behind bottle) plays lead singer Ronnie Van Zant.گسترش

فیلم بازسازی Lynyrd Skynyrd را بد بخت هواپیما سفر. تیلور کلیفت (پشت بطری) نقش خواننده رونی Van Zant.

Screen grab/حسن نیت ارائه میدهد از کلئوپاترا سرگرمی

در این فیلم – به عنوان در زندگی واقعی — پیل تصادفا از خرابه برای پیدا کردن کسانی که در اطراف او مرده, مرگ, یا درد فریاد. این صحنه های فوق العاده واقع گرایانه و سخت به تماشای در برخی از نقاط بیشتر فیلم ترسناک از موسیقی biopic.

و با وجود جراحات جدی خود درامر تصمیم گرفت به خارج برای پیدا کردن که او در نهایت در نزدیکی یک خانه رعیتی. فقط قبل از این که این فیلم نشان می دهد پیل گودی کمر-عمیق از طریق تاریک باتلاق آب و آینده بر آب مار و فریاد در آن "من را نیش خود را گاییدن, سر کردن!"

"این واقعا اتفاق افتاده است اما من نمی جیغ مانند یک مرد دیوانه است که آنچه ایان را در فیلم. مار slithered تا به من در هنگام غروب و من با آرامش گفت: "من را نیش خود را گاییدن, سر کردن است. و سپس من خندید خودم" پیل می گوید. "در آن لحظه دانستن من در صحبت کردن به یک مار از آن ساخته شده من احساس زنده بودن. و این چیزی است که به من رمه را به دریافت کمک به دوستان است. و من trudged با من دریایی سپاه, آموزش."

اسکریپت را اساس می آید از 22 ساعت از ضبط مصاحبه که پیل را با مدیر/نویسنده Jared Cohn. "این سخت بود. من خندید من داد زدم گاهی اوقات من می خواهم و پانچ دیوار" پیل به یاد می آورد. "من رفتم به اعماق آهنگ با آن است."

دارد از '70s-عصر راک استار, مهمانی, مربوط به زنان بی انتها نوشیدن مبارزه و کلمه "SKYNYRD" در املای کوکائین بر روی یک میز شیشه ای بالا. اما نیز وجود دارد که گروه کار بر روی موسیقی جعل اوراق قرضه مرور خانه خود زندگی می کند و صحبت در مورد برنامه ریزی برای آینده است.

که فیلم های منتشر شده در همه داستان را در خود دارد. در ماه اوت سال 2017 پس از این فیلم تکمیل شد, جودی Van Zant Jenness (رونی بیوه) همراه با یک گروه از جمله تکرار و آمریکا از دیگر اعضای این گروه با موفقیت برنده ایالات متحده دادگاه منطقه به دستور توقف انتشار این فیلم. آنها به استناد یک رضایت سفارش اعضا امضا شده در سال 1988 در مورد استفاده از این گروه نام و داستان.

این تصمیم لغو شد توسط ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در ماه اکتبر 2018 پاکسازی خیابان بازماندگان دیده می شود — هر چند پیل تا به حال به جدا کردن خود از تولید کلئوپاترا سرگرمی و هر رسمی نقش در روند فیلمبرداری به منظور کمک به این تصمیم.

The real Artimus Pyle greeting fans in 2011.

واقعی Artimus پیل پستال طرفداران در سال 2011.

پیل زیادی برای گفتن در مورد پرونده های حقوقی – و Jenness – به اندازه کافی برای پر کردن یک دیگر کل داستان. به عنوان نشانی از او در مورد تعدادی از بازیکنان دیگر در Lynyrd Skynyrd داستان گذشته و حال با نام. کافی است آنها نه افتخاری. نیز وجود دارد Skynyrd-مالی مربوط به ثروت های بادآورده در مجموع 15 میلیون دلار است که او می گوید گرفته شده یا به سرقت رفته و از او در طول سال.

"جودی شد در آینده ما از کل زمان با باطل زننده پرونده های حقوقی. اما این یک فیلم است که مورد نیاز برای انجام شود. و من می خواستم Skynyrd طرفداران به دانستن آنچه اتفاق افتاده و آنچه که ما از طریق بوده است," او می گوید.

بینندگان را متوجه وجود ندارد و معتبر Lynyrd Skynyrd موسیقی در فیلم و نه هیچ یک از آهنگ های معروف ساخته شده توسط این گروه حتی در پوشش نسخه (تنها تعداد گروه انجام در این فیلم J. J. Cale-گذراند آمار "آنها با من تماس نسیم").

پیل می گوید کلئوپاترا می خواستم برای کشف هر کدام از گزینه های آن, اما پرونده های حقوقی جدید آن ممکن است تولید خواهد فقط اضافی سردرد و تاخیر. هر چند او در واقع آن را در بیشتر...ام...رنگارنگ شرایط است.

اما طرفداران طبعا فکر در طول سال: چرا این گروه با میل و رغبت در هواپیما آنها را برای خود بود و مکانیکی مسائل ؟ و آنچه را از رونی Van Zant به ظاهر nonchalance و فلسفه "که در آن زمان خود را برای رفتن – شما بروید.'"

"آن نیست که بریده و خشک شده. در هواپیما قبل از آن سقوط کرد ما بدست کرده بود و با هم تصمیم به خرید دو اتوبوس تور – یکی برای دختران و دیگری برای خدمه. و ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک گروه برای به دست آوردن یک لیر جت بنابراین ما در درجه بین نشان می دهد خواهد بود 45 دقیقه به جای 2 و نیم ساعت" پیل می گوید.

"بعد از ما [برنامه ریزی فرود] در باتون روژ آنها ارسال یک پسر بیش از شاهین هوایی که در آن ما اجاره هواپیما برای تعمیر موتور. و اگر او نمی تواند آن را ثابت ما بودند رفتن به پرواز تجاری. ما تا به حال یک طرح احتمالی. رونی نبود درست مثل " هی بیایید پرش در این هواپیما و رفتن به یک تصادف.' آن را مانند نگاه ما باید یک فرفره در باتون روژ. بیایید وجود دارد بهترین راه ما می توانیم و اجازه رفتن.'"

در پایان پیل می گوید او "افتخار" از خیابان بازماندگانو بازیگران جوان قرار داده و خود را "قلب و روح" به پروژه. او آن را تماشا اولین بار توسط خودش و گریه کرد. و او را به نمایش در آمد آن را هفت بار پس از جمله عمومی برتر در قبل از همه گیر هالیوود حلقه های مستقل جشنواره فیلم جایی که او راه می رفت روی فرش قرمز همراه با بسیاری از بازیگران و فیلمسازان.

Taylor Clift (as singer Ronnie Van Zant) and Samuel Kay Forrest (as guitarist Steve Gaines) perform in the film. Attention to detail: Clift's Neil Young T-shirt is a replica of the one the singer actually wore. Despite the barbs traded in Young's "Southern Man" and Lynyrd Skynyrd's response "Sweet Home Alabama," the musicians actually respected each other.گسترش

تیلور کلیفت (به عنوان خواننده رونی Van Zant) و ساموئل کی فارست (به عنوان گیتاریست استیو Gaines) انجام در این فیلم است. توجه به جزئیات: کلیفت را Neil Young T-پیراهن یک ماکت از یک خواننده در واقع عینک. با وجود barbs معامله در جوان "جنوب" و Lynyrd Skynyrd پاسخ "خانه شیرین آلاباما" نوازندگان در واقع احترام به یکدیگر است.

Screen grab/حسن نیت ارائه میدهد از کلئوپاترا سرگرمی

Artimus پیل ترک Lynyrd Skynyrd در سال 1991 چند سال پس از گروه شروع دوباره. او و گیتاریست گری Rossington تنها اعضای باقی مانده از سقوط هواپیما صف.

این بیماری همه گیر است و همچنین قرار دادن یک توقف در زمان Rossington-led Lynyrd Skynyrd است "گذشته از خیابان بازماندگان" در سراسر جهان تور خداحافظی. Rossington خود مواجه شده است و مکرر حوادث بهداشت در سال های اخیر و پیل می افزاید: تنها "پوشش نقره ای" از زمان بحران همه گیر است که آن را اجازه می دهد گیتاریست به استراحت.

هر چند او و دیگر اعضای آمد و با هم به بازی کوتاه در مجموعه خود 2006 القایی به Rock and Roll Hall of Fame, او تا به حال هیچ درگیری با این گروه پس از آن. اما به عنوان رهبر Artimus پیل گروه درامر و bandmates انجام عمدتا Skynyrd مجموعه را به طرفداران مشتاق.

هنوز زمان و مرگ و مير راه آوردن به ظاهر تلخ نوازنده دشمنی به نوعی از بسته شدن اگر نه کامل آشتی. Robbie Robertson نوشته شده است مورد بازدید ex Band-mate Levon Helm در بستر مرگ و جدا سابق Allman Brothers Band گیتاریست Dickey بتی به حال یک گرم ملاقات با گرگ Allman به سمت پایان دوم زندگی است.

پس آیا پیل ببینید زمانی که او ممکن است مشابه برخورد با گری Rossington مربوط به وضعیت سلامت یا نه ؟

"باب من می خواهم هر چیزی را به صحبت کردن با گری. من دوست دارم به صحبت کردن با گری. من تو را دیدم او را در [Skynyrd کیبورد] بیلی پاول مراسم تشییع جنازه. او مرا در آغوش گرفت و مرا بوسید اما ما احاطه شده توسط [زمان band تکرار] وکتور مدیریت و گری همسر دیل" پیل می گوید و اضافه کرد او احساس می کند که Rossington است که به راحتی دستکاری شده توسط دیگران و acquiesces به آنها و اغلب شامل پول است.

"من عاشق گری و من او را از دست ندهید. من می دانم که او را احاطه شده توسط برخی از مارها. من می خواهم هر چیزی را برای ما به یک لحظه خصوصی با هم. فقط من و او را ملاقات کند. و این امر می تواند کاملا سرد است."

خیابان بازماندگان: داستان واقعی از Lynyrd Skynyrd سقوط هواپیما در دسترس خواهد بود در دی وی دی و Blu-ray و ویدئو در تقاضا آغاز ژوئن 30. یک همراه و همدم آلبوم موسیقی متن فیلم نیز در دسترس خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن