یک موزه از زندگی واقعی داستان های عجیب و غریب

توسط Siddhi Jainتحقیقزبان انگلیسی-داستان زندگی عجیب و غریب دوستیابی و تجارب ساکن یک موزه عجیب و غریب کش رفتن د

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

توسط Siddhi Jain

تحقیقزبان انگلیسی-داستان زندگی عجیب و غریب دوستیابی و تجارب ساکن یک موزه عجیب و غریب کش رفتن داستان در دسترس دیجیتالی است که در محل مناسب به این غرور ماه.

ابتکار دوستیابی آنلاین نرم افزار Tinder و Gaysi, خانواده, موزه عجیب و غریب کش رفتن داستان ویترین LGBTQIA+ ضربه تند وشدید زدن داستان. راه اندازی در اوایل این سال است سرپرستی آرشیوی پروژه که به دنبال جمع آوری بسیاری از حالات تجارب و پیچیدگی های عجیب و غریب دوستیابی.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"#SwipeStories همه بر اساس زندگی واقعی Tinder داستان آغاز شده است که با یک راست ضربه تند وشدید زدن به عنوان شنیده می شود به طور مستقیم از جامعه ما است. آنها برجسته جهانی از ارتباط انسان و چگونه از آن, فرهنگ, قصد, جنسیت و تمایلات جنسی میکرد. آتش زنه برای همه است و سبب همه نوع مردم برای ایجاد ارتباطات جدید, اما ما همچنین می دانیم که ما ممکن است فاقد تخصص در جنسیت و تمایلات جنسی – به همین دلیل است که ما با همکاری Gaysi خانواده خود را برای بینش ارزشمند و به ما کمک می کند بهتر متحدان" Taru کاپور, GM – هند آتش زنه و مطابقت گروه گفت IANSlife یک ایمیل به در.

Now, a museum of queer stories
"#SwipeStories همه بر اساس زندگی واقعی Tinder داستان آغاز شده است که با یک راست ضربه تند وشدید زدن به عنوان شنیده می شود به طور مستقیم از جامعه ما است." گفت: Taru کاپور, GM – هند آتش زنه. (بازنمودی تصویر). Pixabay

آتش زنه قبلا گسترش هویت جنسیتی در پلت فرم خود را به بیشتر فراگیر برای همه, معرفی, گرایش جنسی, اعضای بیشتر می گویند چگونه در بازی های بالقوه دستور و مسافر هشدار است که به نظر می رسد زمانی که برنامه باز می شود در کشورهایی که قوانین جرم LGBTQIA+ وضعیت.

همچنین بخوانید: در اینجا برخی از برنامه های یوگا را برای شما به ماندن مناسب در طول مستند

بنیانگذار Gaysi, خانواده, Sakshi Juneja می گوید: "عجیب و غریب مردمی که به ندرت فرصتی برای مشارکت در ایده های محبوب دوستیابی, دوستی و عاشقانه. آرشیو این تجربیات است که عجیب و غریب مردمی در انجمن جوامع داشته اند و وظیفه مهم - که ممکن است منجر به درک بهتری از ماهیت ارتباط انسان و عشق, و چگونه جهانی تجربه ملاقات با کسی که تازه برای اولین بار است."

و اضافه میکند: "از طریق فعال جستجو برای آرشیو داستان که حول اتصالات, ما می خواهم که قادر به معاون کشیش بخش یک فضای که در آن عجیب و غریب هندی ها از سراسر طیف های مختلف از جنسیت و تمایلات جنسی و سن و محل سکونت و حرفه ای می توانید داستان از مردم است که مشابه فرهنگی و اجتماعی مکان. عجیب و غریب هندی ها به ندرت تا به حال چقدر به نمایندگی از روایت خود در فرهنگ عامه - به خصوص داستان عشق, داستان عاشقانه و کمی جرقه در میان است. این موزه به دنبال این فاصله را." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب