یک نگاه: تمام منطقه ستاره ضیافت رشد می کند با اضافه کردن فینالیست حرکت در داخل خانه در سال 2014

اد نی فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 10, 2020به عنوان اخبار مطبوعات آماده بر

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

به عنوان اخبار مطبوعات آماده برای آن 10 سالانه منطقه ستاره جوایز ما نگاهی به گذشته نه سال است. در اینجا نگاهی به آن مراسم و ورزشکاران که در زمان خانه ما بالا جوایز. برای تماشای این سال را نشان می دهد ورود به news-press.com شروع در 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 18.

این 2013-14 همه-منطقه ستاره ضیافت دیدم یک تغییر بزرگ از قبلی آن سه سال است. سه فینالیست برای بازیکن در هر ورزشی شد به نام برای اولین بار با برنده شدن اعلام کرد در جوایز نشان می دهد. قبلا بازیکنان از سال نامگذاری شد در پایان هر فصل و برندگان می دانستم که آنها از قبل.

این نمایش برگزار شد و در داخل خانه برای اولین بار در برادوی خرما شام تئاتر, on May 20, 2014. نزدیک به 70 از منطقه بهترین ورزشکاران از 19 دبيرستان در میان 500 نفر در آن حضور داشتند.

آن را یک اطاق کوچک زیر شیروانی به عنوان فورت مایرز بالا سالمندان امیلی ادواردز و لوگان ساموئلسون بودند به نام زن و مرد ورزشکاران از سال است.

"این یک افتخار برای برنده شدن این جایزه گفت:" ادواردز پس از نشان می دهد. "من شگفت زده شد چرا که بسیاری از ورزشکاران بزرگ در اینجا. نه تنها آنها بزرگ ورزشکاران, اما آنها بزرگ مردم است."

ادواردز برنده LCAC, District 3A-11 و منطقه 3A-3 عنوان و در صدر آن همه با یک کلاس 3A صلیب کشور مسابقات قهرمانی کشور. او نام Gatorade فلوریدا صلیب کشور دونده از سال تا به حال 5.3-معدل و همچنین نامزد دریافت جایزه بود برای دختران ورزشکار و میدانی از سال است. او امضا شده با Alabama و فرار برای Crimson Tide قبل از انتقال به ایالت فلوریدا که در آن او به پایان رسید او در کالج حرفه ای.

ساموئلسون از فلوریدا Dairy Farms کلاس 3A شناگر از سال تا به حال 4.03-معدل. او برنده دو رویداد در کلاس 3A, دولت, دیدار, 200 حیاط آزاد و 500 حیاط آزاد است. او امضا شده با Auburn از دبیرستان رسید اما کالج در آیووا.

"این واقعا یک افتخار" ساموئلسون گفت: پس از این رویداد. "این یک برکت و رحمت است. یکی از اهداف من بود که به پیروزی دو دولت عنوان. من می دانستم که کمک خواهد کرد که مورد من."

سه بار قهرمان جام استنلی و دو بار المپیک مانند برایان Rafalski شد این مراسم با سخنران مهمان.

ورزشکاران افتخار در 2013-14 All-Stars ضیافت بودند از:

فوتبال دفاع: D'Ronzjiah ماتیوز جنوبی فورت مایرز

فوتبال جرم: J. C. Jackson ایممکلی

دختران صلیب کشور: امیلی ادواردز فورت مایرز

پسران صلیب کشور: Tyler بنت فورت مایرز

والیبال: سیدنی فرگوسن انجیلی مسیحی Schoo

پسران شنا: لوگان ساموئلسون فورت مایرز

دختران شنا: کندال برنت فورت مایرز

پسران گلف: Landon وبر فورت مایرز

دختران گلف: بروک Ciccone, کیپ کرال

پسران بولینگ: تیم Sipper, جزیره, ساحل

دختران بازی بولینگ: جسیکا Davies, جزیره, ساحل

دختران فوتبال: کتی سالیوان اسقف Verot

فوتبال پسران: Tyler Yergens اسقف Verot

دختران بسکتبال: Keri Jewett دانبار

پسران بسکتبال: ریکی دویل اسقف Verot

کشتی: Alejandro لوپز, مارینر

پسران چوگان سرپهن: Michael پیزان Canterbury

Girls lacrosse: Kelly رینولدز اسقف Verot

دختران تنیس: Thandiwe Kangwa فورت مایرز

پسران تنیس: John Carlin فورت مایرز

پسران دو و میدانی: درو McMichael, ECS

دختران دو و میدانی: کتی اسلاتر استروئ

سافتبال: Makenzie باس, کیپ کرال

بیس بال: Evan Dougherty اسقف Verot

همه منطقه ستاره جوایز نشان می دهد

همه منطقه ستاره جوایز تجلیل از برترین ورزشکاران دبیرستان از اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه منطقه تحت پوشش برتر خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 18 و رایگان برای پخش در news-press.com و naplesnews.com.

یک گروه از لیست ارایه خواهد شد و ما اعلام برندگان جایزه برای خلاصه 2019-20 دبیرستان فصل. کسانی که مجری در حال بیل Belichick, Stephen Curry, پاتریک Mahomes, مایکل فلپس, Drew Brees جکی جوینر-Kersee, Gary, جنگل, Misty May-Treanor, Jordan Burroughs هنجار دوک و رز Lavelle. ورزشی پخش جسی پالمر, مریم گلی, استیل, دکتر جری پانچ و کورتنی Cronin برگزار خواهد شد جوایز نشان می دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب