نگاهی Lee County سواحل جمعه به عنوان تعطیلات آخر هفته آغاز می شود

East Coast بازدید کنندگان هنوز به راه خود را در سراسر تمساح کوچه در droves به عنوان Lee County سواحل بودند نسبتا آرام جمعه.

تعطیلات روز استقلال رسما جولای 3 در این سال به دلیل چهارم می افتد در روز شنبه. ترافیک به سواحل مورد بررسی توسط اخبار مطبوعات روز جمعه صبح دیدم هیچ بزرگتر از معمول جمعیت.

دولت های محلی در سد سلیمان از استروئ و Sanibel سلیمان بسته سواحل برای تعطیلات آخر هفته سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus. ناپل و ذغال سنگ شهرستان سواحل نیز بسته شده است.

اما لی شهرستان در کمیسیون مورد بحث هرگز نگرانی خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس شنیده می شود در سایر حوزه های قضایی.

بیشتر: لی کانتی ممکن است در قرعه کشی بزرگ جمعیت در تعطیلات آخر هفته به سواحل باز باقی می ماند

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آنچه شما نیاز به دانستن در جمعه, جولای 3

گسترده ساحل بسته شدن سفارشات در سواحل شرق منجر به نگرانی که ماشین و flotaillas تحمل جولای چهارمین جشن خواهد راه خود را به اسکله و سواحل در Lee County است.

بنیتا پارک ساحلی یکی از در دسترس ترین از لی سواحل که یک زن و شوهر از مایلی غرب ایالات متحده 41 درو جمعیت در یک سرعت سریع تر از دیگر امکانات. آن پارکینگ ساحل تقریبا نیمه پر اواسط صبح.

شهر Sanibel بسته پارکینگ به سواحل آن از روز شنبه از طریق شنبه به نگه داشتن جمعیت پایین. بازدید کنندگان به استراحتگاه و هتل ها و اجاره برای تعطیلات و همچنین Sanibel ساکنان هنوز هم می توانید به ساحل بروید اگر آنها می توانید وجود دارد.

تنها ترنر و بومن سواحل که در زمین های متعلق به لی باز بود برای وسایل نقلیه. در ساعت 10 صبح در پارکینگ در بومن کمتر از یک سوم اما به سرعت پس از رسیدن گروه به نظر می رسد به توان برداشت تا.

بومن شد جذب جمعیت بیشتر بالغ از بسیاری از سواحل دیگر.

حقوقی و فنی توسط مسئول Sanibel اجازه می دهد این شهرستان متعلق به سواحل برای باز کردن در حالی که خود را در پارکینگ بسته شد برای کاهش جمعیت جسارت بیش از سرزمین اصلی است.

تحت Sanibel توافق با شهرستان اجرا می شود که از طریق 2034 آن عمل سواحل در تعداد زمین اما باید به دنبال Lee County سیاست.

در سال 2020 سیاست شامل یک بی بند و مداخله رویکرد به استفاده از پوشش صورت خود را, مانند ماسک. این شهرستان نیز تا به حال نوشته شده در مناطق پارکینگ و در سواحل تشویق اجتماعی فاصله در ساحل. متخلفان را اجرا خطر مواجه استرن صحبت کردن-به از یک پارک رنجر.

بر خلاف دیگر شهرداری دولت Lee کمیسیون را برگزار نمی شود بحث های عمومی در هفته های اخیر در مورد پوشش صورت خود را, و یا در مورد اینکه آیا به امکانات عمومی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش

ترافیک در Mantanzas پل به فورت مایرز ساحل بود در جریان آزادانه و خروج در جزیره جانبی با سختی لمس ترمز.

قایقرانی ترافیک به نظر می رسد نور برای خیلی از صبح.

برخی از مختصر دوش بافر سواحل در Sanibel از وزش باد و باران در آینده نزدیک به فورت مایرز ساحل. مردم در حال حاضر در سواحل را در مسیر rainclouds زمین خود ایستاده و در برابر نور باران.

تنها یک ساحل مربوط به تسهیلات تا به حال هر نوع خط در طول صبح ساعت یک و نیم دوجین ماشین به صف شدند تا در مدت کوتاهی پس از 7:30 صبح برای ورودی.

نیم دوجین مراقبت بودند در خط در ورودی به ساحل در عاشق کلیدی دولت تسهیلات باز از طریق آخر هفته. و یک صف از اتومبیل در خط قبل از 7 صبح برای ورود به شهرستان COVID-19 تست سایت در هموند ورزشگاه در شش مایل سرو پارک وی در فورت مایرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de