یک خانه که در آن هر کس خود را در فضای

Social فاصله و کار از خانه هستند و طبیعی جدید در میان دیگر تغییرات در شیوه زندگی کشت این بیماری همه گیر. زمان

توسط ABDOOSNEWS در 15 تیر 1399

Social فاصله و کار از خانه هستند و طبیعی جدید در میان دیگر تغییرات در شیوه زندگی کشت این بیماری همه گیر. زمان فعلی باید همه صرف زمان بیشتری را در خانه با خانواده. در حالی که این یک راه بسیار خوبی برای در امان ماندن و نزدیک به خانواده خود آن را دارای چالش های آن.

ماندن در خانه و خواستار یک فضای اختصاص داده شده نه فقط برای کار بلکه خواسته های به اندازه کافی و فضای ایده آل برای حالات مختلف مانند مطالعات سرگرمی و برخی از من به عنوان به خوبی. مدیریت جدید عادی می تواند به معنای دوباره تصور فضا است که به شما اجازه می دهد که شما را در تمام زمانها.

Follow us on Instagram برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

در اینجا چند راهنمایی از Nagabhushan سر از طراحی اسکریپت توسط Godrej و بویس برای مدیریت میل ایده آل برای فضاهای در خانه.

ایجاد فضا برای همه — قابل توجه حق تعادل

با هر کس که در خانه در همه زمان ها این مهم است که به خوبی تعریف شده فردی به عنوان به خوبی به عنوان فضای جمعی. زندگی و یا ناهار خوری مناطق تسهیل فعالیت های کاربران متعدد است. بازآرایی از این مناطق گردیده است و کمک به خانواده همزیستی بدون هر گونه مانع برای هر یک از دیگر. برای مثال می توانید با استفاده از فضای ناهار خوری برای کار در حالی که با استفاده از این ناحیه به برخی از زمان من. بازآرایی از این مناطق گردیده است و کمک به خانواده همزیستی بدون هر گونه مانع برای هر یک از دیگر.

مدیریت جدید عادی می تواند به معنای دوباره تصور فضا است که به شما اجازه می دهد که شما را در تمام زمانها. Pixabay

سهولت که با آن فضا می تواند از یک فضای جمعی به یک فضای منحصر به فرد می تواند با کمک قطعات مانند جداول جانبی لامپ و یا ذخیره سازی.

برنامه نویسی کامل من

یک اتاق مهمان یا اتاق خواب می تواند به جای فضای منحصر به فرد و یا یک نفر می تواند ایجاد یک جمع و جور و یا استادانه درست شده دفتر خانه راه اندازی. این فضا می تواند به عنوان مناطق است که اجازه می دهد تا شما را به افراط در برخی از من. این می تواند فوق العاده مساعد برای کسانی که لذت بردن از بودن با خود و نیاز به یک فضای آرام برای تمرکز و یا باز کردن از پیچ. این ساکن اکوسیستم توسط اسکریپت می تواند به شما کمک کند با برخی از من با یک میز قهوه دنج, صندلی, قفسه برای کتابخانه خود را و bookrest است که دارای صفحه شما یادآوری شما را به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش. آن را به شما کمک کند خود را ایجاد کنید منطقه و به شما اجازه لذت بردن از شرکت خود را.

همچنین بخوانید: وزنه برداری ممکن است تغییر مغز همراه با عضلات

حصول اطمینان از ایمنی و راحتی

ایجاد طرح بندی در فضاهای شما با استفاده از برای سرگرمی در راه است که مانع نیست تجربه خود را از اوقات فراغت در حالی که این فاصله و یا در یک شیوه ای است که کمک می کند تا حفظ فاصله. ترکیب و مطابقت خود با دیگر آسان صندلی یا آسان به حرکت poufs کمک خواهد کرد که ایجاد و راه اندازی کامل. ترتیب یک مبل راحت در یک وسيع گسترش برای زمانی که شما میزبان همکاران یا سازمان دیده بان حزب با دوستان خود را در خانه.

ایجاد یک مثبت اورا به ماندن با انگیزه

ممکن است که ماندن در خانه به طور مداوم حمله می تواند شما را با دل تنگی. به نگه داشتن آن احساسات در خلیج صدای خود را با چیزهایی که شما را خوشحال احساس — گیاهان, تصاویر, دمدمی نمونه ممتاز ویژه نمایش و یا سفر خود را از گنجینه های. این کمک می کند تا به شما اقامت انگیزه و همچنین ایجاد یک پس زمینه در حالی که شما خود را غرق در وظایف خود را در خانه. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن