یک سناریو روز قیامت: به عنوان رستوران ها و مراکز باز میان باز 1.0

توسط Varuni Trivedi

به عنوان رستوران ها و مراکز باز کنید پس از باز امروز پس از Janata مقررات منع رفت و آمد از مارس 22 یک چیز بود کریستال روشن است که قبل از COVID زندگی اجتماعی به شدت تغییر کرده است. وعده های غذایی شما معمولی بود که strolls به مراکز شما به طور معمول در زمان و مشغول خرید شما شاهد صحنه نمی شود یک بخشی از جدید طبیعی ” در پست COVID جهان است. در بسیاری از شهرها یک چیز روشن است COVID-19 تغییر کرده است بسیار چهره به ناهار خوری و خرید.

مراکز خرید در حال انتظار بلند به بیش از 20-30 ٪ در چند هفته اول. به طور مشابه, رستوران ها به کار گرفته اند سیستم های جدید برای فعال کردن تماس ناهار خوری اما حتی پس از آن انتظار بسیاری از مشتریان است که یک دور از ذهن رویا.

بعدی خود را در رستوران غذا در حال رفتن به چیزی شبیه به آنچه در آن استفاده می شود قبل از همه گیر. رستوران فعال تماس با ما ناهار خوری و بنفش مواد غذایی را پوشش می دهد که محافظت از بررسی ظروف و کارد و چنگال. انتظار می رود که مشتریان سفارش مواد غذایی خود را آنلاین و با استفاده از پرداخت آنلاین نیز هست. دولت مرکزی اجازه داده است مراکز و رستوران ها برای باز کردن از دوشنبه. با این حال بسیاری از شهرستانها در سراسر ایالات مختلف مانند Haryana, Uttar Pradesh, ماهاراشترا و تامیل نادو محدودیت در مغازه ها در داخل مراکز.

تمام این مراکز به طور کامل بررسی قبل از باز کردن. مراکز و QSR زنجیر stringently پیروی از دستورالعمل های ایمنی و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) صادر شده توسط مقامات مربوطه. آن تضمین شده است به مردم که آنها در حال بدست گرفتن گام های اضافی برای اطمینان از ایمنی مشتری.

بسیاری از مراکز و جامعه مراکز فاقد وضوح از دولت و در سطح منطقه مقامات به منظور راه اندازی مجدد ناهار خوردن-در خدمات و عملیات. DLF و اقیانوسیه گروه در نظر گرفته بزرگترین دارایی غیر منقول شرکت در هند تصمیم گرفته اند برای باز نمی شود خود را به مراکز عمومی نشده است. اما محیط و وحدت گروه از سر عملیات در مراکز در سرمایه های ملی و زیر دقیق پست-COVID هنجارهای.

Malls
در میان آسیب دیده ترین بخش از اقتصاد در برابر این بیماری همه گیر شده است این رستوران ها و مراکز خرید. Pixabay

COVID-19 تا به حال یک اثر عظیم را در سرگرمی و صنعت مهمان نوازی. صنعت رستوران و همچنین مراکز در سراسر جهان شد آمار با بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. این باعث شد تا هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود. بازگشایی این صنعت قطعا پیچیده و رهبران صنعت در حال مرور ناپایدار وب جدید قوانین و مقررات.

دنبال Newsgram در Facebook برای اخبار بیشتر در به روز رسانی

به عنوان جهان هایش با همه گیر مراکز و رستوران در هند باز کرده اند در حال حاضر با ثابت امید و مقدار زیادی از توجه. هر دولت در هند گذاشته خود دستورالعمل ها و قوانین. اوتار پرادش دولت به عنوان مثال می گوید: مراکز می توان باز کرد اما مغازه ها در داخل مراکز نخواهد بود باز. در حالی که در تامیل نادو اجازه نمی دهد که تهویه هوا در رستوران در حال حاضر.

همچنین بخوانید: پیری و منسوخ شبکه دارایی های جذب هکرها گزارش نشان می دهد

بسیاری از کارشناسان صنعت می گویند که این یک سناریو روز قیامت برای مراکز و رستوران ها به عنوان مردم خواهد بود ترس از مکان های عمومی و جلوگیری از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است. پیش بینی شده است که در حدود 15-20 ٪ از رستوران ها ممکن است بازگشایی در همه, حتی اگر آنها را انجام دهید و سپس حفظ آنها خواهد بود که چالش واقعی است. تحت این شرایط با افزایش هزینه و کاهش درآمد و کمتر نیروی انسانی صنعت تنظیم شده است به رنج می برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de