ترکیبی از ادویه جات ترشی جات ممکن است کمک به کاهش التهاب در بدن: محققان

یک تیم از محققان آلمانی شناسایی پتانسیل سلولی اهداف برای درمان COVID-19. Pixabay یک تیم از محققان آلمانی به شن

توسط ABDOOSNEWS در 3 خرداد 1399
coronavirus
یک تیم از محققان آلمانی شناسایی پتانسیل سلولی اهداف برای درمان COVID-19. Pixabay

یک تیم از محققان آلمانی به شناسایی پتانسیل سلولی اهداف برای درمان SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

یک تیم از بیوشیمی و virologists در دانشگاه گوته و بیمارستان دانشگاه فرانکفورت در آلمان آزمایش یک سری از ترکیبات در آزمایشگاه مدل ها و برخی از آن آهسته و یا متوقف ویروس تولید مثل.

به گفته محققان این نتایج در حال حاضر فعال کردن جستجوی یک ماده فعال به تنگ کردن به تعداد در حال حاضر به تصویب مواد مخدر.

بر اساس یافته های کنونی در مجله Nature منتشر شده یک شرکت آمریکایی گفت که در حال آماده سازی آزمایش های بالینی. یک شرکت کانادایی است همچنین شروع یک مطالعه بالینی با یک ماده مختلف.

با استفاده از یک تکنیک توسعه یافته در موسسه بیوشیمی دوم در دانشگاه گوته محققان از هر دو نهاد با هم بودند قادر به نشان می دهد چگونه یک SARS-CoV-2 عفونت تغییرات انسان سلول های میزبان است.

Campus_Riedberg_Goethe_University_Frankfurt
پردیس دانشگاه گوته در آلمان است. Wikimedia Commons

آنها با استفاده از یک شکل خاص از طيف سنجی جرمی به نام mePROD روش که آنها در حال توسعه تنها چند ماه قبلا. این روش باعث می شود آن را ممکن است برای تعیین مقدار و سنتز نرخ هزاران پروتئین در درون سلول است.

"با تشکر از mePROD-فناوری ما, ما برای اولین بار قادر به ردیابی تلفن همراه و تغییرات پس از عفونت با گذشت زمان و با جزئیات بالا در آزمایشگاه ما. ما بدیهی است که آگاهی از پتانسیل دامنه یافته های ما" گفت: مطالعه منجر نویسنده مسیحی مونک از دانشگاه گوته.

"با این حال آنها بر اساس یک کشت سلولی سیستم و نیاز به آزمایش های بیشتر," مونک اضافه شده است.

یافته های رنگ یک عکس از پیشرفت یک SARS-CoV-2 عفونت: در حالی که بسیاری از ویروس ها تعطیل میزبان تولید پروتئین به نفع پروتئین های ویروسی SARS-CoV-2 فقط کمی تحت تاثیر تولید پروتئین از سلول میزبان با پروتئین های ویروسی ظاهر می شود تولید می شود در رقابت به سلول میزبان پروتئین است.

به جای یک SARS-CoV-2 عفونت منجر به افزایش سنتز پروتئین ماشین آلات در سلول.

cancer covid-19
محققان قادر به کاهش ویروس تولید مثل با استفاده از ترجمه بازدارنده. Pixabay

محققان مشکوک این یک نقطه ضعف ویروس بودند و در واقع قادر به به طور قابل توجهی کاهش می دهد ویروس تولید مثل با استفاده از چیزی شناخته شده به عنوان ترجمه بازدارنده است که تعطیل و تولید پروتئین.

بیست و چهار ساعت پس از عفونت ویروس باعث متمایز تغییرات در ترکیب میزبان پروتئوم: در حالی که کلسترول سوخت و ساز بدن کاهش می یابد و فعالیت در متابولیسم کربوهیدرات و در اصلاح RNA به عنوان پروتئین پیشساز افزایش می دهد.

در این راستا دانشمندان موفق شد در متوقف کردن ویروس تولید مثل در کشت سلول با استفاده از بازدارنده های از این فرآیند است.

مشابه موفقیت به دست آمده با استفاده از ماده ای که مانع تولید بلوک های ساختمان برای ویروسی در ژنوم.

بیشتر بخوانید: "از کجا خروج ملی طرح؟", کنگره پرسش های دولت بیش از مستند

با توجه به مطالعه در میان موادی که متوقف ویروسی تولید در کشت سلولی سیستم 2-Deoxy-D-گلوکز (2-DG) که تداخل به طور مستقیم با سوخت و ساز کربوهیدرات لازم برای ویروسی تولید مثل.

آمریکا شرکت Moleculin بیوتکنولوژی دارای ماده ای به نام WP1122 یک prodrug مشابه 2-DG.

"استفاده موفقیت آمیز از مواد هستند که اجزای در حال حاضر تایید شده مواد مخدر به مبارزه با SARS-CoV-2 یک فرصت بزرگ در مبارزه با این ویروس گفت:" مطالعه محقق Jindrich Cinatl. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب