یک فیلم مستند با تمرکز بر روی پلاستیک قبل از آن به پایان می رسد تا در کف اقیانوس

ما می بینیم پلاستیکی در هر روز است. مواد خطوط قفسه ها در فروشگاه های مواد غذایی در قالب بطری و کیسه ها و موارد

توسط ABDOOSNEWS در 31 تیر 1399

ما می بینیم پلاستیکی در هر روز است. مواد خطوط قفسه ها در فروشگاه های مواد غذایی در قالب بطری و کیسه ها و موارد. این عمل به عنوان یک ظرف برای ما مانده وعده های غذایی فراهم می کند و ما فرزندان و عزیزان با حواس او را پرت در قالب اسباب بازی و بازی های ویدئویی و فیلم موارد است. این تغییر شکل ابزار قابل انعطاف و در عین حال شرکت نرم افزاری به اندازه کافی برای خم زمانی که لازم اما به اندازه کافی قوی برای نگه داشتن وزن در زمانی که مورد نیاز است.

در میان پلاستیک رایگان جولای در حال حاضر یک زمان مردم خواسته شده است که به نظر پلاستیکی را endgame. که در آن یک بطری در نهایت بعد از اینکه شما بازی شیر یا خط آن را به بازیافت ظرف? و آنچه در مورد کیسه های مواد غذایی و Ziplocs? این سوالات و دیگران هستند هوستون شهروندان محیطی ائتلاف امیدوار به درخشش نور در آن با نمایش فیلم و بحث پانل از داستان های پلاستیکی این پنج شنبه.

مجازی شب فیلم دارای دو پانل از ظهر-12:30 p. m. و 6-6:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه, جولای 23. ثبت نام رایگان است و کسانی که ثبت نام را دریافت خواهید کرد یک لینک برای تماشای این فیلم در اوقات فراغت خود را قبل از ظهر پنل.

"[پلاستیک] است که همه جا می گوید:" راشل قدرت ائتلاف مدیر اجرایی. "وجود دارد بسیاری از مشکلات زیست محیطی است که بسیار سخت تر به درک فرد تاثیر است. برای پلاستیک, شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی و دریافت یک کیسه پلاستیکی. آن را بسیار نزدیک تر است. زمانی که من به حوادث و بحث در مورد مسائل زیست محیطی رایج ترین سوال من در مورد بازیافت. این چیزی است که مردم احساس می کنند می تواند انجام دهد."

داستان های پلاستیکی که شامل صحنه شات در هوستون منتشر شد در تاریخ 22 آوریل روز زمین توسط The Story of Stuff Project, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به آموزش مردم در پایدار راه برای استفاده از پرتاب و "مسائل" به دور است. Michael O'Heany مدیر اجرایی این پروژه و یکی از فیلم های اجرایی و تولید کنندگان می گوید او امیدوار است که بینندگان راه دور دانستن که پلاستیک آلودگی مشکلی است که نه تنها وجود دارد, اما یکی از فعالان مبارزه در سراسر جهان است.

"جهان بوده است و طبعا با تمرکز بر روی پلاستیک به زندگی پس از مرگ — همه بیش از حد اغلب در اقیانوس — اما ما می دانستیم که وجود دارد بیشتر به داستان از جمله اثرات بر مردم و محیط زیست در سراسر پلاستیک چرخه زندگی" O'Heany نوشت: در یک ایمیل. "ما بر این باور بودند که با گفتن این فولر داستان ما را به کشف راه هایی برای آدرس پلاستیک مشکل است که سخت برای دیدن اگر شما myopically متمرکز در اقیانوس و یا در بدترین و در عین حال گوش دادن به پلاستیک' صنایع خط که در آن گسل پلاستیکی آلودگی نهفته است و یا چه مشکل حتی است."

تا کنون داستان از مسائل پروژه کمک کرده است تا در سازماندهی 1,300 مجازی نمایش در بیش از 70 کشور بیشتر شبیه این هفته در هوستون برنامه ریزی شده است. هر چند این موضوع سنگین است و حتی دلهره آور, O'Heany امید محلی اعضا می تواند کمک به مخاطبان با متن است که به طور خاص مربوط به منطقه خود.

"نمایش فیلم مانند این یکی در هوستون به اعضا فرصت برای آوردن زمینه محلی و دانش به جدول زمین داستان در شرایط محلی و بلند ملموس راه های بینندگان می توانند در حل مشکل که در آن زندگی می کنند," او نوشت.

با دو پنل مجزا میله میله برای پنج شنبه هر منحصر به فرد خود را صف که اجازه می دهد تا مردم به خصوص در موضوع علاقه مند به گرفتن یک چشم انداز متنوع.

از ظهر-12:30 p. m. صف متشکل از ترزا موریس از لاک پشت جزیره ترمیم شبکه, امی رید از حفظ هوستون زیبا و استیو Steltzer از هوستون سبز ساختمان مرکز منابع. از 6-6:30 p. m. اعضا در حال شارلوت کیسنرس از گالوستون خلیج بنیاد سحر رحلت از دانشگاه هوستون Valenti دانشکده ارتباطات و سیری Kore از شرکت BASF.

هر چند امید داشتن اعضا با هم بودند نقش برآب های اخیر چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد و اقدامات احتیاطی در قدرت است هیجان زده در مورد امکانات ارائه شده با مجازی حوادث و گفت که رویداد حضور شماره های رشد کرده در سال 2020 است.

"من فکر می کنم از یک سو مردم خسته از زوم اما از سوی دیگر این یک راه بسیار خوبی به مقدار زیادی از تعامل با جامعه" قدرت می گوید.

هر دو پانل مجموعه ای ثبت می شود برای افراد علاقه مند و قادر به شرکت در. قدرت و امید مردم را به درک بهتر از ماهیت پلاستیکی و انگیزه برای فعال کردن تغییر در سراسر منطقه است.

"من می دانم که بسیاری از مردم می خواهم به انجام یک کیسه پلاستیکی مقررات و یا ممنوعیت اما شهرستانها قادر به انجام این کار است," او می گوید. "است که قصد ندارم به اتفاق می افتد مگر اینکه ما همه چیز را تغییر دهید در قوه مقننه تگزاس. وجود خواهد داشت توصیه های در مورد چگونه به مسئول بیشتر با پلاستیک و امید ما این است که مردم را الهام گرفته از رفتار خود را تغییر دهید."

برای O'Heany و مردم پشت این فیلم اطلاع رسانی و الهام بخش است و هدف ثابت برای همه از آثار خود را.

من امیدوارم که بینندگان آمده است به دور از احساس است که راه حل های پلاستیکی مشکل آلودگی نه تنها وجود داشته باشد [اما] در حال اجرا توسط قهرمانان در سراسر جهان به عنوان ما صحبت می کنند," او نوشت. "این قهرمانان به کمک ما نیاز دارند."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد مراجعه کنید داستان پلاستیک وب سایت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب