یک شهر تحت محاصره: چلسی دولت بالاترین نرخ coronavirus عفونت

با دولت بالاترین نرخ Covid-19 موارد تا کنون که اکثر مردم در زندگی محکم بسته بندی شده چند خانواده خانه - و که د

توسط ABDOOSNEWS در 21 فروردین 1399

با دولت بالاترین نرخ Covid-19 موارد تا کنون که اکثر مردم در زندگی محکم بسته بندی شده چند خانواده خانه - و که در آن بسیاری از مردم می ترسند حتی رفتن به دکتر به دلیل وضعیت مهاجرت - مقامات در چلسی التماس کرد امروز برای کمک بیشتر از هر دو دولت و مقامات فدرال.

با 387 مورد تأیید چلسی در حال حاضر با نرخ 96 مورد در هر 10000 نفر ساکنان شهر, عضو شورای جودیت گارسیا. که در مقایسه با 12.7 در نزدیکی سامرویل. "که ترسناک است," او گفت: در یک گروه آنلاین بحث و گفتگو با ما Rep. جو Kennedy III.

گارسیا گفت: چلسی با نیازهای خاص کمک از دولت نه فقط به دلیل بالا عفونت رای دادن, اما به دلیل آن عمدتا از طبقه کارگر جامعه با غلظت بالایی از اقلیت و مستند نشده ساکنان که او و دیگر مقامات گفت: متصل هستند. بسیاری از ساکنان را نمی بینیم کسانی $1,200 چک از دولت فدرال است اما نرخ بالای عفونت به تنهایی به اندازه کافی باید به دولت برای ارائه کمک های بیشتر به شهر او و رئیس شورای شهر Roy اوللندا گفت.

"مسکن بخشی است که سخت ترین بخش" اوللندا گفت. به عنوان مردم آمده تست مثبت آنها "باید از هم جدا" اما این اثبات در نزدیکی غیر ممکن است در یک شهرستان از خانواده های بسیاری در ساختمان های چند خانواده. "به ما قدرت اختیار یک هتل و می گویند ما می توانیم بیش از آن چون در حال حاضر آنها در حال خالی و انجام نمی بسیار, کسب و کار," او گفت:.

و این نه فقط ساکنان, او گفت:. شهرستان افسران پلیس و آتش نشانان در حال احتمالا در حال حاضر پاسخ به 10 Covid-19-مربوط به تماس در روز. با خطر قرار گرفتن در معرض بسیار بالا "من فکر نمی کنم آن را عادلانه برای آنها ارسال می شود خانه به خانواده خود را," او گفت:.

اوللندا اضافه شده است که بر خلاف نظر مالی بهتر است مردم در دیگر جوامع چلسی طبقه کارگر ساکنان چاره ای به حال اما به نگه داشتن رفتن به شغل حتی آنهایی که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این ویروس مانند کار در نزدیکی فرودگاه بین المللی. فعلی فدرال کمک حال آمدن است خیلی دیر به نگه داشتن آنها را از آلوده شدن او گفت:.

ماریا بلن قدرت محلی محیط زیست-دادگستری گروه GreenRoots گفت: چلسی ساکنان یک بار آنها را آلوده خواهد منصفانه بدتر چرا که آنها havve برخی از بالاترین فشار خون بالا و دیابت و تنفسی-بیماری نرخ در دولت و از جمله شرایط اساسی نشان داده شده است به آن را سخت تر در افرادی که با یک Covid-19 عفونت است.

"این چیزی است که فقر به نظر می رسد مانند" او گفت:. "مردم فقیر در حال رفتن برای مردن بی سابقه ای در اعداد است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن