یکs سازمان حرکت به دور از مکان های فیزیکی و از راه دور نیروی کار جدید در حالت عادی بیش از 70 درصد سازمان ها احساس می کنم حداقل نیمی از نیروی کار خود را خواهد دیجیتال کارگران پست Covid-19, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

یکی از چهار سازمان انتظار می رود که بیش از 80 درصد از نیروی کار خود را به دیجیتال نیروی کار در جهان پس از Covid-19 گفت: بررسی های اتوماسیون در هر نقطه یک رهبر جهانی در رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA).

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“این بیماری همه گیر را تشویق کرده است موج جدیدی از digitisation است که انقلابی در زندگی ما به عنوان ما آن را می دانم. این سازمان در حال تبدیل درگیری های خود را با مشتریان و کارکنان و تامین کنندگان و سایر ذینفعان و اهرم را زمان بحران به عنوان یک فرصت را به درایو نوآورانه دیجیتال مدل به دست آوردن افزایش بازده” توضیح میلان Sheth, معاون اجرایی رئیس جمهور از IMEA اتوماسیون در هر نقطه.

تحقیق و بررسی بیش از 5000 مدیران ارشد از اواسط اندازه برای سازمان های بزرگ در بیش از 20 کشور در سراسر هند و خاور میانه و بازارهای نوظهور در آفریقا و جنوب شرقی آسیا.

firms see half of their workforce to be digital post Covid-19.
بیش از 80 درصد سازمانها قصد سرمایه گذاری در فن آوری های دیجیتال برای ایجاد انعطاف پذیری در کسب و کار آینده خود برنامه. Pixabay

آن را یافت که بیش از 80 درصد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در فن آوری های دیجیتال برای ایجاد انعطاف پذیری در کسب و کار آینده خود برنامه. این بررسی نشان داد که 57 درصد از پاسخ دهندگان هدف به دست آوردن مهارت در RPA و هوش مصنوعی در پست COVID-19 جهان پس از 28 درصد در حال reskilled در تجزیه و تحلیل و 15 درصد در یادگیری ماشین.

همچنین بخوانید: نئو نازی ها به گروه های شبه نظامی نظافت, استخدام, نوجوانان مخفیانه: گزارش

این روند دیده می شود در سراسر صنایع کلیدی مانند بانکداری و خدمات مالی و بیمه (BFSI) جهانی قابلیت مراکز (GCCs) و داروسازی, بهداشت و درمان و علوم زندگی.

“در حالی که بخش های خاص مانند تولید سفر و خرده فروشی شده اند سخت ترین ضربه گیر آنها خوشبین باقی می ماند و به دنبال جدید و فن آوری های دیجیتال به درک رفتار مشتری و رانندگی مدل های جدید برای تعامل آنها همانطور که بحران به پایان می رسد” این یافته ها نشان داد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو