67% دیجیتال کارگران در هند استفاده از فن آوری های نوظهور

بیست و هفت درصد از دیجیتال کارگران در هند کارشناسان ماهر در فن آوری دیجیتال برای اهداف کار با توجه به گزارش. P

توسط ABDOOSNEWS در 29 فروردین 1399
digital workers
بیست و هفت درصد از دیجیتال کارگران در هند کارشناسان ماهر در فن آوری دیجیتال برای اهداف کار با توجه به گزارش. Pixabay

نزدیک به 67 درصد از دیجیتال کارگران در هند در حال استفاده از فن آوری های نوظهور مانند یادگیری ماشین (میلی لیتر) هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء (IoT) در حال افزایش برای افزایش کارآمدی در کار یک نظرسنجی جدید توسط گارتنر گفت: در روز پنج شنبه.

این �Gartner 2019 دیجیتال محل کار بررسی' یافت می شود که هند بیشترین دیجیتالی ماهر کشور در جهان — پس از انگلستان و آمریکا به دلیل داشتن بزرگترین Gen Z نیروی کار همراه با تمایل به یادگیری مهارت های جدید با استفاده از فن آوری های دیجیتال در محل کار.

digital workers
نزدیک به 67 درصد از دیجیتال کارگران در هند در حال استفاده از فن آوری های نوظهور مانند یادگیری ماشین (میلی لیتر) هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء (IoT). Pixabay

"هفت نفر از 10 نفر از کارکنان در هند گفت که تصویب جدید فن آوری های دیجیتال را ایجاد فرصت های شغلی و مشاغل بالاتر پرداخت" گفت: Rashmi چودری اصلی پژوهش تحلیلگر گارتنر.

"ویژگی های حرفه ای شرکت مؤمنان اتخاذ جدید فن آوری های دیجیتال در مقایسه با دستی, ماهر و نیمه ماهر, دستی, کارگران," او اضافه شده, در بیانیه ای.

بیست و هفت درصد از دیجیتال کارگران در هند کارشناسان ماهر در فن آوری دیجیتال برای اهداف کار با توجه به گزارش.

digital workers
هفت نفر از 10 دیجیتال کارگران در هند گفت که تصویب جدید فن آوری های دیجیتال را ایجاد فرصت های شغلی و مشاغل بالاتر پرداخت. Pixabay

از نظر ابزار است که کارکنان برای استفاده از زمان واقعی همکاری دیجیتال کارگران در سنگاپور و هند با استفاده از زمان واقعی پیام های رسانه های اجتماعی و شبکه ابزار بیشتر از همتایان خود در چین, فرانسه, آلمان, آمریکا و انگلستان است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

در هند 39 درصد از دیجیتال کارگران می خواهید به آموزش داده می شود یک کار به نگه داشتن دانش خود را در AI, ML IoT تا به امروز است که بالاترین در میان پاسخ دهندگان به نظرسنجی.

"ابزار دیجیتال بهبود کارمند همکاری از طریق وردپرس و گرده افشانی متقاطع موجب بهبود دیجیتال مهارت کارگران گفت:" چودری.

چهل و پنج درصد از دیجیتال کارگران در هند از ذهن نیست که داشتن عادات کار ردیابی و نظارت توسط فن آوری های دیجیتال – بالاترین در میان بررسی پاسخ دهندگان.

همچنین به عنوان خوانده شده - آن چه که از ملزومات? آن را پیدا کنید در اینجا

"دیجیتال کارگران در هند بر این باورند که یک هوشمند در محل کار منجر به افزایش تمرکز بیشتر معنی دار, کسب و کار بحرانی کار می کنند. در همان زمان آنها انتظار دارند که سازمان خود را در کاهش خطر ابتلا به آن مستلزم بودن نظارت" چودری اشاره کرد.

کارگران در هند به دنبال کارفرمایان که سرمایه گذاری در ارتقاء مهارت اجازه می دهد تا آنها را به باقی می ماند سازگار و همه کاره در حرفه خود گفت: گزارش. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب