5 بهترین مکان برای شروع یک کسب و کار در ایالات متحده

ایالات متحده آمریکا است که به خوبی شناخته شده بودن زمین از فرصت. اما وقتی که می آید به ایجاد کسب و کار جدید خو

توسط ABDOOSNEWS در 30 تیر 1399

ایالات متحده آمریکا است که به خوبی شناخته شده بودن زمین از فرصت. اما وقتی که می آید به ایجاد کسب و کار جدید خود را کلیدی است که شما در نظر بگیرید که در آن بهتر است به راه اندازی فروشگاه. آیا شما قصد دارید به کار در یک فروشگاه فیزیکی یا عملا به عنوان یک کسب و کار آنلاین وجود دارد برخی از مناطق در آمریکا در نظر گرفته است که کسب و کار کوچک در نقاط که همه در حال ظهور کارآفرینان نیاز به دانستن در مورد.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی های بیشتر از ما!!

در حالی که به طور سنتی بالقوه صاحبان کسب و کار خواهد گله به نیویورک و سان فرانسیسکو برای شروع وجود دارد بسیاری از دیگر شهرها و ایالات متحده است که بسیار دقیق گزینه برای صاحبان کسب و کار کوچک. بنابراین ما باید با هم بالا 5 مکان ها ما توصیه می کنم برای شروع یک کسب و کار در ایالات متحده است.

ویرجینیا

5 Best Places for Starting a Business
نرخ بیکاری پایین است در ریچموند, ویرجینیا و پایین تر از میانگین ملی در فقط 3.7 درصد و پس از آن جای تعجب نیست که صاحبان کسب و کار جدید در حال هجوم آوردند به این شلوغ هیون از موفقیت است. فلیکر

ایالت ویرجینیا به تازگی و در آینده جایی برای صاحبان کسب و کار جدید به خصوص شهر ریچموند. ریچموند جدید را ارائه می دهد کارآفرینان کسب و کار پسند شهرستان با کم هزینه شش درصد نرخ مالیات شرکت نرخ مالیات و حمل و نقل مزیت به لطف پورت ویرجینیاو بندر ریچموند.

نرخ بیکاری پایین است در ریچموند, ویرجینیا و پایین تر از میانگین ملی در فقط 3.7 درصد و پس از آن جای تعجب نیست که صاحبان کسب و کار جدید در حال هجوم آوردند به این شلوغ هیون از موفقیت است.

Washington D. C

در حالی که پایتخت کشور ما تا حد زیادی دیده می شود با تمرکز بر سیاست های بسیاری وجود دارد و در آینده صاحبان کسب و کار کوچک است که رونق در واشنگتن این خانه را به متنوع و خوب و نیروی کار تحصیل کرده و دارای بالاترین درصد از ساکنان با مدرک لیسانس و یا بالاتر. منطقه شناخته شده است برای سرمایه گذاری مالی در بخش کسب و کار و 700 میلیون دلار بود به پمپ جدید شرکت های فن آوری در سی سال گذشته است.

اما به طور کلی مصرف کننده نرخ مالیات 5.75 درصد معنی آن است که کمی بالاتر از برخی مناطق در ایالات متحده است. در عین حال منطقه مترو واشنگتن D. C جامد و قوی محیط کسب و کار برای شروع کسب و کار خود را.

تگزاس

تگزاس بسیار کسب و کار پسند است و در حال حاضر پر جدید راه اندازی و کسب و کار در شهرستانها مختلف در سراسر کشور. برای مثال, El Paso, بزرگترین مترو منطقه در کنار آمریکا/مکزیک مرز با 80.4 درصد جمعیت اسپانیایی تبار. این مجموعه رو به رشد از کارآفرینان بالقوه تا حد زیادی به دلیل این شهر مالیات کم, کار, نرخ و قیمت انرژی در مقایسه با بقیه از ما.

شهر سن آنتونیو نیز در حال ظهور به عنوان یکی از بهترین شهرستانها در تگزاس به راه اندازی خود را سرمایه گذاری به عنوان آن را به تازگی تبدیل به یک بازیکن بزرگ در صنعت فناوری اطلاعات است. این بخش کمک حدود 10 میلیارد دلار در یک سال در منطقه و استخدام بیش از 34 ، 000 مردم است. این یک محل برای تماشای اگر شما با هدف را برای شروع یک کسب و کار در این بخش است.

5 Best Places for Starting a Business
شهر سن آنتونیو نیز در حال ظهور به عنوان یکی از بهترین شهرستانها در تگزاس برای شروع کسب و کار خود را به عنوان آن را به تازگی تبدیل به یک بازیکن بزرگ در صنعت فناوری اطلاعات است. Pixabay

آتلانتا

آتلانتا به بیش از 5.3 میلیون نفر و متناوب 150,000 کسب و کار. در آتلانتا و شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از شرکت های فورچون 500 به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارهای جدید گله وجود دارد برای ایجاد خود را.

آتلانتا نیز تشویق محلی اکوسیستم استارتاپی با تسهیل میزبان حوادث را به رهبران محلی و کارآفرینان با هم بنابراین شما نمی خواهد از فرصت های شبکه!

همچنین بخوانید: با توجه به Covid-19 استخدام در هند 7 درصد گزارش می گوید

فلوریدا

ساراسوتا فلوریدا تبدیل شده است یک مرکز برای کسب و کار جدید به خصوص تجارت الکترونیکی آنلاین شرکت. اقتصاد این شهر ساخته شده است تا از هنر, فرهنگ و آموزش, بخش, اما $2.6 میلیارد دلار بود و تولید شده توسط گردشگری در سال گذشته است. این ساخته شده است ساراسوتا بسیار جذاب منطقه برای صاحبان کسب و کار جدید برای راه اندازی و گرفتن قطعه خود را از پای.

انتخاب بهترین منطقه برای شروع کسب و کار خود را می تواند مشکل باشد اما با انجام تحقیقات خود را خاص خود را در صنعت شما می توانید پیدا کردن محل مناسب برای شما و شرکت شما در آینده.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن