2 شنبه صبح فروشگاه در SWFL به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

اندرو Wigdor ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:38 PM EDT 28 مه سال 2020دو جنوب غربی فلوریدا صبح سهشنبه فروشگاه ها ب

توسط ABDOOSNEWS در 8 خرداد 1399

دو جنوب غربی فلوریدا صبح سهشنبه فروشگاه ها بسته خواهد شد به زودی پس از ثبت شرکت برای ورشکستگی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دو فروشگاه واقع در ناپل و در استروئ یک بخشی از فاز اول در سراسر کشور تعطیل است که شامل 132 فروشگاه بسته شدن در این تابستان. ناپل فروشگاه واقع در 2648 تمیمی نوین در خلیج فارس دروازه پلازا و استروئ فروشگاه واقع در 8012 مدیترانه درایو مجموعه 103 در نارگیل نقطه مرکز خرید.

دوم ناپل محل در 1000 ایممکلی جاده سوئیت 68 در گرانادا Shoppes در لیست نیست, فاز اول فروشگاه تعطیلی. دو فورت مایرز مکان – در 13300 S. کلیولند Ave. مجموعه 47 و 15271 McGregor بلوار. – همچنین در این بسته شدن لیست. علاوه بر این یک پورت شارلت در محل 3280 تمیمی دنباله سوئیت 530 به نظر می رسد برای در امان خواهد بود در این زمان.

در مجموع این شرکت قصد دارد نزدیک به 230 از آن مکان پس از تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند. اسناد دادگاه نشان می دهد که انحلال فروش در فاز اول فروشگاه شروع خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن.

این شرکت اعلام ورشکستگی آن تشکیل پرونده روز چهارشنبه در انتشار اخبار به نقل از coronavirus' عظیم "تاثیر" در خرده وضعیت مالی.

"طولانی و غیر منتظره بسته شدن از فروشگاه ما در پاسخ به COVID-19 تا به حال عواقب شدید در کسب و کار ما" گفت: Steve بکر صبح روز سه شنبه مدیر عامل شرکت در انتشار اخبار. "قبل از همه گیر, ما به دست آوردن شتاب در سازمان های تجاری ما در حال رشد ما فروشنده پایه و بهبود مارک های طبقه بندی و ارزش برای مشتریان ما در حالی که سرمایه گذاری در فن آوری و شرکت های بزرگ رهبری تیم. اما توقف کامل از فروشگاه عملیات به مدت دو ماه قرار داده است این شرکت در یک موقعیت مالی است که می تواند به طور موثر خطاب تنها از طریق سازماندهی مجدد در فصل 11."

اخبار انتشار متحده که پس از موقت coronavirus مربوط به تعطیلی آن در فروشگاه های شرکت بازگشایی شد بیش از 80 درصد از آن مکان و انتظار به ادامه بازگشایی فروشگاه که شد به طور موقت بسته شد در هفته های آینده. آزادی همچنین آمده است که پس از این مکان شروع بازگشایی در تاریخ 24 آوریل به بازگشایی فروشگاه فروش شده اند و حدود 10 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال 2019 و بیش از 7,300 کارکنان شده اند قادر به بازگشت به کار.

صبح روز سه شنبه یکی از چندین بزرگ نام خرده فروشان که به شدت رنج می برد در طول بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه, Pier 1 Imports اعلام کرد که این امر می تواند بسته شدن همه از مکان های خود را پس قبلا اعلام کرد که این امر می تواند بسته شدن تنها نیمی از فروشگاه های آن است. خرده فروش گفت که این بیماری همه گیر ساخته شده و آن را دشوار است برای رفتن به جلو با قبلی برنامه ریزی برای پیدا کردن یک خریدار برای ادامه عملیات پس از آن تا به حال برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه فوریه است.

JCPenney همچنین اعلام کرد قصد دارد به حدود 30% از فروشگاه های آن در طول زمان و مالی آینده سال پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت در اوایل این ماه. زنجیره ای, اما, را منتشر کرده است که محل دقیق آن از فروشگاه آینده و تعطیلی.

علاوه بر این, Nordstrom اعلام کرد در اوایل ممکن است که این امر می تواند بسته 16 فروشگاه که یکی از آنها در شمال ناپل در دریا ها ، فروشگاه خواهد شد در ماه اوت.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب