10 نامزد واجد شرایط برای لی, مدرسه, مدیره, انتخابات

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 22, 2020ده نامزد لی شهرستان مدیر

توسط ABDOOSNEWS در 2 تیر 1399

ده نامزد لی شهرستان مدیره مدرسه را ملاقات کرده اید واجد شرایط مورد نیاز برای آن را در انتخابات برای Aug. 18 اولیه. برای grabs سه نفر از هفت کرسی هیئت مدیره — منطقه 2 منطقه 3 منطقه 7 است که همه امتیازهای به دنبال انتخاب مجدد.

هر صندلی حمل چهار سال مدت و همراه با حقوق سالانه $40,500. انتخابات عمومی برای مجموعه Nov. 3.

در اینجا نامزدها شکسته منطقه صندلی:

منطقه 2 نامزد

  • اموری Cavin: 18 سال است که یک عضو از فورت مایرز دبیرستان کلاس از سال 2020 است. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی خود را در Facebook صفحه.
  • Charla عجیب و غریب فاکس: جنوب فورت مایرز دبیرستان ریاضی, معلم مشغول به کار به عنوان حسابدار قبل از انتقال به کلاس درس که در آن او کار می کرد برای حدود 20 سال است. او 60. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی او را در Facebook صفحه.
  • Melisa Giovannelli (وقت): انتخاب هیئت مدیره مدرسه در سال 2016 57 ساله گذشته را صرف 22 سال مشغول به کار در املاک و مستغلات. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی او را در Facebook صفحه.
  • جف McCullers: 59-ساله بازنشسته در تابستان گذشته از 35 سال فعالیت حرفه ای در منطقه که در آن او از کلاس درس صفوف نردبان به منطقه ، اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی خود سایت.

منطقه 3 نامزد

  • برایان DiGrazio: 37 سال است که یک پرستار ثبت شده در بخش مراقبت در کیپ کرال بیمارستان. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی خود وب سایت.
  • کریس Patricca (وقت): انتخاب هیئت مدیره مدرسه در سال 2016 از 50 سال است که در سال ششم از آموزش قانون مربوط به دوره های آموزشی در دانشگاه بین المللی چابهار. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی او را در Facebook صفحه.
  • ژاکلین پرز: از 53 سال است و یک مدافع برای دانش آموزان و کارکنان مدرسه و صرف 20 سال در مراقبت های بهداشتی. او در حال حاضر مالک بخشی از یک شرکت گرانیت. برای مشاهده اینجا کلیک کنید کمپین وب سایت.

منطقه 7 نامزد

  • پیت jenn † lo: 59-ساله بازنشسته در سپتامبر گذشته از سیستم مدرسه پس از 27 سال در آموزش و پرورش است. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی خود را در Facebook صفحه.
  • Cynthia Morgan (وقت): انتخاب هیئت مدیره مدرسه در سال 2012 71 ساله بازنشسته از یک حرفه ای در امور مالی. برای مشاهده اینجا کلیک کنید کمپین وب سایت.
  • کوتاه و مختصر Sheard: 47 سال است که مجوز پیمانکار عمومی و یک جانباز ارتش ایالات متحده. اینجا کلیک کنید برای مشاهده مبارزات انتخاباتی خود را در Facebook صفحه.

بیشتر: سه صندلی برای انتخابات مجدد در Lee County, مدرسه, مدیره, انتخابات, در سال 2020

شش نفر از نامزدها در مصاحبه با اخبار مطبوعات در ماه دسامبر به عنوان بخشی از یک نگاه-جلوتر داستان برای سال 2020 انتخابات. اینجا را کلیک کنید برای دیدن آنچه که آنها تا به حال به می گویند در مورد چه چیزی باعث آنها را به اجرا برای دفتر.

از بهمن ماه دیگر نامزدها اعلام کرد قصد دارد برای انتخابات اتاق از جمله دیگر چهار مقدماتی نامزدها. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آنها:

اموری Cavin: District 2 صندلی

زمانی که Cavin وارد غرفه رای گیری ماه اوت از آن خواهد شد برای اولین بار.

18-year-old رانده شد برای ورود به هیئت مدیره مدرسه مسابقه به دلیل آن است که یک راه برای "خدمت به جامعه." فورت مایرز بالا فارغ التحصیل آغاز خواهد شد خود را روزنامه نگاری مطالعات این سقوط در FGCU.

شروع در کلاس هشتم او به عنوان یک دانشجو و نماینده منطقه کمک راهنمای مدیره بر سیاست. او چهار سال کارآموز برای لی مدارس تلویزیون بخشی از منطقه ارتباطات که او را در سراسر منطقه به گفتن داستان در مورد دانش آموزان و کارکنان و حوادث.

این تجربیات کمک Cavin متوجه "بر روی زمین" اثرات هیئت مدیره تصمیم گیری.

خود را بالا تمرکز در حال ایجاد مدیره وحدت پیدا کردن راه هایی برای بالا بردن حقوق معلمان با تجربه پرداختن به مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک یک "بسیار کثیف" سیستم حمل و نقل و اطمینان از اینکه پول تحت فشار قرار دادند به کلاس های درس.

ژاکلین پرز: District 3, صندلی

پرز 53 شده است دیرین مدافع برای تغییر در منطقه است. در میان بزرگترین احساسات است که به کمک والدین و دانش آموزان برای دسترسی به خدمات مورد نیاز برای کودکان برای پیدا کردن موفقیت در کلاس درس.

"...من بر این باورند که در حالی که بسیاری از معلمان و سایر کارکنان برگزار می شود به استانداردهای بالا وجود دارد سوال برانگیز است و غیر قابل قبول رفتار از مدیران سطح بالا است که نادیده گرفته شده," او گفت:.

در حال اجرا برای دفتر "به نظر می رسید تا در گام بعدی برای رسیدن به تغییراتی که لازم است در مدرسه منطقه" پرز گفت.

در علاوه بر این به هل دادن برای مدت محدودیت ایجاد یک "پایدار و قوی هیئت مدیره" و "از لحاظ مالی مسئول" تصمیم گیری با مالیات دهندگان دلار او می خواهد به یک "صدا برای دیگران که نمی شود شنیده می شود."

"وجود دارد هیچ نمایندگی از لاتینی ها در هیئت مدیره مدرسه," او نوشت. "اگر ما مدرسه و منطقه است که به یک سیستم در سطح جهانی ما نیاز به مطمئن شوید که ما در هیئت مدیره نماینده از جامعه به عنوان یک کل است."

پیت jenn † lo: منطقه 7 صندلی

Jenn † lo, 59, صرف کار خود را در آموزش و پرورش شروع به عنوان یک معلم جایگزین و افزایش اداری نردبان در شارلوت و لی شهرستانهای استان است. او در آخرین کار می کرد به عنوان مدیر اجرایی جایگزین برنامه و نظم و انضباط

Jenn † lo معتقد است "تجربه رفتن به بحرانی" در کمک به این منطقه حرکت رو به جلو است.

او گفت که او می بیند هیئت مدیره فعلی به عنوان "به وضوح تقسیم" و "ناکارآمد" و معتقد است که مهارت های خود را به عنوان یک "ثابت تیم سازنده" را راهنمای منطقه آینده از طریق موانع.

این شامل بهبود ارتباطات با کارکنان و خانواده ها پیدا کردن راه هایی برای بهتر جبران کارکنان و توزین در منطقه دانش آموز واگذاری فرایند است که retooled.

او همچنین محور برای کمک به دانش آموزان و کارکنان با بازگشت از مدرسه در پاییز و به خصوص پس از COVID-19 و عدالت اجتماعی مسائل بودن خطاب در سراسر کشور.

"من به طور عمده در حال اجرا در تغییر و آوردن تجربه من به جدول" jenn † lo گفت.

کوتاه و مختصر Sheard: منطقه 7 صندلی

Sheard, 47, مجوز پیمانکار عمومی است که نصب و تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه و مقابله با تاپس. او یک جانباز ارتش ایالات متحده و معتقد است که تجربه رهبری در کسب و کار است به او آموخت زیادی در مورد سه چیز است: "مردم زمان و پول است."

Sheard گفت که ساخت یک سیستم آموزش و پرورش موفق به طور طبیعی تقویت اقتصاد و او را اختصاص داده شده به انجام درست آن.

"من متعهد به علت" او گفت:. "من به دنبال به خدمت برای همیشه لطفا برای. من فقط می خواهم برای شروع به نوبه خود کشتی از هیئت مدیره مدرسه در مسیر درست است."

او می خواهد به بهبود منطقه شفافیت و آدرس دانش آموز مسائل ایمنی از نگه داشتن بچه سالم در اتوبوس متوقف می شود برای حصول اطمینان از schoolhouses امن هستند. Sheard همچنین می خواهد به "پاک کردن بودجه" با پرداختن به صدها مدرسه کارمندانی که بازنشسته شده اند از دولت اما همچنان به کار به جای منطقه استخدام ورود به سطح پرداخت کارکنان.

او امیدوار است که با پیروزی در صندلی او می تواند کمک به تنوع در هیئت مدیره برای بهتر نشان دادن Lee County جامعه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن