1 در 3 جوان ما بزرگسالان گزارش هیچ فعالیت جنسی در یک سال: بررسی

منn در 20 سال گذشته جنسی, عدم افزایش یافته است و در میان ما مردان در چنین راهی است که حدود 1 در 3 مردان در سن 18 تا 24 سال گزارش هیچ فعالیت جنسی در سال گذشته یک نظرسنجی جدید پیش بینی کرده است.

جنسی و عدم فعالیت نیز افزایش یافته در میان زنان و مردان در سن 25 تا 34 سال با افزایش در میان مردان رخ می دهد عمدتا در میان افراد مجرد.

مردان با درآمد پایین تر و با پاره وقت و یا هیچ اشتغال با احتمال بیشتری به بیماریهای غیر فعال بودند به عنوان مردان و زنان بودند که دانش آموزان با توجه به بررسی های منتشر شده توسط Jama شبکه باز و اضافه کرد که این یافته ها ممکن است پیامدهایی برای سلامت عمومی است.

دنبال NewsGram در Quora برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

با استفاده از داده ها از 18 – تا 44 سال از شرکت کنندگان در مجمع عمومی اجتماعی بررسی از سال 2000 تا سال 2018 محقق ارزیابی روند در دسته های جنسی فراوانی (از جمله عدم فعالیت جنسی) و تعداد شرکای جنسی در سال قبل از نظر سنجی شرکت.

جمعيت مورد مطالعه شامل 4,291 مردان و 5,213 زنان در تحلیل روابط جنسی, فرکانس و 4,372 مردان و 5,377 زنان در تجزیه و تحلیل تعداد شرکای جنسی.

این تیم تحقیقاتی پس از آن به بررسی عوامل مرتبط با فرکانس و تعداد شرکای جنسی در ایالات متحده است.

“سلامت جنسی و رضایت مولفه های کلیدی از سلامت و رفاه. روابط جنسی مثبت می تواند تاثیر رضایت از زندگی و شادی و فعالیت جنسی ممکن است کاهش ضربان قلب و فشار خون در حالی که همچنین کاهش استرس با ترویج اکسی توسین آزادی گفت:” محققان.

Sexual inactivity has increased among US men
Lpwer فعالیت جنسی همراه شده است با افزایش مرگ و میر و فقیر خود گزارش سلامت. Pixabay

برعکس کاهش فعالیت جنسی همراه شده است با افزایش مرگ و میر و فقیر خود گزارش سلامت.

“در مقایسه با مردان کار تمام وقت, کسانی, کار پاره وقت, کسانی که کار نمی شد و دانش آموزان با احتمال بیشتری به بیماریهای غیر فعال است. در میان زنان در آمریکا دانشجو بودن همراه بود با عدم فعالیت جنسی در حالی که هیچ توجهی انجمن ها مشاهده شد برای سایر دسته ها از وضعیت اشتغال و یا سطح درآمد” این یافته ها نشان داد.

همچنین بخوانید: آمریکایی ها انبار بیشتر کاغذ توالت از اروپایی ها پس Covid-19 گسترش

در میان مردان متاهل و زنان در ایالات متحده وجود دارد کاهش فعالیت جنسی حداقل هفته در حالی که عدم فعالیت جنسی نادر بود و نه تغییر قابل ملاحظه ای است.

“مردان با درآمد پایین تر و با پاره وقت و یا هیچ اشتغال با احتمال بیشتری به بیماریهای غیر فعال بودند به عنوان مردان و زنانی که شد به دانش آموزان گفت:” محققان.

اگر چه جنسی فعالیت جنسی و فرکانس اخیرا موضوع به افزایش نظارت از دیدگاه بهداشت عدم قطعیت باقی می ماند با توجه به روند اخیر در فعالیت جنسی در میان ما بزرگسالان در این بررسی اشاره کرد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im