1.7 میلیارد نفر را شرط اساسی برای افزایش شدید Covid-19 خطر: نیشتر مطالعه

An حدود 1.7 میلیارد نفر باید حداقل یکی از شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند به افزایش خطر شدید Covid-19 اگر

توسط ABDOOSNEWS در 30 خرداد 1399

An حدود 1.7 میلیارد نفر باید حداقل یکی از شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند به افزایش خطر شدید Covid-19 اگر آلوده با توجه به یک مطالعه جهانی, منتشر شده در مجله لانست بهداشت جهانی مجله.

"ما امیدواریم که برآورد ما ارائه خواهد شد مفید نقطه شروع برای طراحی اقدامات برای حفاظت از کسانی که در معرض افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید" گفت: مطالعه محقق اندرو کلارک از دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری (LSHTM) در انگلستان است.

"این ممکن است شامل ارائه مشاوره به افراد با شرایط اساسی برای اتخاذ اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات مناسب به سطح خود را از خطر و یا اولویت بندی آنها را برای واکسیناسیون در آینده" کلارک اضافه شده است.

محققان تخمین زده می شود که چهار درصد از جمعیت جهان (349 میلیون نفر از 7.8 میلیارد نفر) نیاز به بستری شدن در بیمارستان اگر آلوده نشان می دهد که افزایش خطر شدید Covid-19 می تواند کاملا متوسط برای بسیاری از افراد با بیماری های زمینه ای.این مطالعه جدید را فراهم می کند جهانی منطقه ای و ملی تخمین زده شده برای این تعداد از افراد با شرایط بهداشتی اساسی.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

Basic Condition to Increase Severe Covid-19 Risk
محققان تخمین زده می شود که چهار درصد از جمعیت جهان نیاز به بستری شدن در بیمارستان اگر آلوده. Pixabay

تیم تحقیقاتی احتیاط که آنها با تمرکز بر زمینه ای مزمن و را شامل نمی شود دیگر ممکن است عوامل خطر برای Covid-19 که هنوز شامل تمامی دستورالعمل های مانند قومیت و محرومیت اجتماعی و اقتصادی. برآورد خود هستند و بنابراین بعید است جامع اما در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای سیاست گذاران.

نویسندگان بر اساس برآورد خود را در بیماری های فراوانی داده ها از بار جهانی بیماری ها و صدمات و عوامل خطر مطالعه (GBD) سال 2017 جمعیت سازمان ملل متحد تخمین می زند برای سال 2020 و لیستی از شرایط بهداشتی اساسی مربوط به COVID-19 به عنوان تعریف شده توسط دستورالعمل های جاری. آنها مورد تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از مردم با یک بیماری زمینه ای با گروه سنی و جنس و کشور برای 188 کشور جهان است.

برای کمک به تعیین میزان افزایش خطر ابتلا محققان همچنین ارائه جداگانه برآورد نسبت همه مردم (با و بدون شرایط اساسی) که نیاز به بستری شدن در بیمارستان اگر آلوده. نویسندگان محاسبه می شود کسانی که در معرض خطر عفونت با استفاده از بستری شدن در بیمارستان نسبت به Covid-19 و تنظیم شده برای تفاوت بین کشورها.

با توجه به مطالعه در سطح جهان کمتر از پنج درصد از افراد زیر 20 سال است اما بیش از 66 درصد کسانی که در سن 70 و بالاتر باید حداقل یک بیماری زمینه ای است که می تواند به افزایش خطر شدید Covid-19.

Basic Condition to Increase Severe Covid-19 Risk
نتايج نشان داد که در تمام گروه های سنی زیر 65 حدود دو برابر تعداد مردان به زنان نیاز به بستری شدن در بیمارستان. Pixabay

همچنین بخوانید: درک این مفهوم روح در یک بدن از طریق آیین هندو

در میان جمعیت در سن کار (15 تا 64 سال) 23 درصد تخمین زده می شود حداقل یک بیماری زمینه ای. نویسندگان تخمین زده است که 349 میلیون نفر در جهان در معرض خطر شدید Covid-19 بدین معنی که نیاز به درمان در بیمارستان اگر آلوده.

این خطر متفاوت بوده و از کمتر از یک درصد از افراد زیر 20 تا نزدیک به 20 درصد از کسانی که در سن 70 یا افزایش به بیش از 25 درصد در مردان بیش از 70.

نتايج نشان داد که در تمام گروه های سنی زیر 65 حدود دو برابر تعداد مردان به زنان نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بالاتر از 65 سال به نسبت کمتر می شود مشخص شده زیرا زنان بیش از نمایندگی در گروه های سنی بالاتر با توجه به طولانی تر طول عمر. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب