اضافه کردن آن به لیست نشانه های آخرالزمانی در سال 2020 از ملخ به قتل اورلئانز به بیماری های همه گیر…در حال حاضر یک طوفان گرد و غبار.

صحرا گرد و غبار — گرد و غبار به معنای واقعی کلمه منفجر کردن صحرای بزرگ در آفریقا شایع است شرایط آب و هوایی در ماه های تابستان در سراسر حوضه اقیانوس اطلس. بزرگ plumes از گرد و غبار و ضربه در سراسر آبهای اقیانوس اطلس گاهی اوقات در سفر تمام راه را در سراسر ایالات متحده است. در بسیاری از سال از آن ممکن است آن را به اندازه کافی دور به علت برخی از جزئی سوزش و یا شاید حتی دوست داشتنی غروب آفتاب. آن را حتی تمایل به مهار طوفان با مسدود کردن خورشید. در این سال, اما می تواند کاملا متفاوت است.

در سال 2020 مانند بسیاری از چیزهای دیگر ابر گرد و غبار بر روی اقیانوس اطلس است که قابل ملاحظه ای بزرگتر و متراکم تر از حد معمول است. برخی پیش بینی می کنند این می تواند بدترین صحرا طوفان های گرد و غبار در ایالات متحده آمریکا در 50 سال است.

اولیه موج گرد و خاکی هوا ذرات باید به هوستون روز چهارشنبه با بدتر از آن این نمایش تا آخر این هفته. اگر شما تعجب آنچه این نوع از چیزی که به نظر می رسد مانند بچه ها در فضای شهر آب و هوا re-توییتی از این در روز دوشنبه:

این بدان معناست که هر کسی که مبتلا به آلرژی ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اقامت در داخل به عنوان آنجا که ممکن است این آخر هفته. آن را احتمالا نمی تواند کاملا که بد نیست, اما از آن است که رفتن به بسیار مبهم و مه آلود و باید علت تمام انواع مسائل مربوط به آلرژی و آسم مبتلا. اگر ما به عنوان مورد نیاز شرایط جوی که باعث محدود تنفس مسائل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو