یوگی دولت رفع قیمت COVID-19 آزمون

تیاو یوگی Adityanath دولت ثابت قیمت COVID-19 آزمایش توسط روش RT-PCR و هر آزمون هزینه خواهد شد بیش از 2,500 تومان.

اصلی, منشی, خانواده و سلامت, رفاه, Amit موهان پراساد گفت که هیچ آزمایشگاه خصوصی و یا بیمارستان خواهد بود قادر به شارژ بیش از 2,500 تومان از بیماران برای تاج تست.

این می آید ساعت پس از مرکز دربسته قیمت تاج تست.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

های جزئیات بیشتر در مورد سفارش یک سخنگوی دولت گفت: “قیمت ثابت شده است در دو دسته. اول مربوط به تاج تست در خصوصی و یا شرکت های بزرگ بیمارستان. در این مورد این اتهامات را نمی خواهد بیش از 2,000 تومان برای هر نفر. همین امر به یک وضعیت که در آن این بیمارستان کراوات با خصوصی labs. دسته دوم است که از خصوصی پاتولوژی یا تشخیصی آزمایشگاه که در آن رای نمی تواند بیش از 2,500 تومان.”

دستور همچنین گفت که در مورد آزمایشگاه یافت شد overcharging آنها خواهد بود رزرو تحت مقررات مربوط به بیماری همه گیر عمل می کنند.

Yogi govt caps price of COVID-19 testing
یوگی Adityanath دولت ثابت است قیمت پس از هر آزمون هزینه خواهد شد بیش از 2,500 تومان. Wikimedia Commons

این مقامات بهداشت همچنین با اشاره به این که همه خصوصی labs را به اطلاع رئیس پزشکی افسران (CMOs) از مناطق مربوطه و ICMR در مورد هر فرد شد مثبت است. آزمایشگاه نیز انتظار می رود به همکاری برای کیفیت حسابرسی.

همچنین بخوانید: اتحادیه اروپا برای اطمینان از برابر انفجار از Covid-19 واکسن در سراسر جهان

این مقامات بهداشت با اشاره به این که تصمیم گرفته شد در پی نیاز به بیشتر testings.

“میزان در بخش خصوصی ثابت شده است برای تضمین که مردم رنج می برند نیست در دست labs در حالی که اطمینان حاصل کرد که دولت labs که در حال تكیه COVID-19 تست و نظارت نمی تواند سبب شیوع گفت:” میگویند. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im