یوگی دولت اجازه می دهد تا امتیازات اضافی در مستند 4.0

Automation
صنعت اتوماسیون باید با همدلی: گزارش. Pixabay

به عنوان مدیران اجرائی در سراسر جهان متوجه اهمیت سرمایه گذاری در اتوماسیون است که می تواند خطر ابتلا به برخی از وابستگی به انسان و انطباق بدون مداخله به نوسانات تقاضا در چنین نامشخص زمان آنها باید به طور خودکار اما با همدلی می گوید: یک گزارش جدید.

در دراز مدت, مارس اتوماسیون در سراسر شرکت سخت است. در حالی که این روند مطابق با اوایل رکود و بهبود مدرن هوشمند اتوماسیون فن آوری های به طور فزاینده ای دست درازی شناختی عرصه کار و تعامل است.

بسیاری از این قبیل یادگیری ماشین هستند “فازی” و می تواند به ارث می برند تعصبات در داده های آموزشی و یا به چالش کشیدن برتری انسان ها در انسان و ماشین همکاری معادله بر اساس این گزارش با عنوان “COVID-19 بحران خواهد شد سرعت بخشیدن به شرکت اتوماسیون قصد دارد”.

“کارگران و رهبران نیاز به مهارت های جدید, رفتارها و باورها. شبح از یک بازیابی بیکاری واقعی است و انسان تاثیر بحران بر نیروی کار خود ادامه خواهد داد به بهبود” گفت: Leslie یوسف اصلی تحلیلگر Forrester.

“جلوگیری از وسوسه به طور خودکار نعل; در عوض رویکرد اتوماسیون با همدلی و اعتماد و سرمایه گذاری در افزایش شرکت رباتیک هوش,” او اضافه شده است.

اتوماسیون یک پرچین در برابر قوها سفید. سازمانها اغلب مبادلات مطلوب در کوتاه مدت نتایج بیش از بلند مدت انعطاف پذیری است.

Industry automation
صنعت اتوماسیون در ذهن مدیران باید با همدلی. Pixabay

پس از coronavirus بحران اجرائی خواهد خواست که خود را رهبران کسب و کار استراتژیک تمرکز بر کاهش خطر و بازیابی از جهانی “سفید قو” حوادث.

دیجیتال کار نمی افتد بیمار است و می تواند تکرار انجام وظایف از هر نقطه با هم برابر بهره وری.

در برخی از شرایط انسان ها ریسک از روبات ها; خودرو های تولیدی در حال تعطیل نیست به دلیل مسائل با رباتیک خطوط تولید اما از نگرانی برای انسان که در کنار آنها کار می کنند.

“این شرکت را به مبارزه با ویژگی های ساختاری و فرهنگی و کسب و کار روند تغییر آنها مجددا با ابزار تجهیز به استفاده گسترده تر از دیجیتال نیروی کار” در این گزارش اضافه شده است.

“شرکت ها و رهبران نیاز به retool راه آنها را به فن آوری فرهنگ سازمانی و طراحی برای حمایت از مدیریت طولانی مدت از یک اتوماسیون سوخت تطبیقی نیروی کار است.

به عنوان جهان ظهور از چنگال این بیماری همه گیر از رهبران کسب و کار در بخش ها از جمله تولید و خرده فروشی خواهد نگاه خود را به زنجیره تامین و نزدیک به بازارهای کلیدی.

Automation
اتوماسیون گام خوب اگر انجام شود با همدلی نشان می دهد ، Pixabay

“این باعث می شود یک حرکت به دور از فقط در زمان عرضه و نسبت بیشتری جهانی تنوع و تکنولوژی-فعال تقاضا پاسخ با استفاده از داده های بزرگ هوش مصنوعی و ابر فن آوری” با توجه به گزارش.

این بحران در حال حاضر وادار کردن مدیران به گسترش بوم کسب و کار در معرض خطر شامل پیش بینی نشده رویدادهای جهانی مانند COVID-19. پس از طوفان و خطر و حالت ارتجاعی ظهور خواهد کرد به عنوان کلید.

“Coronavirus بحران است که در حال حاضر یک تعریف رویداد برای کسب و کار و جامعه است. اکثر شرکت ها در حال حاضر بقا و معاش در ذهن خود است. اما از آنجا که بحران فروکش انتظار الگوی سرمایه گذاری در طول مسیر بهبود قرار به دنبال گذشته روند” یوسف اشاره کرد.

همچنین بخوانید: Zomato طلا عضویت دریافت چهار ماه دیگر تمدید جهانی

کسب و کار و فناوری رهبران خود ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری در کشورهای در حال ظهور هوشمند اتوماسیون فن آوری برای افزایش انعطاف پذیری و انطباق بهدست آمد از کسب و کار او اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو

ایندکسر