آب و دانشمندان گفت: ممکن بود یکی از گرمترین سال ثبت شده در سراسر جهان یکی از رعایت ایستگاه گزارش سطح دی اکسید کربن در هدف قرار دادن یک رکورد بالا است. سازمان جهانی هواشناسی هشدار داد که از آن خواهد شد که تأثیر عمده ای بر تنوع زیستی و طبیعت نیز مردم را در توسعه اقتصادی-اجتماعی و رفاه است.

همه گیر نمی گذارد آب و هوا

در همان زمان مستندات با توجه به COVID-19 ویروس منجر به بهبود کیفیت هوا و پاک آسمان در بسیاری از مکان ها. اما WMO سخنگوی کلر Nullis گفت: دانشمندان موافق این عوارض موقتی هستند و همه گیر خواهد شد تاثیر تغییر آب و هوا در دراز مدت.

“صنعتی و رشد اقتصادی از COVID 19 است نه یک جایگزین برای پایدار و هماهنگ اقدام آب و هوا برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای” Nullis گفت. “متاسفانه دی اکسید کربن با غلظت اندازه گیری شده در مانوالوا رعایت ایستگاه در هاوایی رسیده که یک رکورد جدید است.” این WMO با اشاره به اتمسفری دی اکسید کربن اندازه گیری شده در رصدخانه فصلی است که در اوج یک میانگین جهانی است. آن را گفت که نشان از ادامه افزایش غلظت دی اکسید کربن در جو است.

Climate change
تغییر آب و هوا به اثرات شدید در جهان است . Pixabay

به عنوان یک نتیجه از افزایش غلظت CO2 Nullis گفت: دمای هوا رو به افزایش, با سوابق مجموعه در سراسر جهان است. “ترین بالاتر از متوسط درجه حرارت ثبت شد بیش از نقاط سیبری که در آن آنها تا 10 درجه سانتیگراد بالاتر از حد متوسط” Nullis گفت. “که کاملا بزرگ است. آن نفس گیر است. آن را در هم شکسته پرونده است.”

سوابق در آلاسکا قطب جنوب

Nullis گفت: ثبت درجه حرارت نیز در هم شکسته شد در آلاسکا و قطب جنوب است.

دنبال Newsgram در LinkedIn برای اخبار بیشتر در به روز رسانی

این WMO گزارش بیش از 90 درصد از انرژی بیش از حد از افزایش غلظت گازهای گلخانه ای می رود به اقیانوس. آن گفت: اقیانوس گرما در سطوح و سطح دریا را افزایش می دهد ادامه دارد.

همچنین بخوانید: که توصیه به استفاده گسترده تر از پزشکی ماسک صورت برای جلوگیری از COVID-19

دانشمندان ببینید deoxygenation در کنار اقیانوس گرم شدن و اسیدی شدن به عنوان یک تهدید عمده به اقیانوس اکوسیستم و رفاه مردم است که بستگی به زندگی دریایی. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im