روز جهانی محیط زیست: 5 گیاهان برای تصفیه خود را در داخل سالن هوا کیفیت

Wildlife poaching
شکار غیر قانونی بسیاری از حیوانات از جمله ‘پستانداران کوچک’ از جمله خرگوش های صحرایی خارپشت pangolins غول سنجاب civets میمون کوچکتر گربه های وحشی در رود. Pixabay

حوادث شکار غیر قانونی برای مصرف محلی و تجارت باید بیش از دو برابر در طول مستند دوره با توجه به یک مطالعه اخیر. یک گزارش منتشر شده توسط ترافیک حیات وحش تجارت مانیتورینگ شبکه با WWF هند حمایت نشان داد که با وجود تلاش های مداوم از سازمان های اجرای قانون حیوانات وحشی جمعیت در هند تحت عنوان “خطر اضافی” در طول مستند دوره است.

بالاترین افزایش در شکار بود که از هستند عمدتا گوشت و درصد شروع به پریدن کرد از نزدیک به هشت نفر از 22 درصد از پیش مستند به 44 درصد در طول مستند دوره است. گروه دوم که حاکی از یک افزایش مشخص شد شکار غیر قانونی از پستانداران کوچک’ از جمله خرگوش های صحرایی خارپشت pangolins غول سنجاب civets میمون کوچکتر گربه وحشی.

اگر چه برخی از آنها همیشه در تقاضای بالا در بازار بین المللی ترین شکار در طول مستند دوره است که احتمالا برای گوشت یا برای تجارت های محلی. موارد برای این افزایش از 17 درصد به 25 درصد بين پيش و مستند دوره.
در میان گربه و شکار غیر قانونی پلنگ نشان داد افزایش در طول مستند دوره به عنوان نه پلنگ گزارش شده اند که در مقایسه با چهار در قبل از مستند دوره است.

در مجموع 222 نفر دستگیر شدند در شکار غیر قانونی مربوط به موارد مختلف سازمان های اجرای قانون در طول مستند دوره در سراسر کشور به طور قابل توجهی بالاتر از 85 گزارش به عنوان مظنون دستگیر و قبل از-مستند فاز, در این گزارش اعلام کرد. بروز مرتبط با وحشی حیوان خانگی-پرنده تشنج, اما, آمد پایین به طور قابل توجهی از 14 درصد به 7 درصد بين پيش مستند و مستند دوره احتمالا به دلیل کمبود حمل و نقل و بسته بازار در طول مستند دوره است.

pangolins
Pangolins و دیگر پستانداران کوچک در حال آب پز برای گوشت آنها به طور گسترده ای. Pixabay

پرندگان بزرگتر مانند هند Peafowls و بازی پرندگان مانند خاکستری Francolins که محبوب خود را برای گوشت و گزارش گرديد هدفمند در طول مستند. وجود دارد کمتر گزارش از شکار و تجارت غیر قانونی در لاکپشتهای و لاک پشت های آب شیرین با تقریبا هیچ تشنج از این گونه در طول مستند دوره است.

ساکت Badola سر از ترافیک هند گفت: “بیش از دو برابر شدن گزارش شکار موارد عمدتا هستند و حیوانات وحشی گوشت است که بدون شک قرار دادن بار دیگر بر حیات وحش سازمان های اجرای قانون. بنابراین ضروری است که این سازمان در حال حمایت به اندازه کافی و به موقع به طوری که آنها می تواند کنترل اوضاع”.

همچنین بخوانید: چاقی در میان کودکان در یک زمان همه بالا میان مستند

راوی سینگ دبیر و مدیر عامل شرکت WWF-هند افزود: “اگر شکار هستند و حیوانات کوچک باقی می ماند بدون کنترل آن منجر به کاهش طعمه پایه برای گربه های بزرگ مانند ببر و پلنگ و یک تخلیه اکوسیستم.” او گفت که آن را منجر به افزایش بروز انسانی-حیات وحش درگیری و تضعیف موفقیت های قابل توجهی که در هند به دست آورد در زمینه حفاظت از حیات وحش. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de