زنان دچار گرگرفتگی شبانه احتمال ابتلا به حملات قلبی

Wفال که دچار گرگرفتگی و تعریق شبانه پس از یائسگی هستند و 70 درصد بیشتر احتمال دارد به یک حمله قلبی, آنژین صدری یا سکته مغزی محققان می گویند از جمله یکی از منشاء.

مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی زنان و زایمان, زنان در هر سنی که تجربه گرگرفتگی و تعریق شبانه, همچنین شناخته شده به عنوان علائم وازوموتور و یا VMS بیشتر احتمال دارد به تجربه غیر کشنده حوادث قلبی عروقی.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“این تحقیقات کمک می کند تا برای شناسایی زنانی که در معرض خطر بالاتر برای توسعه از حوادث قلبی عروقی و کسانی که ممکن است نیاز به نظارت نزدیک در عمل بالینی گفت:” مطالعه ارشد نویسنده گیتا میشرا استاد در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی با استفاده از داده های مشبک عمده همکاری از 25 مطالعات بیش از 500 ، 000 زنان در سراسر جهان است.

Hot flushes, night sweats linked to heart attacks in women
نتايج نشان داد که خطر حوادث قلبی عروقی مربوط به شدت گرگرفتگی و عرق شبانه. Pixabay

نتايج نشان داد که خطر حوادث قلبی عروقی بود که بیشتر مربوط به شدت گرگرفتگی و تعریق شبانه به جای فرکانس و یا مدت زمان.

این مطالعه نشان داد که زنان مبتلا شدید VMS شد بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به تجربه غیر کشنده قلبی و عروقی رویداد در مقایسه با زنانی که تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

همچنین بخوانید: فیلم-تلویزیون های بدن مورد بحث موضوع ارشد بازیگران’ شلیک با ماهاراشترا فرماندار

“تا به حال از آن شده است معلوم نیست اگر VMS است که در ارتباط با بیماری های قلبی عروقی است اما در حال حاضر ما آن را می دانم درست باشد” گفت: مطالعه منجر نویسنده Dongshan زو از دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

“بیشتر VMS قبل از یائسگی افزایش می دهد یک شانس حوادث قلبی عروقی 40 درصد” زو گفت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de