زنان کارآفرینی برنامه در هند

W

e یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد اقتصاد وجود دارد داده است که نشان میدهد که اگر نرخ اشتغال زنان با هم برابر بودند به نر نرخ اشتغال که به تنهایی به را هند و غنی 27 درصد است. واقعی مشارکت زنان در هر دو رسمی و غیر رسمی اقتصاد است و در واقع منقبض شده از 36 درصد به 24 درصد در 10 سال گذشته اشاره Vinay Subramanyam – سر – بازاریابی – Britannia صنایع.

با هدف تحقق زنان هندی آرمان از گام گذاشتن در یک کارآفرینی سفر و به دست آوردن استقلال مالی بیسکویت تولید در سال 2019 آغاز “Britannia ماری طلا من هنگام راه اندازی” پروژه که در آن 10 خانه دار با ایده های کارآفرینی اعطا سرمایه دانه از 10 تومان هر لاخ به پا زدن شروع کسب و کار خود را سرمایه گذاری. آن را به تازگی برگزار مجازی کنفرانس مطبوعاتی اعلام برندگان دومین نسخه از رقابت.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

علامت های تجاری مانند Britannia ماری طلا باید به قد و قامت به تجمع حدود زیادی علت و هدف آن است. Pixabay

“نگه داشتن آن در ذهن هسته TG از خانه دار, the Britannia ماری طلا من, راه اندازی, کمپین راه اندازی شد در سال 2019 با قصد بازی در یک نقش کاتالیزور در تقویت زنان کارآفرینی در کشور و از این رو تأثیر مثبت مشارکت زنان در اقتصاد کشور را” Subramanyam می گوید IANSlife.

نسخه فعلی از این طرح نیز فراهم می کند 10,000 خانه دار دسترسی به سفارشی آنلاین مهارت برنامه توسعه در همکاری با ملی مهارت شرکت توسعه (NSDC).

“در یک گزارش در زنان کارآفرینی که ما راه اندازی در سال 2018 و مهارت و توسعه به عنوان یک نیاز حیاتی همراه با امور مالی. ما در بر داشت شریک کامل در NSDC) به منظور توسعه و ارائه لازم skilling به 10000 خانه دار از طریق آنلاین گواهی مهارت برنامه توسعه” او می افزاید.

این نسخه دیدم بیش از 1.5 میلیون برنامه از سراسر کشور در طول سه ماه از آن تنها 50 فینالیست انتخاب شدند.

چه معیارهای برای انتخاب برندگان? او در پاسخ: “ارزیابی نوشته بود بر اساس معیارهای زیر – منحصر به فرد و هشیاری از ایده ها چگونه به خوبی از طریق فکر آن بود از نظر اجرا و رانندگی و تعیین کنندگان است.”

همچنین بخوانید: پایدار آشپزخانه گیاه باغبانی و مزایای آن را

به اطمینان حاصل شود که پول جایزه قرار داده است در مسیر درست Britannia تیم باقی مانده در گفت و گو ثابت و گفتگو با برندگان در نظر گرفتن دقیق پیگیری و چک های ماهانه در حال پیشرفت است.

که برندگان?

زرینه MV از حیدرآباد در Telangana که قصد دارد با استفاده از مقدار برنده برای شروع خود را بسیار خود خط کتانی و لباس کودک. شهناز Tabussum از پتنا در Bihar, برنامه ریزی برای شروع یک بازتاب خود درمان و مرکز آموزش. Narmatha Vasanthan از Thankavur در تامیل نادو را شروع آموزش کامپیوتر مرکز. Ragini Kumari از جمشدپور, Jharkhand امیدوار به شروع یک گل کشت و زرع در کنار تولید دیگر محصولات دوستدار محیط زیست. Shikha دی از دورگاپور, West Bengal خواهد بود استفاده از دانه سرمایه برای شروع یک Bioflock پرورش ماهی به نام فقط تعداد کمی از کارآفرینان از آینده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de