با اسپانیا عروسی لغو عروس و داماد ورق را رو کردن سنت های مجازی در فورت مایرز عروسی

جسیکا رودریگز فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:36 PM EDT 26 مه سال 2020یک لپ تاپ نشسته در مقابل ورودی یک فو

توسط ABDOOSNEWS در 7 خرداد 1399

یک لپ تاپ نشسته در مقابل ورودی یک فورت مایرز خانه.

"اگر من صحبت می کنند, می تواند به شما به من می شنوم" فیلیپ Rosengreen از مردم خواست تا از ورود به سیستم در.

چند پاسخ داد: "بله."

او در حال حاضر همسر Asfy Rosengreen که به زودی راه رفتن استوارت دادگاه پوشیدن چنین لباس سفید او در اصل یک تمرین شام به جلوی درب خانه دوران کودکی خود را و می گویند "من انجام دهد."

اگر چه آنها ملاقات از طریق دوستیابی آنلاین نرم افزار Tinder در نیویورک فیلیپ و Afsy هرگز تصور مجازی مراسم خواهد جای خود را در ماه ژوئن عروسی در Casa La Siesta یک محل عروسی در جنوب اسپانیا.

آنها در حال صرف بیش از یک سال و برنامه ریزی خود را nuptials و هیجان زده بودند به خانواده خود را با هم به عنوان COVID-19 باعث خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان آنها مجبور به لغو.

با مهمانان که از چندین کشور تصمیم گیری شد و به دست خود Afsy Rosengreen گفت. اسپانیا در کامل مستند و آنها نمی دانند که چه محدودیت های مسافرتی را در ماه ژوئن.

Afsy خانواده است که از ایران و اکوادور و فیلیپ خانواده است که از استرالیا. چرا که هر کس که تا به حال برای مسافرت زن و شوهر تصمیم به عروسی در اسپانیا.

در عوض Rosengreens برگزار مجازی مراسم که در آن نزدیک به 200 نفر از هشت کشور از جمله استرالیا و ایران و اکوادور و آلمان و انگلستان و آمریکا و تماشا از خانه.

دوستانی که قصد ندارم به آن را به عروسی در اسپانیا با حضور مجازی در مراسم.

Afsy Rosengreen پدر و مادر جیمی Kafei و گری Kafei و خواهر او Shideh Kafei و فرح Kafei ایستاده و در کنار آنها را به عنوان دوست خود, مقرر, وزیر, ازدواج دو تقریبا در دو طبقه خانه در طول Caloosahatche رودخانه.

Shideh یک هنرمند آرایش حرفه ای در نیویورک در زمان مراقبت از عروس آرایش. فرح در زمان مراقبت از هنر از جمله تزئینات سبد خرید گلف است که زن و شوهر را به رانندگی در اطراف محله هنگامی که مراسم به پایان رسید.

Afsy را در زمان مراقبت از دکور و ترتیبات گل و یک سنتی ایران میز عروسی به نام "سفره Aghd" که شامل 23 مواردی از قبیل ادویه جات ترشی جات, چای, انار و محصولات پخته هر کدام با یک معنای عمیق.

Afsy پدر تعیین شده آشپز ساخته شده ceviche Afsy مورد علاقه اکوادور ظرف.

Afsy ساخته شده pavlova یک مرنگ-کیک لایه ای محبوب در استرالیا.

Afsy گفت: این مهم بود که آنها را به عنوان سمبل فرهنگ های مختلف خود را .

"من فکر کردم آن بود و واقعا ساده" Afsy گفت. "و من باید شناخته شده است که با خانواده من هیچ چیز ساده است."

این زن و شوهر با ارسال یک ایمیل به تمام شرکت کنندگان در اواخر ماه آوریل اجازه آنها را می دانیم که عروسی لغو شد. آنها نمی شروع به برنامه ریزی برای عروسی مجازی تا یک هفته قبل.

"امنیت مردم مهم تر از یک حزب و آن هم فقط غیر ممکن است" فیلیپ گفت.

سپس اسپانیا قرار گرفت قفل پایین و پروازهای خارج از استرالیا لغو شد.

"زمانی که همه چیز در حال از دست شما, شما فقط مجبور به قبول این واقعیت" او گفت:.

"هیچ شکایت فقط در حال حرکت" فیلیپ گفت.

غم انگیزترین بخش برای دو بود و نه قادر بودن به خانواده خود را در همان اتاق.

اما فیلیپ گفت: واقعیت این است که مردم پیوست و در از سراسر جهان شگفت انگیز بود.

در حال حاضر برای آنها باقی خواهد ماند در فلوریدا زیرا آنها قادر به کار از راه دور. آنها با توجه به چیزهایی که روز به روز به خاطر همه چیز بسیار نامشخص Afsy گفت.

"شما باید به تعداد نعمت خود را" Afsy گفت. "و ما در حال شمارش هر یک و سپس برخی از."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن