Wipro IBM گرد هم می آیند برای کمک به مشتریان در آغوش Hybrid Cloud

Wipro IBM
Wipro اعلام همکاری با آی بی ام برای کمک به مشتریان خود را در آغوش بدون درز و امن Hybrid Cloud. Wikimedia Commons

منn در تلاش برای کمک به سرعت بخشیدن به مشتریان خود را در ابر سفر Wipro روز دوشنبه اعلام کرد همکاری با آی بی ام برای کمک به مشتریان خود را در آغوش بدون درز و امن Hybrid Cloud راه اندازی شده توسط یک Wipro IBM Novus سالن در اینجا با توجه به تکنولوژی اخبار.

از طریق این اتحاد Wipro را توسعه hybrid cloud ارائه شده برای کمک به کسب و کار و مهاجرت, مدیریت و تبدیل ماموریت حیاتی حجم کار و برنامه های کاربردی امنیت در سراسر عمومی یا خصوصی ابر و در محل آن محیط.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

“Wipro IBM Novus سالن به ما اجازه می دهد, ویترین, Hybrid multi-ابر و منبع باز راه حل های حتی جامع تر و پشتیبانی از مشتریان ما پیوسته تحول کسب و کار سفر” رامش Nagarajan معاون ارشد رئیس جمهور-ابر خدمات Wipro در بیانیه ای گفت.

Wipro IBM Novus سالن ارائه می دهد مجموعه جامع از راه حل های اعمال نفوذ ابر هوش مصنوعی (AI) یادگیری ماشین (میلی لیتر) و اینترنت اشیاء (IoT) قابلیت برای پرورش نوآوری برای شرکت های توسعه دهندگان و شروع یو پی اس.

“به عنوان شرکت در سراسر جهان همچنان به درایو دیجیتال تحول تصمیم گیران باید تجدید نظر اساسی در مورد چگونه به اهرم قدرت ترکیبی از داده های ابر و فن آوری های منبع باز برای تبدیل شدن به رهبران صنعت” گفت: Gaurav Sharma, معاون رئیس جمهور – ابر و شناختی نرم افزار IBM هند است.

Wipro
Wipro را اهرم IBM Cloud عرضه و فن آوری در کنار در خانه خدمات به منظور توسعه صنعت راه حل برای مشتریان. P{ixabay

همچنین بخوانید: ثبت اختراع جدید اپل اجازه می دهد تا کاربران را به از راه دور گروه Selfies

مشتریان خواهد شد که دسترسی از راه دور به آی بی ام و قرمز کلاه راه حل های طراحی شده برای کمک به آنها در مقیاس فن آوری خود را سرمایه گذاری برای بهبود تجربه و چابکی کسب و کار با متصل بینش.

علاوه بر این, Wipro را اهرم IBM Cloud عرضه و فن آوری در کنار در خانه خدمات به منظور توسعه صنعت راه حل برای مشتریان در بانکداری و خدمات مالی و انرژی و آب و برق, خرده فروشی, تولید و بهداشت و درمان فضا. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de