چرا تنها هندو اشاره جهان اما هیچ دین های دیگر ؟

توسط Tearfund

آیا ما تا به حال متوجه است که تنها هندو اشاره هستی ؟ دلیل آن این است که تنها آیین هندو می داند در مورد ابعاد گسترده و بزرگ زمانبندی از جهان که ما در زمین است فقط یک ذره. فرهنگ های باستانی مانند مایا, Inka ، سومر و دیگران نیز ممکن است به ستاره ها اما همه آنها را نابود یا مسیحیت و یا اسلام و کتاب مقدس یا قرآن اجرا شد به عنوان “حقیقت”.

تنها کارش را هنوز هم حفظ این دانش که در تمام احتمال سرچشمه در خود هند. هنوز هم وجود دارد میلیون ها نفر از ارزشمند متون کهن در هند حتی اگر میلیون ها نفر از دیگران سوخته بود توسط مهاجمان در این فرض استوار است که تنها یک کتاب مورد نیاز است. در یونان در مقابل وجود دارد که تخمین زده می شود تنها برخی از 20,000 متون.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

Surya Sidhanta است که متن اصلی با دانش در مورد جهان مورخ – نگه داشتن نفس خود را – حداقل 10000 سال پیش. سرخپوستان باستان می دانستند که زمین گرد است یا نه بیضوی است که از آن می رود به دور خورشید, آنها می دانستند فاصله به خورشید و ماه; آنها می دانستند که فاصله 108 بار مربوطه قطر – دلیل چرا خورشید و ماه ظاهر می شود به همان اندازه از زمین است. دانش خود را واقعا الهام بخش و یا “خدا داده’.

Puranas (purana به معنی پیر و با توجه به سنت تشکیل شده بودند توسط Veda Vyasa حدود 5000 سال پیش) که اغلب به عنوان رد صرف اسطوره ها و نیز گنجینه ای از دانش است. آنها بحث در میان چیزهای دیگر در مورد خلقت جهان (به ‘انفجار بزرگ’ و ‘فروید’ نظریه بودند در تمام احتمال, با الهام از آنها) و در مورد خروج دوره پس از میلیاردها سال در, درباره, اصلی, unmanifested یک منبع و خدایان مسئول ایجاد معاش و انحلال که تکامل یافته از یک منبع. به وضوح باستانی سرخپوستان در خانه بودند در جهان است.

Why only Hinduism mentions the universe but no other religion?
یهودیت پدر و مادر در دین مسیحیت و اسلام ادعا می کند که این زمین است که برخی از 6000 سال است. (تصویر نماینده). Pixabay

این Srimad Bhagavata Mahapurana حتی ادعا می کند که وجود دارد ‘انبوه جهان’ یک نظر که ممکن است در حال حاضر بیشتر جدی گرفته شود توسط علم پس از آزمایش های خاص در قطب جنوب تا به حال نتایج عجیب و غریب. در بازه های زمانی که سرخپوستان باستان پیشنهاد فوق العاده بزرگ.

حالا این را مقایسه کنید با اديان ابراهيمي. یهودیت پدر و مادر دین آن را به عنوان مسیحیت و اسلام ادعا می کند که این زمین است که برخی از 6000 سال است. مسیحیت و اسلام نیست چالش این دیدگاه است. هر دو نگاه کنید نه فراتر از این زمین و در واقع بسیار بدوی ایده ها در مورد آن. مسیحیت آموخت که زمین مسطح و ثابت است و خورشید بر آن حرکت می کند تا زمانی که 400 سال پیش. جوردانو برونو, ایتالیایی, فیلسوف سوخته بود به مرگ در سال 1600 م چرا که او حاضر به طرد این نظریه که زمین می رود در اطراف خورشید است. تصور کنید – او به طرز وحشیانه ای کشته شدند برای بیان حقیقت و تنها 400 سال پیش…

اسلام بیش از حد در نظر زمين را مسطح و کوه ها قرار داده شد برای ایجاد ثبات در آن (Q19.15). مانند مسیحیت و اسلام و نیز می گوید که زمین را از خورشید حرکت می کند و اجرا می شود به آن محل استراحت در شب. وجود دارد به وضوح هیچ ایده ای در مورد وسعت جهان به عنوان س 67.5. می گوید: “ما تزیین آسمان دنیا را با چراغها و ما آنها را به عنوان موشک برای pelting این shaitans و در نتیجه برای آنها آماده معضل از شعله های آتش.”

بنابراین به طور طبیعی این ادیان اشاره نمی جهان, از آنجا که آنها تا به حال هیچ سرنخی در مورد آن. این واقعا مایه تاسف است که آنها dumbed پایین هوش نژاد بشر است. آنها را نابود طبیعی نیاز به کشف حقیقت در مورد ما و جهان است. تنها پس از مسیحیت از دست داده و قدرت خود را به مجازات انداز است که در هماهنگی با آموزش از کلیسا علم در زمان خاموش در غرب است.

بدون شک وجود دارد که ناگهانی فوق العاده ای پیشرفت علم در چند قرن اخیر تا حد زیادی الهام گرفته از هند, دانش. برخی از دانشمندان غربی خود اذعان کرد این. اینشتین گفت: “ما مدیون زیادی به سرخپوستان.” دانشمندان معروف مانند هایزنبرگ, Schroedinger, اوپنهایمر یا تسلا مورد مطالعه در هند باستان حکمت. و مارک تواین اشاره کرد: “ما با ارزش ترین و سازنده ترین مواد در تاریخ انسان ارزشمند در هند تنها.”

Why only Hinduism mentions the universe but no other religion?
Brahmins که حفظ دانش سیستم بیش از هزاران سال هستند ناعادلانه تخطئه و تمسخر توسط جریان اصلی ادیان. Pixabay

همچنین بخوانید: پدران بیش از 40 تا مراقبت بیشتری از سلامت روانی و جسمانی

حتی در دهه 1970 و 80 هند عقل بود و نه تصویر خوب بعد از بیتلز با الهام از ماهاریشی ماهش یوگی مراقبه. سهم هند برای مثال به Transpersonal Psychology نیز اذعان کرد که در آن زمان هنوز بود در ضمن پاک شده حداقل از ویکیپدیا.

اما ما در دوران مدرن این تغییر کرده است. هندو دارما و هندوها به ویژه Brahmins که حفظ دانش سیستم بیش از هزاران سال هستند ناعادلانه تخطئه و تمسخر توسط جریان اصلی ادیان. آنها متهم به “سرکوب اقلیت ها از” فرهنگ تجاوز ” و حتی از تروریسم است. به ندرت اتفاق می افتد که هر چیزی که مثبت است گفت: در مورد سنت هندو هنگامی که آن را در واقع تولید انسانی ترین ذهن مجموعه آن را به عنوان بر اساس دارما که به معنی به انجام آنچه درست است در شرایط داده شده.

در حال نهادینه ادیان می ترسم که آنها از دست دادن پیروان خود را به دانستن در مورد دانش هنوز هم ذخیره می شود تا در هند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de