چرا کسب و کار شما نیاز به بازاریابی ایمیل?

Email Marketing
بازاریابی ایمیل می تواند کمک به شما ROI بالا.

منn سال 2020 هر کسب و کار است به مرور ابرها از covid-19 میان انبوهی از مسائل دیگر به پا زدن شروع عملیات و رشد. حال چه می شود اگر شما می تواند سرمایه گذاری یک دلار امروز, کسب درآمد $42 در بازگشت به عنوان ROI برای یک سرمایه گذاری است. آیا شما علاقه مند می شود ؟ این وعده ایمیل, بازاریابی, برای, کوچک, متوسط و بزرگ کسب و کار به طور یکسان. و اگر شما نمی پرداخت هر گونه توجه به این ابزار بازاریابی بزرگ و در عین حال, شما نیاز به شروع به بلافاصله. با توجه به Statista.com در سال 2018 بیش از 281 میلیارد ایمیل فرستاده شد روزانه. علاوه بر این تعدادی است که انتظار می رود به لمس 347 میلیارد 2022.

رفتن در خواندن برای پیدا کردن چگونه بازاریابی ایمیل می تواند کار شگفتی برای کسب و کار شما.

بازاریابی ایمیل است که ساده و موثر

وجود دارد بسیاری از بازاریابی دیجیتال کانال های خارج وجود دارد برای کسب و کار شما. این خدمات عبارتند از جستجوگرها, لغات, بازاریابی محتوا, در میان دیگران. در این میان بازاریابی ایمیل ساده ترین روش خواهد بود که آسان برای مصرف کنندگان خود را برای استفاده و برای کارکنان به طور یکسان. علاوه بر این ایمیل ها را می توان هم به عنوان یک شکل رسمی و حرفه ای ارتباطات به عنوان مخالف به چیزی مانند رسانه های اجتماعی. از این رو, شما می توانید مستقیما به نقطه مورد خدمات و محصولات و ارائه آنها را در کلمات خود را. از سوی دیگر رسانه های اجتماعی نیاز به کسب و کار به بازی یک توپ بازی است که اساسا caters به تعامل اجتماعی. این است که چرا بازاریابی ایمیل همچنان به رفتن به متوسط برای توزیع محتوا برای بازاریابان در سطح جهان است.

Email Marketing
ایمیل ها استفاده ترین کانال توسط بازاریابان B2B با 93% استفاده.

ایمیل بازاریابی کم هزینه, سرمایه گذاری

با تشکر به سادگی با استفاده از ایمیل این وعده را به کم ترین هزینه سرمایه گذاری در بازاریابی است. اگر شما مالک کسب و کار شما خواهد شد که مصرف کنندگان با شناسه های ایمیل و همچنین کارکنان خود را که دانش چگونه به استفاده از ایمیل های مختلف مشتریان در تلفن های خود را به عنوان به خوبی به عنوان رایانه های شخصی است. از سوی دیگر برای بهینه سازی موتور جستجو کسب و کار نیاز به دانش از چگونه موتور جستجوی گوگل کار می کند. علاوه بر این برای جستجوگرها شما نیاز به استخدام SEO مدیران و طراحان وب سایت. از سوی دیگر به عنوان یک صاحب کسب و کار شما می توانید درگیر در بازاریابی ایمیل تمام توسط خودتان با کمک ابزارهای آنلاین مانند Mailchimp, مانیتور مبارزات انتخاباتی و غیره. این ابزار می تواند availed برای عنوان کمی تا $10 در هر ماه. بعلاوه, شما می توانید سرمایه گذاری در حرفه ای قالب ایمیل برای عنوان کمی به عنوان $49.

بررسی نمونه های زیر از تعاملی و پاسخگو قالب ایمیل HTML.

Email
این تصویر از یک کلیک بر تعاملی ایمیل.

ایمیل با این نسخهها کار بر روی کلیک کنید و مبتنی بر تعامل. هنگامی که کاربران با کلیک بر روی فرهنگ و هنر “اینجا را کلیک کنید به آن را دریافت” آنها نشان داده خواهد شد یک سبد با چهار تخم مرغ عید پاک. کلیک کردن بر روی هر یک از این تخم مرغ ها را نمایش مثبت و منحصر به فرد توجه داشته باشید برای ایجاد خوب عید پاک vibes.

ایمیل بازاریابی کمک می کند تا در ایجاد نام تجاری

ایجاد نام تجاری است که یک نگرانی کلیدی برای هر کسب و کار است. پس چگونه شما کانال تلاش های بازاریابی خود را در مسیر درست به منظور ساخت نام تجاری خود را ؟ بازاریابی ایمیل می تواند یک جنبه حیاتی در ایجاد نام تجاری. در حالی که ایمیل یک راه عالی برای خوش آمدید مشترکین پرورش منجر به ایجاد اعتماد و تعامل آنها کمک به ایجاد تصویر نام تجاری خود را.

مطابق الگو (سازگار با نام تجاری رنگ) شخصیت و صدای در ایمیل ها می تواند کمک به ایجاد نام تجاری شما. اکثر کسب و کار جمع آوری ایمیل با رضایت مشتریان خود را پس از بازاریابی ایمیل تایید می کند به کمپین های بازاریابی خود را و نام تجاری خود را به طور کلی. ایمیل کمک در ایجاد اقتدار و ایجاد روابط قوی با مشترکان است.

نگاه کنید که چگونه Grammarly حفظ سازگاری در آن ایمیل با قالب و رنگ:

Email marketing
ایمیل بازاریابی کمک می کند تا تحویل شگفت آور ROI در مقایسه با دیگر کانال های بازاریابی.

آن ارائه می بهترین ROI

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین راه برای به طور مستقیم ارتباط با مصرف کنندگان است. بنابراین زمانی که این تنظیم مناسب آن می تواند کمک به ارائه یک شخص ROI در مقایسه با دیگر کانال های بازاریابی.

برای هر $1 صرف بازاریابی پست الکترونیک تولید 38 دلار در ROI.

اما برای دریافت این شگفت آور, ROI, کسب و کار نیاز به:

  • درک بهتر چگونه ایمیل بازاریابی متریک کار می کنند. شما نیاز به اندازه گیری kpi ها است که کمک به حفظ نام تجاری خود را در کتاب های خوب خود را به مشترکین و مشتریان ایمیل.
  • شروع به اندازه گیری خود را بازاریابی ایمیل ROI را در فرم از درآمد تولید شده توسط مشترکین است که بر چند و تبدیل.
  • بالا نگاه مطلق بازده به جای فقط یک ROI بالا.

شما می توانید مجموعه ای از اهداف قابل اندازه گیری

ایمیل بازاریابی نیز باقی مانده است بسیار محبوب به عنوان آن را فراهم می کند کسب و کار با بتن راه خود را برای رسیدن به اهداف بازاریابی. برای مثال با بازاریابی پست الکترونیک اتوماسیون ابزار و قالب ایمیل HTML شما می توانید اندازه گیری سرعت باز کلیک کنید از طریق نرخ و نرخ گزاف گویی در میان دیگران. این است ایده آل برای کسب و کار که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی کمپین در حوادث مانند روز یادبود, روز مادر و تصرف روح بی بها لحظات برای مشتریان. اگر شما در سازماندهی یک کمپین ایمیل از طریق اتوماسیون ابزار به شما امکان دسترسی به یک مشابه به دنبال داشبورد زیر.

email marketing
شما دسترسی به یک مشابه به دنبال داشبورد اگر شما در سازماندهی یک کمپین ایمیل از طریق اتوماسیون ابزار.

شما می توانید ارسال هدفمند ایمیل با محتوای مربوط

در ایمیل مارکتینگ شما می توانید بخش مشترکین خود را به لیست های جداگانه بر اساس داده های شما – جمعيت شناختی و رفتاری. به این ترتیب شما می توانید ارسال هر مشترک یک متناسب با ایمیلی که طنین انداز با آنها. با توجه به مانیتور مبارزات انتخاباتی, بازاریابان که ارسال سگمنتال مبارزات را مشاهده 760 درصد افزایش در درآمد. در این گزارش همچنین آمده است که ایمیل ها را با خطوط موضوع داشتن نام گیرنده در آنها 26 درصد بیشتر احتمال دارد باز می شود.

نگاهی به این ایمیل شخصی از قرار دادی. از طریق این ایمیل با آنها در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات بیشتر از مشترک به طوری که آنها می تواند بخش بهتر و ارسال تنها که محتوای آن مشترک علاقه مند است.

همچنین بخوانید: ‘Touchless مهمان نوازی’: آینده از هتل ها در جهان جدید

email marketing
این است که یک ایمیل شخصی از قرار دادی. از طریق این ایمیل با آنها در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات بیشتر از مشترک به طوری که آنها می توانند تنها که محتوای آن مشترک علاقه مند است.

بسته بندی

بازاریابی ایمیل همچنان به عنوان ستون فقرات برای بازاریابان در سطح جهان است. اما آن را نیز ممکن است به چالش کشیدن میدان مین برای کسب و کار جدید. اگر شما در حال تجربه مشکلات با ایمیل, طرح, قالب, کمبود منابع داخلی در نظر بگیرید تماس با تیم ما در ایمیل Uplers.

بیوگرافی نویسنده

کوین جورج رئیس بازاریابی در ایمیل Uplers یکی از سریعترین رشد ایمیل طراحی و برنامه نویسی شرکت های متخصص در ساخت ایمیل حرفه ای, قالب PSD به HTML تبدیل ایمیل و سفارشی قالب Mailchimp, در علاوه بر این به ارائه ایمیل و اتوماسیون اداری و مدیریت مبارزات انتخاباتی و داده های ادغام و خدمات مهاجرت. او را دوست دارد اسباب بازی دوچرخه جاز و خورد و تنفس بازاریابی ایمیل. او لذت می برد های بینش خود را و افکار خود را در ایمیل مارکتینگ بهترین روش ها در وبلاگ خود.

نویسنده Headshot

email marketing
کوین جورج رئیس بازاریابی در ایمیل Uplers.

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im