که انتخاب شدند به عنوان اخبار مطبوعات پسران دختران بازیکنان بسکتبال از دهه?

موضوع اخبار-مطبوعات دختران و پسران بسکتبال بازیکنان دهه بود که به شدت مورد بحث مسئله در طول هفته گذشته. و مشترکین که رای برای مورد علاقه خود را و نویسندگان و ویراستاران که انتخاب همه-دهه تیم تقسیم شدند و در انتخاب است.

در حالی که مشترکان اکثریت انتخاب زمان فورت مایرز دبیرستان standout Javian McCollum و کیپ کرال التحصیل مک کنا ساحل افتخارات اخبار-مطبوعات نویسندگان و ویراستاران شنود گذاشته اسقف Verot افسانه ریکی دویل و فورت مایرز’ Destanni Henderson, Lee County تنها زن مک دونالد آمریکایی به عنوان بازیکنان دهه است.

McCollum و دویل ملحق شدند در پسران تمام دهه تیم جنوب غربی فلوریدا مسیحی آکادمی کالیب Catto, Lehigh را برنارد ادواردز جونیور فورت مایرز’ اوین گراهام و مارک ماتیوز مارینر رادنی شکارچی Canterbury را Berrick Jeanlouis و اسقف Verot را ماسون تیلور.

بیشتر: دیدار با اخبار مطبوعات همه دهه پسران تیم بسکتبال رای بازیکن دهه

McCollum آمادگی حرفه ای هنوز تمام نشده اما او دو بار بازیکن سال فینالیست برنده این جایزه در سال 2019 است و تا آن را دوباره در ماه ژوئن. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او به طور متوسط 16 امتیاز نزدیک به چهار ریباند و چهار پاس گل به عنوان به خوبی به عنوان دو دزد در هر بازی. فصل گذشته او تولید یک آمار خط که در آن به طور متوسط 20.5 امتیاز سه کمک دو دزد و سه ریباند در هر بازی در حالی که تیراندازی 52% از کف و 46% از سه نقطه محدوده.

“اول از همه من می خواهم برای تشکر از خدا برای برکت من با این پلت فرم به یک نور در جامعه” McCollum گفت. “(من همچنین می خواهم برای تشکر) من هم تیمی ها و مربیان برای اعتماد و هل دادن من به یک رهبر در مراحل اولیه در دبیرستان من حرفه ای. من می خواهم برای تشکر از موج سبز خانواده برای انرژی آنها را برای هر بازی و خانواده برای همیشه حمایت از من در همه چیز من انجام دهد.”

6-پا-9 دویل بود که به راحتی غالب ترین مرد بزرگ این شهرستان تا به حال دیده برنده 2014 اخبار-مطبوعات بازیکن سال جایزه پس از پیشرو همه Lee County بازیکنان در گل زدن – 24.8 امتیاز در هر بازی – در حالی که تیراندازی 70 درصد از سطح زمین. او رفت و به بازی در میشیگان و FGCU.

“همه بازیکنان دیگر بودند که نامزد شده بودند بسیار با استعداد بازیکنان که تا به حال تاثیر بسیار زیادی در جنوب غربی فلوریدا بسکتبال” دویل گفت. “من تا به حال بسیاری از هم تیمی ها و مربیان در طول سال که به من کمک کرد excel و تبدیل شدن به بازیکن و شخص من امروز هستم. انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن دهه است که یک افتخار بزرگ است و من هیجان زده برای دیدن آینده گروهی از بازیکنان بزرگ به بیرون آمدن از جنوب غربی فلوریدا.”

در بخش دختران تیم های هندرسون و ساحل مشترک کانون با SFCA را Rebekah Bergquist فورت مایرز’ Chaniya Clark دانبار است Kiara Desamours Keri Jewett-جایلز و Dekeriya پترسون و فورت مایرز’ پاییز Giles و Jarya Outten.

بیشتر: دیدار با اخبار مطبوعات همه دهه دختران تیم بسکتبال رای بازیکن دهه

ساحل, سه زمان همه انتخاب کشور و 2015 اخبار-مطبوعات بازیکن سال فینالیست به پایان رسید آمادگی خود را حرفه ای با 1,986 امتیاز و به طور متوسط 23.1 امتیاز 7.1 ریباند 4.5 دزد و سه پاس گل در هر بازی به عنوان یک ارشد. او در ادامه به standout حرفه ای در دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder.

“این یک افتخار است که به رای بازیکن دهه” ساحل گفت. “بسکتبال دختران دارای تجربه ظهور بیش از 10 سال گذشته است. ممنون میشم به میان لیستی از بازیکنان با استعداد است که باید کمک به رشد بازی در جنوب غربی فلوریدا.”

هندرسون سه بار در اخبار مطبوعات بازیکن سال و چهار بار فینالیست شد به عنوان کلاچ به عنوان آنها می آیند که در این اطاق کوچک زیر شیروانی مورد نیاز خود را در طول اجرا خود را به چهار مستقیم دولت نهایی چهار دست و پا که در آن آنها برنده سه دوره متوالی مسابقات قهرمانی کشور. فلوریدا Gatorade بازیکن سال به طور متوسط 16 امتیاز 4.3 کمک 4.3 ریباند و 3.9 دزد در هر بازی و شمارش 1,649 امتیاز برای آمادگی خود را حرفه ای قبل از رفتن به بازی در دانشگاه کارولینای جنوبی است.

دنبال اخبار-مطبوعات ورزشی نویسنده آدم ریگان در توییتر: @NP_AdamRegan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو

ایندکسر