که “اسلام گرا” در مورد تاثیر COVID-19

تیوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است که “به خصوص نگران” در مورد تاثیر COVID-19 در زنان, کودکان و نوجوانان به عنوان در هر COVID-19 اطلاعات و منابع.

صحبت در رسانه های مجازی در همایش از ژنو در روز جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که اثرات غیر مستقیم از COVID-19 در این گروه ها ممکن است بیشتر از تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس, Xinhua news agency گزارش.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“از آنجا که این بیماری همه گیر است و ضعف نظام سلامت در بسیاری از زنان ممکن است افزایش خطر مرگ ناشی از عوارض بارداری و زایمان,” او گفت:.

این که ارشد اضافه شده است که که توسعه یافته راهنمایی برای امکانات بهداشتی و فعالیت های جامعه در حفظ خدمات ضروری از جمله برای زنان و نوزادان و کودکان و نوجوانان.

WHO Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus
“از آنجا که این بیماری همه گیر است و ضعف نظام سلامت در بسیاری از زنان ممکن است افزایش خطر مرگ ناشی از عوارض بارداری و زایمان” چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. Wikimedia Commons

به خطرات ناشی از انتقال زنان COVID-19 به نوزادان خود را در طول تغذیه با شیر مادر Tedros به خبرنگاران گفت که بر اساس شواهد موجود که مشاوره است که از مزایای تغذیه با شیر مادر سنگین تر بودن از هر گونه خطرات بالقوه انتقال COVID-19.

همچنین بخوانید: آسپرین مصرف را کاهش می دهد خطر ابتلا به سرطان روده نصف: محققان

“مادران با مشکوک یا تایید COVID-19 باید تشویق به شروع و ادامه تغذیه با شیر مادر و از هم جدا نمی شود از نوزادان مگر این که مادر بیش از حد ناخوشی,” او گفت:.

گفت که شواهد اولیه نشان می دهد افراد در سنین نوجوانی و 20s هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به افسردگی و اضطراب, آنلاین, آزار و اذیت فیزیکی و جنسی خشونت و ناخواسته حاملگی Tedros همچنین بر “تاثیر دراماتیک” از این ویروس در نوجوانان به عنوان مدرسه و دانشگاه تعطیل ممکن است محدود کردن دسترسی آنها به خدمات پیشگیرانه. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im