که توصیه می کند استفاده گسترده تر از پزشکی ماسک صورت برای جلوگیری از COVID-19

WHO
که توصیه می شود گسترده تر از استفاده از ماسک صورت جهت جلوگیری از COVID-19. Wikimedia Commons

تیوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز جمعه خود را به روز رسانی راهنمایی در استفاده از ماسک برای کنترل COVID-19 مشاوره همه افراد 60 سال و یا بیش از و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای به پوشیدن نقاب در شرایطی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست طبق آخرین اخبار در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19).

جدید ارشاد توصیه پزشکی ماسک برای تمام افراد مشغول به کار در رشته های بالینی مرکز درمانی در مناطق گسترده انتقال نه تنها کارگران برخورد با COVID-19 بيمار شین هوا گزارش شده است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

“این بدان معناست که برای مثال زمانی که یک پزشک در حال انجام است یک بخش دور در قلب و عروق و یا مراقبت تسکینی واحد که در آن هیچ تایید COVID-19 بيمار آنها هنوز هم باید پوشیدن نقاب” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

جدید ارشاد نیز روز که مشاوره در مورد استفاده از ماسک توسط عموم در مناطق با جامعه انتقال است.

“در پرتو تحول شواهد که توصیه می کند که دولت ها باید تشویق عموم مردم به پوشیدن ماسک که در آن وجود دارد گسترده است و انتقال فیزیکی فاصله دشوار است” Tedros گفت: در حالی که معرفی جدید راهنمایی.

WHO
“چه کسی توصیه می کند که دولت ها باید تشویق عموم مردم به پوشیدن ماسک که در آن وجود دارد گسترده است و انتقال فیزیکی فاصله دشوار است” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: سواران’ ایمنی از طریق پاسخگویی در COVID جهان

بر اساس تحقیقات جدید که همچنین توصیه می کند که پارچه ماسک باید حداقل شامل سه لایه از مواد مختلف است.

اما سازمان ملل متحد در سلامت بدن هشدار می دهد که ماسک ها نه جایگزینی برای, فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و سلامت عمومی اقدامات و آنها تنها از سود به عنوان بخشی از یک رویکرد جامع در مبارزه با COVID-19.

“سنگ بنای پاسخ در هر کشور باید برای پیدا کردن جدا تست و مراقبت برای هر مورد و برای ردیابی و قرنطینه هر تماس” Tedros تاکید کرد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de