که اذعان می کند COVID-19 گسترش می تواند از طریق هوا

Experts در سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز شنبه اذعان کرد در حال رشد است شواهد coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا و گفت: آنها در حال آماده سازی یک مختصر در مورد این موضوع.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی از ما!!

در U. N. آژانس به طور منظم جلسه مطبوعاتی در ژنو که کمیته فنی سر دکتر ماریا ون Kerkhove گفت که تماس گرفته شد در ماه آوریل توسط یک گروه از بیش از 200 دانشمندان که به نام جهان بدن و دیگران به اذعان کرد که coronavirus گسترش می تواند در هوا.

Kerkhove گفت: کمیته او را در حال همکاری با این گروه هستند و تولید علمی کوتاه به طور خلاصه آنچه که آنها در مورد ماهیت برنامه انتقال ویروس است.

WHO Experts Admit COVID-19 Can Spread Through Air
جمع آوری مردم در سوهو به عنوان محدودیت ها کاسته پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در لندن, انگلستان. فردا

که هماهنگ کننده از عفونت پیشگیری و کنترل استاد Benedetta Allegranzi اشاره کرد که در حالی که وجود دارد در حال ظهور شواهد در مورد هوابرد ماهیت ویروس این است که قطعی نیست.

هر دو گفته اند که شواهد نشان میدهد در آن طول می کشد جامع پیشگیری از بسته بندی برای جلوگیری از COVID انتقال فیزیکی از جمله فاصله و با پوشیدن ماسک به ویژه در داخل.

همچنین بخوانید: در اینجا چگونه Remdesivir می تواند به نجات جان انسان ها در سازمان ملل با کاهش ظرفیت بیمارستان

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus تاکید کرد این بیماری همه گیر در ادامه به سرعت و در آن گفت: هنوز به اوج خود رسید. او اشاره کرد که در آن زمان 12 هفته برای جهان برای رسیدن به 400,000 COVID موارد و این آخر هفته گذشته وجود دارد بیش از 400 ، 000 موارد در سراسر جهان است. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im