عوامل که می تواند تاثیر شدت Covid-19 نتیجه?

Wآنکه دانش در مورد چگونه Covid-19 اثرات جوامع مختلف متفاوت است و هنوز هم در حال تحول و تحقیقات تا کنون نشان داده است که برخی عوامل مانند سن دیابت و بیماری های قلبی, فشار خون بالا, چاقی, عوامل ژنتیکی و حتی نوع خون می تواند تاثیر به شدت از نتیجه.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) افراد مسن و افرادی که شدید زمینه ای شرایط پزشکی مانند قلب یا ریه یا بیماری دیابت به نظر می رسد در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به عوارض جدی تر از Covid-19 بیماری است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در واقع در ایالات متحده 8 از 10 مرگ و میر گزارش شده است در سالمندان 65 سال به بالا با توجه به CDC.

What puts some people at risk of a serious Covid-19 outcome?
افراد مبتلا به بیماری های قلبی و فشار خون بالا بيشتر در معرض خطر بدتر نتیجه با توجه به Covid-19. Pixabay

انجمن قلب آمریکا نیز هشدار داد که کسانی که با شرایط است که بر سیستم قلبی عروقی مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا بيشتر در معرض خطر بدتر نتیجه با توجه به Covid-19 عوارض از کسانی که با هیچ موجود شرایط زندگی علوم گزارش شده است.

یک مطالعه منتشر شده در مجله بالینی بیماری های عفونی گفت که چاقی در Covid-19 بیماران جوانتر از 60 سال است که یک عامل خطر برای پذیرش بیمارستان.

مطالعه دیگری منتشر شده به عنوان یک preprint آنلاین در مجله لانست بیماری های عفونی نیز در بر داشت که چاقی به خصوص در مردان به طور قابل توجهی افزایش می دهد خطر ابتلا به ذات الریه شدید در Covid-19 بيمار.

اما روشن نیست که چرا چاقی می تواند خطر افزایش شدید نتیجه اگر چه در آن است به طور کلی اعتقاد بر این است که شاخص توده می تواند یک عامل خطر برای عفونت های شدید.

یک مطالعه حتی نشان داد که افراد با گروه خونی ‘A’ ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19 عفونت در حالی که کسانی که با نوع خون ‘O’ کاهش خطر ابتلا به ویروس.

What puts some people at risk of a serious Covid-19 outcome?
یک مطالعه نشان داد که افراد با گروه خونی ‘A’ ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19. Pixabay

همچنین بخوانید: اقامت آکنه اثبات این فصل باران های موسمی

برای این مطالعه محققان به رهبری وانگ Xinghuan با مرکز مبتنی بر شواهد و پزشکی ترجمه در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان در نگاه گروه خونی الگوهای بیش از 2000 به بيماران آلوده ووهان و شنژن.

دانشمندان بر این باورند که برخی از عوامل ژنتیکی نیز می تواند تاثیر خطر شدید نتیجه.

به گزارش لایو ساینس در حالی که ترکیب خاصی از بشر آنتی ژن لکوسيتی (HLA) ژن که قطار سلول های ایمنی به تشخیص میکروب ها ممکن است به حفاظت از مردم در برابر Covid-19 دیگر ترکیبات ممکن است آنها را بیشتر در معرض خطر با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله ویروس شناسی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de