که در آن به حمایت از نانوا علیه نژادپرستی

این هفته نشانه یک تلاش ملی در سراسر جهان برای مبارزه با نژادپرستی با استفاده از فروتن ابزار و کره و شکر و آرد. نانوا علیه نژادپرستی است “در سراسر جهان مجازی پخت فروش” که دعوت نانوا در همه جا به هم پیوستن فروش شیرینی و جمع آوری پول برای سازمان خود انتخاب برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

که دعوت? هر کسی که می خواهد برای دیدن تغییر رادیکال در برابر سیستماتیک و ساختاری نژاد پرستی. در صورتی که برای تلفن های موبایل خوب به شما چک کردن محلی ارائه شده از هوستون نانوا زیر. توجه داشته باشید که تمام سفارشات را باید برداشت در چهار شنبه, ژوئن 20, هر چند شما می توانید محل preorders تمام این هفته در اکثر موارد.

یک پنجم: این کوچک نوازی مزه بسته رویایی متشکل از پنج تن از محبوب ترین دسر: یک ca phe sua دا کیک هویج های سرخ “پای” یک مینی گرجستان جیمز پای سیب کیک تولد فشار-pop, سیاه پای آهک نوار و یک رنگین کمان, ساندویچ کوکی. هر جعبه را می توان قبل از دستور برای $40 و تمام درآمد حاصل خواهد شد به سمت خالص عدالت هوستون. قبل از سفارش, بازدید از یک پنجم منظقه وانت لینک مطمئن شوید که خود را به مجموعه وانت تاریخ چهار شنبه, ژوئن 20, را انتخاب کنید و نانوا در برابر نژادپرستی جعبه خیریه از منوی کشویی!

Snag 2 dozen gluten-, grain- and sugar-free peanut butter chocolate chip cookies from Bare Bakery and support the NAACP with your purchase!

گیر 2 ده گلوتن در غلات و شکر کره بادام زمینی کوکی ها شکلات تراشه از سر نانوایی و پشتیبانی NAACP با خرید خود را!

عکس حسن نیت ارائه میدهد از سر نانوایی

لخت نانوایی: Kelly Cornelison شگفت انگیز گلوتن در غلات و شکر تصفیه شده-رایگان نانوایی ارائه جدید خود را-و-پخت یخ زده کره بادام زمینی کوکی خمیر برای پخت کامل در صفحه اصلی! فقط برای $25, کل اهدا خواهد رفت سمت NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و شما زمین یک دسته از 2 ده کوکی خمیر توپ برای پخت به delectably تازه کوکی ها. ایمیل لخت نانوایی به نظم و برنامه ریزی را انتخاب کنید تا در هر جمعه یا شنبه از نانوایی.

Show up at Nancy's Hustle starting at 9 a.m. this Saturday to grab some of their best menu items and specialty baked goods until they run out. Remember to bring a mask and a credit card (no cash allowed).

نشان می دهد تا در نانسی فشار شروع و در ساعت 9 صبح روز شنبه برای گرفتن برخی از بهترین آیتم های منو و تخصص پخته محصولات تا زمانی که آنها را اجرا کنید. به یاد داشته باشید به یک ماسک و یک کارت اعتباری (بدون اجازه).

حسن نیت ارائه میدهد عکس از نانسی فشار


نانسی فشار
: انشعاب سنتی پخت فروش اقلام نانسی فشار است برگزاری یک نانوا در برابر نژادپرستی فروش پخت شنبه صبح. انتظار می رود برای پیدا کردن آیتم ها مانند یک اواز یا موسیقی دو نفری از معروف نانسی کیک با دودی ماهی قزل آلا کوچک و کشت و کره و پنیر و ترشی آلو danishes هلو, دست پای, همه چیز شیرینی, تخم مرغ, ساندویچ در brioche فارسی کلوچه کدو نارنجی کیک پیمانه نیم لیتری گرانولی را کنار بگذارید و بیشتر. گیاهی و فاقد گلوتن گزینه های در دسترس خواهد بود با قهوه ارائه شده توسط Xela. هیچ آنلاین-پیش سفارش در دسترس است; پخت فروش شروع می شود در ساعت 9 صبح روز شنبه تا زمانی که به فروش می رسد. فقط نشان می دهد (در یک ماسک و با یک کارت اعتباری) و محل سفارش خود را در خارج!

These chocolate strawberry cupcakes are just one of Monique Pham's irresistible cupcake flavors that she's offering throughout the month of June.

این شکلات کیک توت فرنگی فقط یکی از Monique Pham را غیر قابل مقاومت طعم نوعی کیک کوچک است که او ارائه در طول ماه ژوئن.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از @momobakescake

@momobakescake: حسابدار تبدیل بیکر Monique Pham در حال انجام یک وثیقه پخت فروش برای ماه ژوئن. در حالی که به صراحت در رابطه با نانوا علیه نژادپرستی و برای هر 1 دوجین کیک های خریداری شده خود را در کل 35 دلار پرداخت خواهد شد به اهدا BLM هوستون. نوعی کیک کوچک طعم گزینه ها عبارتند از: شکلات توت فرنگی, توت فرنگی نان روغنی matcha, شکلات, وانیل و بیشتر. ایمیل [email protected] به سفارش.

Honeychild's Sweet Creams is offering boxes of ice cream sandwiches for $30.

Honeychild شیرین کرم ارائه شده است جعبه ساندویچ بستنی برای $30.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از Honeychild شیرین کرم

Honeychild شیرین کرم: در فصلی مناسب, پیچ و تاب دوست داشتنی Honeychild شیرین کرم ارائه شده است یک مزه جعبه ساندویچ بستنی برای $30. فکر می کنم طعم مانند خمیر ترش کوکی ها شکلات تراشه زوج با دوغ وانیل بریزید. درآمد حاصل از این فروش را به سمت Sweetwater مزارع HTX محلی سیاه متعلق به شهری مزرعه است که با هدف آموزش جوانان شهرستان درونی در مورد کشاورزی و خوراک خانواده های ساکن در یک غذا کویر. تماس Honeychild شیرین کرم به محل قبل از سفارش توسط جمعه 6/19 برای انتخاب کنید تا در روز شنبه.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im