هنگامی که فورت مایرز ناپل سینما دوباره باز می شود ؟ برخی از برنامه های دیگران خاموش ماندن

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis داده شده است اکثر فلوریدا سینما رفتن به آینده را دوباره باز کنید. اما وقتی که اتفاق می افتد در جنوب غربی فلوریدا?

تا کنون پاسخ نامشخص باقی مانده است.

تنها دو لی و ذغال سنگ شهرستان سینما را تایید کرده اند آنها دوباره باز: پرادو ورزشگاه 12 در بونیتا اسپرینگز قصد دارد دوباره باز جمعه و Silverspot سینما در ناپل آزمایشی انتظار برای دوباره باز کردن در اوایل ماه جولای.

دیگر سینما نیست و اعلام کرد که هر چیزی در وب سایت خود یا صفحات رسانه های اجتماعی.

رژیم صهیونیستی. DeSantis: فلوریدا, کافه سینما می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در روز جمعه

اخبار مطبوعات تلاش برای رسیدن به مدیران و شرکت های بزرگ سخنران برای Regal Cinemas AMC, ساحل, تئاتر, تئاتر معیار و تجمل 8 Flix سینما. آنها نمی پاسخ به ایمیل های متعدد و پست های صوتی به دنبال نظر چهارشنبه و پنج شنبه.

مراجعه به خیمه سینما در کیپ کرال و ریگال بل برج 20 در فورت مایرز در هر دو تئاتر به قفل تاریک و خالی پنج شنبه.

بازگشایی امریکا: چگونه تئاتر باشگاه های کمدی, فیلم, خانه طرح به ظهور از COVID-19 همه گیر

در حال حاضر پرادو ورزشگاه 12 به نظر می رسد تنها سینما خواهد شد که عامل در لی و ذغال سنگ شهرستانهای این جمعه که DeSantis گفت: تئاتر می تواند دوباره باز کنید. در انتشار اخبار چهارشنبه تئاتر گفت: از آن خواهد شد در نظر گرفتن توصیه های ایمنی و احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“هر تئاتر شده است مقادیر با پراکسید هیدروژن ضد عفونی کننده مه که به رسمیت شناخته شده توسط CDC به عنوان یک راه موثر برای کشتن coronavirus و امن برای علاقمندان به سینما,’ انتشار اخبار گفت. “هفت از 12 تئاتر باز خواهد بود و هر یک تئاتر خواهد بود بررسی پس از هر نشان می دهد.”

بیشتر: بدون شوخی: کمدی باشگاه ناپل فورت مایرز منجر هنرهای سالن در بازگشایی

دیگر اقدامات ایمنی اتفاق می افتد در پرادو ورزشگاه 12:

  • بلیط فروخته خواهد شد فقط آنلاین.
  • کارکنان باید از ماسک و دستکش.
  • پلکسی گلاس موانع نصب شده اند در امتیاز ایستاده است.
  • و برچسب قرار داده شده است در طبقه شش فوت از هم جدا بازدید کنندگان برای گفتن “لطفا اینجا ایستاده” اجتماعی را حفظ فاصله.

در ضمن Silverspot انتظار برای بازگشایی مدتی در “اوایل ماه ژوئیه” فقط در زمان بسیار پیش بینی تابستان فیلم مانند دیزنی “مولان” و کریستوفر نولان در “شعار” می گوید: مدیر بازاریابی Soledad گونزالو. “هنگامی که تاریخ انتشار را تایید کرد و تغییر نخواهد کرد ما شروع خواهد شد به ما اعلام تاریخ افتتاح.”

Silverspot همچنین برنامه های جدید اقدامات ایمنی برای کمک به محافظت از مردم از coronavirus در ناپل تئاتر و تئاتر در Silverspot زنجیره ای.

جستجو برای آخر هفته برنامه؟: بالا 10 چیزهایی که برای انجام این آخر هفته در فورت مایرز, کیپ مرجان: Ax-پرتاب تارانتینو چیزهای بی اهمیت

“ما استخدام های اجتماعی فاصله اقدامات ما در لابی سالن و تئاتر” گونزالو می گوید. “مهمان قادر به نشستن با گروه خود اما فاصله از دیگر فیلم-رفتن مهمانان. ما همچنین ایجاد تماس بیشتر-کمتر تجربه ممکن از جمله استفاده از برنامه ما و سفارش از یک وب سایت.

“ما در حال اضطراب به عقب بر گردیم. اما هنگامی که ما را به ما ارائه خواهد شد امن ترین تجربه ممکن است برای کارکنان و مهمانان ما.”

DeSantis چهارشنبه اعلام کرد که 64 شهرستان فلوریدا از جمله لی و ذغال سنگ می تواند دوباره خود را باز کافه و سینما در نیمی از ظرفیت. علاوه بر این فروشگاه های خرده فروشی می تواند به ظرفیت کامل.

“ما یک فرصت برای حرکت رو به جلو در امن و هوشمند گام به گام رویکرد” DeSantis گفت. او اضافه کرد که میله سینما و جاهای دیگر باید به دنبال “مناسب اجتماعی فاصله و فاضلاب پروتکل.”

این همه بخشی از فاز دوم فلوریدا اقتصادی بازگشایی.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im