چه خواهد شد پس از همه گیر دکور خانه روند ؟ پیدا کردن در اینجا

توسط SIDDHI JAIN

رمان coronavirus مجبور اکثر مردم به خانه پناه و با این خانه دو برابر کردن به عنوان دفاتر ورزشگاه, مکان های عبادت مراکز آموزش و پرورش و پناهگاه ایمنی و آسایش. با خانه در کانون توجه در گیر طراحی و دکور روند تحت تاثیر قرار شده است نیازهای در حال تغییر. با توجه به Sidhartha Talwar, طراحی اصلی و بنیانگذاران استودیو لوتوس یک دهلی نو مبتنی بر چند رشته طراحی تمرین COVID-19 نشان داده است که چگونه طراحی خانه حاکم بر تجربه زندگی است.

“ما به عنوان پناهگاه خودمان تحت شرایط نامساعد نیاز به بازبینی مسکونی طراحی شده در یک حس فوریت. این بیماری همه گیر است برجسته تاثیر ایجاد بدون درز داخل و خارج از تجربه است. در طول این زمان به خصوص بالکن و تراس و verandahs آمده اند برای خدمت به یک نقش حیاتی در ایجاد احساس ما از اتصال به جهان بهبود وضعیت بهداشت و سلامت روانی با به حداکثر رساندن نور روز و هوای تازه مصرف و تنظیم کلی گردش هوا موثر است.

“همه گیر شده است همچنین به سوال نامیده می شود جنبه های اساسی از انعطاف پذیری و برنامه ریزی فضایی با کنترل از راه دور کار نیاز به گنجاندن مطالعه و یا دفتر خانه در فضایی برنامه. ما می توانیم انتظار برای دیدن ادغام آن در یک مقدار بیشتر تلفظ شیوه در آینده نزدیک” تالوار گفت IANSlife بیش از ایمیل. پس از ویروس های موجود می توان انتظار داشت خانواده ها امید بستن برای فضاهای زندگی است که به طور طبیعی تهویه و اجازه می دهد تا برای حداکثر نور روز ورود.

خانه باید به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است; از این رو موادی که باید طولانی تر طول عمر و آسان برای حفظ, مانند, شیشه, فولاد ضد زنگ, مس و دیگر ضد میکروبی مواد به عنوان خشن لمسی سطوح را شاهد افزایش تقاضا می گوید: Akshat Bhatt, اصلی, معمار, معماری, رشته, زمانی که خواسته در مورد تغییرات احتمالی در طراحی مسکونی.

در همان زمان یک رکود مالی ما را رشد بودجه محدود و بیشتر پایدار و تعمیر و نگهداری رایگان پس از اتمام. “فوق العاده لوکس داخلی خواهد شد راه را برای عملی تر و امن تر عناصر در طراحی. من شخصا ترجیح می دهم بیشتر صدای خودکار/تماس با ما تکنولوژی برای راههای ورودی آشپزخانه و غیره. شده قفل شده است و در بیش از یک ماه در ترس و اضطراب با فعالیت در خانه های ما خواهد شد در حال حاضر باید دوباره برنامه ریزی شده و اقتباس برای آرامش بیشتر و فعالیت های گاه به گاه.

Home decor
COVID-19 نشان داده است که چگونه طراحی خانه حاکم بر تجربه زندگی است. Pixabay

“یوگا, اتاق, سالن, آبگرم, خانه تئاتر, playrooms – این فعالیت گرا مناطق باید در اولویت بیش از رسمی ، با استفاده از آرام و آرامش بخش و رنگ ها در سراسر خانه خواهد بود ، پس کار از خانه است که هنجار جدید ما نیاز به اختصاص صفحه اصلی فضاهای اداری و ایجاد کار خود ما dens” Manisha حکیم دانشیار و سر داخلی Urbanscape معماران گفت IANSlife. در روند طراحی خانه پس از این مرحله بی سابقه ای افزایش خواهد داد و تمرکز بر سلامت و بهداشت بیش از حد.

برای بیشتر قابل انتشار به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Facebook

Pooja اشلی و Arbaysis اشلی, Co-بنیانگذاران زندان توضیح: صفحه اصلی اتوماسیون باید تبدیل به the new normal; جایی که طراحی شده است به احتمال زیاد به تاکید بر کیفیت هوا. تحقیقاتی که توسط رانده اکتشاف ضد میکروبی سطوح مواد مانند مس و برنج است که به نظر می رسد به مقاومت در برابر آلودگی و پاکسازی سیستم تمام خواهد درایو راهنمای طراحی فضاهای مسکونی.

همچنین بخوانید: آمازون اعلام کرد راه اندازی مدرسه از خانه ” فروشگاه

“برای خانه های کوچکتر حداقل لوازم جانبی که پروژه تمیز کننده خطوط باید استفاده شود برای یک ظاهر طراحی شده. انعطاف پذیر سیستم های دیوار را در حال حاضر جایگزین ثابت دیواره های جامد به دلیل قابلیت های خود را و تعمیر و نگهداری در جمع و جور پوسته. تسکین دهنده و خاموش پالت رنگ نیز به این روند در جوانی و پرورش خانه برای زندگی بهتر و کار. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im